Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей29Благодарности
Закрытая тема
Страница 7 из 10
Показано с 61 по 70 из 96.
    ри?

Re: Є три види кохання

leonid, я Вас питаю, як високоосвічену людину і не вважаю своє запитання дурним. То я можу отримати відповідь чи ні?
    А модером лякати не потрібно, Вас ніхто не обража від початку, і пишемо ми всі по темі, Вам ставлять питання конкретні. Бо кожен може сказати - це не для вас, йдіть собі.

змія болотяна ОЧКОва

та тут всі типу не щойно з бронєпотяга. і яким же чином Ви обираєте тут тих, хто має чи не має здібності? як відрізняєте здібних і мислячих від тих, що ними не є? і до чого взагалі здібних?
    Ви взагалі поки що жодної змістовної відповіді не дали.
    а про наїзди, образи і пт. так ми теж можем на кнопки тикать.
    Новачок

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Так, а тепер давайте перейдемо до найважливішого питання - шо Ви, шановний leonid, хочете від нас, "ПЛ нікчем"? Я розумію, шо Ви кидаєте пости про Гедемінаса, про його шляхи і Формулу-1, але навіщо це все?
    нічого
    Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    та тут всі типу не щойно з бронєпотяга. і яким же чином Ви обираєте тут тих, хто має чи не має здібності? як відрізняєте здібних і мислячих від тих, що ними не є? і до чого взагалі здібних?
    Ви взагалі поки що жодної змістовної відповіді не дали.
    а про наїзди, образи і пт. так ми теж можем на кнопки тикать.
    Такі люди самі звертаються.
    Це важко пояснити.
    Н
    Спробуйте почитати Діанетику.
    Odo
    -

До загалу:
    Закликаю всіх припинити флуд і особисті випади!
    ри?

Все зрозуміло, краще дійсно пройти повз, щоб не завантажувати себе незрозуміло навіщо, раз нема мети. Дяки за відповідь.
    І ще, якщо бажаєте дійсно зацікавити, поставте таки мету. А то якось так...
    2.0

leonid, ну шо, по темі вас ще раз спитати: хто вам за це платить? чи то сікрєд?? і чому ви вирішили, що ваша діанетика допоможе тутво присутнім? і чому ви вирішили що ваша допомога тут потрібна? знаєте, як це називається: без мила і в ж..., оце якраз про вас. і, до речі, ми почали мирно, але нас було записано в третій сорт. знаете, мені цікаво, що про мене думають, але я на те зовсім не зважаю.
    Пане Одо, вибачте за половину флуду, але в мене кинули какашкою. Вважаю за потрібне вернуть фекалію бросівшому.
    Odo
    -

leonid, поясніть блск. таку річ, от потрапляє адепт Вашого вчення в оточення незгодних, в оточення людей із страшенно засміченою підсвідомістю і що навіть не припускають думки, що ту підсвідомість можна якось чистити і що їм всі Ваші думки є лише посміхом. Як мусить діяти і поводитися він у цій конфліктній ситуації? Що радить йому Ваша церква та її вчення?

Теж цікаве питання підкинула, несамохіть, пані nickeler, що, одначе, є дотичне до попереднього:
    Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    Вважаю за потрібне вернуть фекалію бросівшому.
    Отже, чи пропонує Ваше вчення відповідати на конфліктоген — конфліктогеном?

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    leonid, ну шо, по темі вас ще раз спитати: хто вам за це платить? чи то сікрєд?? і чому ви вирішили, що ваша діанетика допоможе тутво присутнім? і чому ви вирішили що ваша допомога тут потрібна? знаєте, як це називається: без мила і в ж..., оце якраз про вас. і, до речі, ми почали мирно, але нас було записано в третій сорт. знаете, мені цікаво, що про мене думають, але я на те зовсім не зважаю.
    Пане Одо, вибачте за половину флуду, але в мене кинули какашкою. Вважаю за потрібне вернуть фекалію бросівшому.
    Можна по-різному ставитися до місіонерства та місіонерів, проте, погодьтеся, що кожен з нас розповідаючи про свої ідеї так чи инакше, лише роззявивши рота, вже стає місіонером своєї релігії.
    2.0

Офтоп:
    Odo, ви ж панімаєте, я не проти. хай місіонірує, сікока хочеть. Просто челу явно з того є якась вигода. може я тож на півставки хочу?
    Новачок

Супермодедератор !

Вам оголошується попередження за
    -недотримання правил українського інформаційного простору
    -елементарне невігластво бо слова хохол і кацап є літературними і присутні в творчості Т.Шевченка та решти класиків тому не викликають зауважень у цензорів
    - підтримку у розпалюванні релігійної ворожнечі
    - потурання випадам на мою особисту адресу

Дааа ох і наламав дров супермодератор!
    змія болотяна ОЧКОва

не бачу жодних причин звинувачувати супермодератора у невігластві. мова Шевченка не є літературною нормою, як така. далі не по темі - замальовую оффтопом.
    Офтоп:
    ХОХОЛ, хохла, ч., розм. Зневажл. назва українця.
    КАЦАП, -а, ч., іст. Зневажлива назва російського вояка в Україні у 18 ст. // розм. Жартівлива назва росіянина.
    усе інше ваша, леоніде, заслуга.

прошу, розшифруйте, будь ласка, що значить Ваше "ПЛ". думалося, що лише я незрозуміло, виявляється, що ні.

поясніть , будь-ласка, просто і доступно, що є основою для вашої, та пробачать мене квантові фізики, науки?
Закрытая тема
Страница 7 из 10