Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей29Благодарности
Закрытая тема
Страница 3 из 10
Показано с 21 по 30 из 96.
    Новачок

Re: Є три види кохання

Гаразд!
    Вже чимало люду ознайомилися з дописом - усіх гараздів!

Прикро за недотримання модараторами форуму власних правил - тому перепрошую наперед всіх відвідувачів і за поведінку nickeler також.

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    leonid, а тепер на повному серйозі. Як ви ставитеся до ролі набутого досвіду, як позитивного,так і негативного? а чи не тільки він допоможе уникати помилок в минулому? якшо стерти пам"ять, що ток боляче б"є, можна і на той світ відправитися...
    а шо це ви ксенофобствуєте??? Кацапстан панімаїш! Там тоже люди живуть, і при чому дуже непогані. Якшо у вас претензії до політики Росії - ну шо ж, керівництво ніхто ніколи особливо не любив...
    Що до незнання історії - це давньоукраїнська народна назва. А ще вживалися такі назви як - Залісна Орда, Татарія, Московський улус.

Полінувалася залізти в пошукову систему і тепер я змушений вказати на цей промах в освіті.

А тепер візьмемося за саму nickeler.
    Як вже доведено Діанетикою людина суцільним потоком видає у своїй мові власні відхилення від норми - слід лише уважно вислухати людину і вивудити свідчення про це.

Ось тут я зібрав всі власноручні письмові свідчення незасудженої nickneker

прочитала. це ви до чого написали? собсно, шо хочете почути від решти?
    і ще, анекдот згадала, про комсомол... типу, лекція з сексології: є три види любові: матері до дитини, хлопця й дівчини і любов до вітчизни... ось про третю ми і будемо говорити...
    , стаять!!!! де ви ото побачили що хтось сказав, шо це кака???? це ви сказали! Якщо людина щось пише, значить хоче почути думку з приводу (ну я так думаю... мо неправильно думаю?), так я от спитала К ЧіМУ це все... шо людині конкретно треба? нас хочуть втянути в сєкту? нас хочуть спитати, якої ми сімейно-любовної "релігії"? чи ..свій варіант...?
    так а шо це хіба значить шо тєма кака?? а анікдот так... к слову прийшовся...
    ПиСи: тим більше, дуже багато сімейних пар живуть за принципом третього типу "у нас спільна стіралка, кампутер і діти". так шо доля справедливості в написаному є.

, о! Бачте! Я ж казала в сєкту зовуть! А ви на мене зразу так агресівно! я нюхом чую всяке таке... болєзнь в мене ПРОФЕСІЙНИЙ ЦИНІЗМ. таке не лічицця, хоча казали люди, з часом само минає!
    Моя суб"єктивна думка, якщо люди не вживаються разом то допоможе їм тільки розбігтися. Все інше - самонавіювання.
    Діанетіка по праву лапу сайентології. А її кажись, заборонили як сєкту...

, сонечко, я про те саме кажу! а мені он діагноз ставлять, шо в мене друзів нема. і тебе палучаєцця в мене нема, і Анейші... і Дюші... і ще купи хороших людей. мені теж без мого болю було б якось не так. як казав хтось розумний "без нашого минулого не було б нас теперішніх". все "прєдєльно просто", то нашо все сєктами ускладнювати... людина не знаючи нічого ні про кого робить такі висновки.

, уууу, як все запущено! В мене є друзі, і знайомі...і робота мене задовільняє. я просто цинік. і не заперечую тільки постулат "светя другим, сгораю сам". але таких у нас раз-два і нема. всі тіки побалакать раді...
    а на питання шо ви з цього маєте, ви так і не відповіли...

, я підозрювала!!! так воно точно і є! ми зриваємо нашому рєспондєнту плани із завойовування галактики і зірки Альдебаран!

, а тепер на повному серйозі. Як ви ставитеся до ролі набутого досвіду, як позитивного,так і негативного? а чи не тільки він допоможе уникати помилок в минулому? якшо стерти пам"ять, що ток боляче б"є, можна і на той світ відправитися...
    а шо це ви ксенофобствуєте??? Кацапстан панімаїш! Там тоже люди живуть, і при чому дуже непогані. Якшо у вас претензії до політики Росії - ну шо ж, керівництво ніхто ніколи особливо не любив...

