Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей29Благодарности
Закрытая тема
Страница 8 из 10
Показано с 71 по 80 из 96.
    змія болотяна ОЧКОва

Re: Є три види кохання

leonid, а відповіді на запитання будуть?
    ОДО
    Офтоп:
    я навіть не знаю?))) видаляти тему жалко (хоча потрібно думаю, або принаймні закрити її для дописів), таки смішно дуже, але ж це є навіть не діалог. це є моногол людини, яка вже на далеко не першому форумі як то кажуть "разлагает атмасферу".

Новачок

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    не бачу жодних причин звинувачувати супермодератора у невігластві. мова Шевченка не є літературною нормою, як така. далі не по темі - замальовую оффтопом.
    Офтоп:
    ХОХОЛ, хохла, ч., розм. Зневажл. назва українця.
    КАЦАП, -а, ч., іст. Зневажлива назва російського вояка в Україні у 18 ст. // розм. Жартівлива назва росіянина.
    усе інше ваша, леоніде, заслуга.

прошу, розшифруйте, будь ласка, що значить Ваше "ПЛ". думалося, що лише я незрозуміло, виявляється, що ні.

поясніть , будь-ласка, просто і доступно, що є основою для вашої, та пробачать мене квантові фізики, науки?
    подавляющая личность (ПЛ): человек, имеющий определённые характеристики и умонастроения, которые заставляют его подавлять окружающих. Его поведение рассчитано на то, чтобы принести беды и страдания. «Подавляющая личность» – это другое название «антисоциальной личности». (буклет «Причина подавления»)

подавляющая личность: человек, который активно стремится подавлять Саентологию или саентологов или причинять им ущерб посредством подавляющих действий. См. также тяжкое преступление в этом глоссарии. (ТУ и объективы)

подавляющая личность: человек, который подавляет других людей в своём окружении. Подавляющая личность будет приводить к провалу или очернять любую попытку помочь кому-то, и особенно яростно она набрасывается на всё, что имеет своей целью сделать людей более сильными или более умными. Подавляющая личность – это не что-то рогатое, это человек, который создал контрпостулат постулату проходящего улаживание человека. Однако подавляющая личность, которая постоянно совершает подавляющие действия в жизни и пытается помешать людям прийти в хорошее состояние, – это угроза для общества. Вся логика подавляющей личности (ПЛ) состоит в убеждённости, что если кто-то станет лучше, то ей не поздоровится, так как тогда другие люди смогут одолеть её. Она сражается в битве, в которой сражалась когда-то и никогда не переставала сражаться. Она всё ещё находится в том инциденте. Она ошибочно принимает людей, окружающих её в настоящее время, за давно исчезнувших врагов прошлого. Следовательно, она на самом деле вообще не представляет, с чем она сражается в настоящее время, и поэтому просто сражается. См. также постулат в этом глоссарии. (Глоссарий к курсу "Специалист по этике"
    змія болотяна ОЧКОва

Ответ Сообщение от leonid Посмотреть сообщение
    «Подавляющая личность» – это другое название «антисоциальной личности». (буклет «Причина подавления»)
    якщоя правильно Вас зрозуміла, то «Подавляющая личность», українською
    ПРИГНІЧУВАТИ, -ую, -уєш і рідко ПРИГНІТАТИ, -аю, -аєш, недок., ПРИГНІТИТИ, -ічу, -ітиш, док., перех. 1. Придавлювати кого-, що-небудь своєю силою або вагою. 2. перен. Гнітюче впливати на психіку; викликати тяжке і болісне почуття. // Гнітити (серце, розум і т. ін.). 3. Перешкоджати нормальному розвиткові, функціонуванню і т. ін. 4. перен. Гнітити кого-небудь своєю владою, авторитетом і т. ін. // рідко. Те саме, що пригноблювати.нам підходить п.4.
    виходить людина, яка може пригнітити, або вплинути на психологічний, або моральний стан саєнтолога - є антисоціальним елементом?

будь-ласка, докази в студію. хоча би електронний примірник буклета та науково обгрунтовані докази вашої тези.

подавляющая личность: человек, который активно стремится подавлять Саентологию или саентологов или причинять им ущерб посредством подавляющих действий. См. также тяжкое преступление в этом глоссарии. (ТУ и объективы)
    те саме, що і попередній коментар. Але додається ще запитання. пригнічувати саєнтолога - є тяжким злочином? ККУ про це нічого не говорить. будь-ласка, статтю, гіпотезу, диспозицію, санкцію. на жодні глосарії офіційне законодавство не посилається.

залишки Вашого допису цитувати не вважаю за потрібне. Поясніть лише, звідки такі грунтовні висновки щодо негативного впливу ососбистості, яка не є прибічником Вашого руху?
    наскільки впливовими і авториетними можна вважати саєнтологічні буклети і глосарії?
    Новачок

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    якщоя правильно Вас зрозуміла, то «Подавляющая личность», українською
    ПРИГНІЧУВАТИ, -ую, -уєш і рідко ПРИГНІТАТИ, -аю, -аєш, недок., ПРИГНІТИТИ, -ічу, -ітиш, док., перех. 1. Придавлювати кого-, що-небудь своєю силою або вагою. 2. перен. Гнітюче впливати на психіку; викликати тяжке і болісне почуття. // Гнітити (серце, розум і т. ін.). 3. Перешкоджати нормальному розвиткові, функціонуванню і т. ін. 4. перен. Гнітити кого-небудь своєю владою, авторитетом і т. ін. // рідко. Те саме, що пригноблювати.нам підходить п.4.
    виходить людина, яка може пригнітити, або вплинути на психологічний, або моральний стан саєнтолога - є антисоціальним елементом?

