Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей29Благодарности
Закрытая тема
Страница 6 из 10
Показано с 51 по 60 из 96.
    змія болотяна ОЧКОва

Re: Є три види кохання

Odo, а йому то нецікаво. він принципово, мабуть, на запитання не відповідає.

Новачок

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Ким і коли?
    Читайте мій перший пост.
    Коли - 1950-і роки коли створювалася та розвивалася технологія.
    Мій підпис також є одним з елементів технологіїї і розрахований, власне, не на ПЛ-н, а на тих, хто дійсно це розуміє.
    2.0

БУДЬ В МЕТРІ ПОЗАДУ СВОЄЇ ГОЛОВИ - це ви по ходу діла про бєдного Йоріка. або про іншу істоту безголову, ну точніше про ту, яка у витягнутій руці тягає свою черепушку.
    хоча, якщо говорити про ПРАВИЛЬНИЙ переклад фрази, то нікчема, так і бути, скаже вам його "Будь за метр позаду своєї голови"... підучіть мову, а потім будете розказувати who is who
    Новачок

якщо говорити про ПРАВИЛЬНИЙ переклад фрази, то нікчема, так і бути, скаже вам його "Будь за метр позаду своєї голови"... підучіть мову, а потім будете розказувати who is who
    Дякую.. строче тільки про Гедиминаса Калитиса)))) дав же бог прізвище ))))))
    Будьте толерантними, політкоректними та взаємно вічливими!

То й що!

Пересічне прибалтійське ім"я та прізвище.

Для порівняння
    - Підпаликобиліхвіст.
    - У.бонатов.
    Odo
    -

Re: Є три види кохання.

Ответ Сообщение от leonid Посмотреть сообщение
    Діанетика - це наука про розум, і будь-хто з середніми розумовими здібностями спроможний в ній розібратися та застосовувати з користю для себе.
    Строго кажучи, наука має справу з точними вимірами їх обчисленнями та доказами, все, що не може бути точно виміряним, обчисленим та доведеним — статистика чи то пак гуманітарні науки, що насправді не є науками у класичному розумінні, бо є суцільно-гіпотетичними і бездоказовими. Теорія Габарда і є однією з таких гіпотез про людське життя, гіпотезою, яку неможливо довести, відтак, називати її наукою, у строгому значенні є перебільшенням. Я би визначив її, як сучасне відгалуження психоаналізу, не більше.
    Новачок

Замість крапки слід читати букву "є".

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Строго кажучи, наука має справу з точними вимірами їх обчисленнями та доказами, все, що не може бути точно виміряним, обчисленим та доведеним — статистика чи то пак гуманітарні науки, що насправді не є науками у класичному розумінні, бо є суцільно-гіпотетичними і бездоказовими. Теорія Габарда і є однією з таких гіпотез про людське життя, гіпотезою, яку неможливо довести, відтак, називати її наукою, у строгому значенні є перебільшенням. Я би визначив її, як сучасне відгалуження психоаналізу не більше.
    Ніяке це не відгалуження пісіхоАНАЛізу-скажу як дипломований психолог.
    Це дійсно наука - скажу як саєнтолог з 4 -р стажем.
    ри?

Так, а тепер давайте перейдемо до найважливішого питання - шо Ви, шановний leonid, хочете від нас, "ПЛ нікчем"? Я розумію, шо Ви кидаєте пости про Гедемінаса, про його шляхи і Формулу-1, але навіщо це все?
    Odo
    -

Читайте мій перший пост.
    Коли - 1950-і роки коли створювалася та розвивалася технологія.
    Мій підпис також є одним з елементів технологіїї і розрахований, власне, не на ПЛ-нікчем, а на тих, хто дійсно це розуміє.
    Добре, на питання "коли" є відповідь, тепер - ким?
    змія болотяна ОЧКОва

Ось тепер тебе хвалю я ..
    для початку про чемність. Хто Вам давав право тикати?

Шановні ( і не шановні нікчеми ПЛ ), хохли та кацапи!

Будьте толерантними, політкоректними та взаємно вічливими!
    знову про чемність, взаємоввічливість та повагу. У Вас навіть краплі жодної з перерахованих чеснот ми поки не помітили

Пересічне прибалтійське ім"я та прізвище.
    Да придумайте будь-яке прибалтійське чи мексиканське прізвище! Що воно дає нам? нашо воно нам здалося? хочете аргументованої розмови? так аргументуйте, а то нешановні нікчеми Вас не розуміють.
    Новачок

Всім одразу
    Мої пости стосуються зацікавлених людей з певними вже існуючими від народження здібностями. І взагалі здібних та мислячих.

Той хто збиткується та явно письмово свідчить на самого себе як ПЛ - типу брутальності, розпалювання ...і т. ін. - прохання не перейматися то є не про вас.

На такі пости відповіді даватися не будуть. Буду повідомляти модерадора - якщо вдасться його ще знайти.

Тому наступного разу як будете проходити мимо - проходьте, не затримуйтеся.
Закрытая тема
Страница 6 из 10