, не дочекаєтеся від мене наявності труднощів, поганий з вас психолог. мене ображають сєктанти просто тим що вони є і намагаються комусь втюхувать свою ідеологію.
    а хто вам бабки дає на місію? яка вам з неї вигода? якщо це хоббі - то займайтеся ним вничку. а пропаганда "в маси" - ета ви зря...
    а прям так про сайентологію будуть писати на новостійних сайтах брехню. я нікому не вірю, але коли оголошують, що разом з сєктою ієговістів записують сайєнтологів, то так чи інакше починаєш підозрювати, шо то таки правда, а не всесвітній заговор супроти прихильніків наукового потлумачення буття.
    мені особисто діанетіка як собаці п"ята нога. тому не "утруждайтеся".
    ПиСи: а у вас виявляється ще й церква... оу, тоді це точно не до мене..

Новачок

leonid, уууу, як все запущено! В мене є друзі, і знайомі...і робота мене задовільняє. я просто цинік. і не заперечую тільки постулат "светя другим, сгораю сам". але таких у нас раз-два і нема. всі тіки побалакать раді...
    а на питання шо ви з цього маєте, ви так і не відповіли...

Ктулху, я підозрювала!!! так воно точно і є! ми зриваємо нашому рєспондєнту плани із завойовування галактики і зірки Альдебаран!

leonid, а тепер на повному серйозі. Як ви ставитеся до ролі набутого досвіду, як позитивного,так і негативного? а чи не тільки він допоможе уникати помилок в минулому? якшо стерти пам"ять, що ток боляче б"є, можна і на той світ відправитися...

laithemmer, сонечко, я про те саме кажу! а мені он діагноз ставлять, шо в мене друзів нема. і тебе палучаєцця в мене нема, і Анейші... і Дюші... і ще купи хороших людей. мені теж без мого болю було б якось не так. як казав хтось розумний "без нашого минулого не було б нас теперішніх". все "прєдєльно просто", то нашо все сєктами ускладнювати... людина не знаючи нічого ні про кого робить такі висновки.

----------------------------------------------------людина не знаючи нічого ні про кого робить такі висновки - а тепер зробимо висновки не знаючи її. Бо вона й так вже цлком достатньо розпатякала про себе.

Повідомлення густо просякнуті антагонзмом та лихоманливо гарячні. Свідок явно позиціонує себе "цинічною..." і щось там далі за текстом. Охоче згадує і без комплексів експлуатує секс-тематику.

Така поведінка властива сексуально незадоволеним жінкам, що з тих чи інших причин не мають щастя в шлюбі чи як правило незаміжні - їх важко витримати.

Вони мають хвороби значна частина яких - суто жіночі. Постійно за щось чи проти чогось борються. Людям схильні постійно доводити як вони неправі і як помиляються і наскільки вони праві та безгрішні.

Сама вважає що настраждался й натерпілася. Любить пліткувати й розносити усіляку гидоту. Тихо радіє з нещасть та невдач інших.
    2.0

leonid, уууу, чувак, зря ти це! хоча я поржала! від душі!
    по-перше вибачатися за поведінку інших ума вам не додає. хоча б тому, що на форумі тут народ тусіт довше ніж ти, і знає чого від мене очікувати і в якій кількості.
    вибач, серденько, за мій французький, але на ви більше не вийде!
    чувак, з отого шо ти написав єдина правда, що я за щось постійно борюся.
    а взагалі, поменше читай книжок по псіхо-хології і частіше визирай в ральне життя!
    а сексуальну тематику я експлуатую, і буду експлуатувати! а чом би й ні?
    чао бамбіні! буду чекати нових казок на ніч! тим быльше, я не агент ЦРУ, про себе нічо особливо не никаю, але й не патякаю, як ви виражовуваєтеся.
    Камради! Ось вам новий погляд на пані Нікелер! Занотуйте будь-ласочка! бггг
    змія болотяна ОЧКОва

О. Бєдний Йорік, Тьху, leonid, у мене до Вас є пропозиція.
    Відкривайте кабінет психічної діагностики. будете діагнози ставить, таблєткі виписувать, уколи ставить і всьо такоє. І гроші беріть. Заробите більше ніж уся сєкта скопом.