будь-ласка, докази в студію. хоча би електронний примірник буклета та науково обгрунтовані докази вашої тези.

те саме, що і попередній коментар. Але додається ще запитання. пригнічувати саєнтолога - є тяжким злочином? ККУ про це нічого не говорить. будь-ласка, статтю, гіпотезу, диспозицію, санкцію. на жодні глосарії офіційне законодавство не посилається.

залишки Вашого допису цитувати не вважаю за потрібне. Поясніть лише, звідки такі грунтовні висновки щодо негативного впливу ососбистості, яка не є прибічником Вашого руху?
    наскільки впливовими і авториетними можна вважати саєнтологічні буклети і глосарії?
    Це технологія. І вона діє у 100% зі 100.
    ПЛ впливає на всіх у довкіллі.
    Передрукоаувати тут книжку "Введению в саентологическую єтику" вважаю недоцільним.
    Можете пройти заочний курс по цій книжці.
    А ліпше відвідайте найближчу місію да вам все докладно пояснять і покажуть.
    Куди вже більше авторитетними, якщо все це працює, ще й як працює!

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Все зрозуміло, краще дійсно пройти повз, щоб не завантажувати себе незрозуміло навіщо, раз нема мети. Дяки за відповідь.
    І ще, якщо бажаєте дійсно зацікавити, поставте таки мету. А то якось так...
    В ти сайтах які я наводив повно інформації про мету. Перегляньте ще раз.

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    leonid, ну шо, по темі вас ще раз спитати: хто вам за це платить? чи то сікрєд?? і чому ви вирішили, що ваша діанетика допоможе тутво присутнім? і чому ви вирішили що ваша допомога тут потрібна? знаєте, як це називається: без мила і в ж..., оце якраз про вас. і, до речі, ми почали мирно, але нас було записано в третій сорт. знаете, мені цікаво, що про мене думають, але я на те зовсім не зважаю.
    Пане Одо, вибачте за половину флуду, але в мене кинули какашкою. Вважаю за потрібне вернуть фекалію бросівшому.
    -мені ніхто не платить
    -наші технології лише для здібних тим вони й поможуть
    - кому допомога потрібна той прочитає ці викладки
    - не розписуйтеся за всіх словами нас ми і т. ін
    - не вигадуйде всіляку гидоту про какшку
    змія болотяна ОЧКОва

а тепер поясніть мені будь-ласка, навіщо Вам тут писати про те, чого Ви не розумієте?
    Ви схожі на бабусь-божих одуванчиків із таких самих сект, які цитують книжку, не знаючи про що в ній ідеться.
    усі Ваші відповіді зводяться до "почитай і дагадайся мол сама".

що технологія? перекручування - це технологія?
    ПЛ, по-вашому - все живе. чи тільки те живе, яке не бажає вірити у ваше вчення?
    якщо щось працює у вашій уяві, це не значить, що воно працює насправді. доведіть, що працює. бажано б без відгуків з книги "скарг та пропозицій". такі є в будь-якому сепрмаркеті.
    Новачок

Допис від aneisha
    а тепер поясніть мені будь-ласка, навіщо Вам тут писати про те, чого Ви не розумієте?
    Ви схожі на бабусь-божих одуванчиків із таких самих сект, які цитують книжку, не знаючи про що в ній ідеться.
    усі Ваші відповіді зводяться до "почитай і дагадайся мол сама".

що технологія? перекручування - це технологія?
    ПЛ, по-вашому - все живе. чи тільки те живе, яке не бажає вірити у ваше вчення?
    якщо щось працює у вашій уяві, це не значить, що воно працює насправді. доведіть, що працює. бажано б без відгуків з книги "скарг та пропозицій". такі є в будь-якому сепрмаркеті.

Годі!
    Не подобається - ласкаво прошу геть з моєї гілочки.
    Це форум.
    Він для всіх.
    І я вас сюди більше не запрошую.

Подібний флуд утруднює людям пошук інформації і це справедлива скарга.
    Преконливе прохання - не заважайте.
    Йдіть на іншу гілочку.
    Гуру

цитата -наші технології лише для здібних
    не для средних умофф?
    змія болотяна ОЧКОва

Годі!
    Не подобається - ласкаво прошу геть з моєї гілочки.
    Це форум.
    Він для всіх.
    І я вас сюди більше не запрошую.

Подібний флуд утруднює людям пошук інформації і це справедлива скарга.
    Преконливе прохання - не заважайте.
    Йдіть на іншу гілочку.
    в тім то й справа, що форум для всіх. і запрошувати в ту чи іншу гілку - не обов"язково. не зрозуміло, кому я заважаю, адже інформацію тут окрім мене, намагаються все ж отримати ще кілька людей.
    і ніхто на свої запитання відповідей не отримує.
    так хто флудить?
    Новачок

Я вже казав - не розписуйтеся за всіх - питання штибу - хто тобі платить я не вважаю питанням. Це означає що супермодератор їх покриває.

Ответ Сообщение от иринушка Посмотреть сообщение
    цитата -наші технології лише для здібних
    не для средних умофф?
    Подивіться вище - як лише інформація про технології впливає на деяких мешканців.
    Звичайно!
    Гуру

я-то думала- те, кто у вас не стал моложе умишком обделён
    классная отмазка!
Закрытая тема
Страница 8 из 10