якшо, серйозно. Чувак, а чи Ви не вважаєте, шо ставить діагноз як там ви сказали, незасудженій, - це занадто. по-перше, вона таки не засуджена. в місцях, де небо в клітинку інтернету не дають. два, Ви не дікар. Прийшли сюди зі своєю туфтою про вирізання болі. Чи може ви внатурі хірург-трієчник і вирішили форуму вирізати біль. Та хто Ви такий, щоб людей по кісточках розбирати. стверджувати про сексуальну неповноцінність і так далі. про страждання і терпіння слів, крім Ваших, не було.
    так шо фільтруйте, пажалста, базар. і не таких бачили. ідіть до себе в сєкту і ллішайте єйо болі, якшо їй воно канєшно нада.
    а ми тут вже якось самі.
    у нас таки, єсть АДМІН)))))))))) і права псіхіатра,хірурга і паталогоанатома маєте не ВИ

ЗІ: і ето, виражовуйтеся пліз компактніше. Бо тєкста багато, а ККД от ваших пісульок 0 цілих х..н десятих
    2.0

leonid, у мене чоловік в минулому ветерінар. от. і курсова в нього була не тєму кастрації. каже шо йому потрібен матеріал, ну шоб навички не втрачати.. дивіцця, доаналізуєтеся!!!! (як хочете, так і розумійте цю мою перверзію)
    Инвалид умственного труда

leonid,
    Одне з фундаментальних відкриттів Діанетики полягає у тому, що несвідомість і зв"язана з нею біль зберігаються в деякій частині розуму людини і що ці несвідомість і біль накопичуються до того часу, доки організм із-за них не почне помирати.
    Это не человек, это нечто напоминающее растение....
    Науку "В печку!" (с) пр.Преображенский

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    laithemmer, сонечко, я про те саме кажу! а мені он діагноз ставлять, шо в мене друзів нема. і тебе палучаєцця в мене нема, і Анейші... і Дюші... і ще купи хороших людей. мені теж без мого болю було б якось не так. як казав хтось розумний "без нашого минулого не було б нас теперішніх". все "прєдєльно просто", то нашо все сєктами ускладнювати... людина не знаючи нічого ні про кого робить такі висновки.
    Вот видишь как все запущено
    Но, блин научно обосновано.
    А мы вот бедные мучаемся... Друзей нет врагов нет ничего нет...
    Тока вот, сцуко, (извиняюсь камеди токо что смотрел , но уж больно подходит слово) откуда стока народу в прошлую субботу было возле орла?

leonid,
    А тепер візьмемося за саму nickeler.
    А у тебя получится?

Теперь от себя.
    п.1. Абсолютной истина в том, чтобы участвовать в процессе ее познавания.
    п.2. Если человек думает не так как ты, это его личное дело, и любые попытки изменить его мнение, просто глупы по своей задумке.
    п.3. Большое спасибо за просветительские лекции. Поржал. Правда спасибо. Хоть и смешно.
    п.4. Не пропадай с форума. Хоть шевелиться начал
    Новачок

Привіт!
    ЖВАВА РЕАКЦІЯ.
    НАВІЩО ТАК НАПАДАТИ НА ГОСТЯ?
    Маємо те що маємо.
    Отже, як ми допомагаємо людям, а не нападаємо - як nickeler. нападає
    http://www.scientology.ru/

а що до тесування то ви маєте рацію. Перш ніж допустити людину до права отримувати наші послуги ми спочатку пропонуємо протестуватися.

Пропоную протестуватися не лише усіляким навіженим, а й всім охочим і мислячим.
    Успіхів!!!
    http://testing.dianetics.org/ru_RU/index.html
    Инвалид умственного труда

а що до тесування то ви маєте рацію.
    тест на что?
    Філін

Re: Є три види кохання.

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    А мінє панаравилося - я десь уже це читала. І що найгірше, навіть знаю деякі пари, що підпадають під типи кохання((((((
    Воно таке тобі все знайоме, бо в житті реальному все й бачила, тільки аналізувати було ліньки, от і все.
    Якщо б ти захотіла втрачати час лишень на аналіз інформації (по сабжу), що абсолютно безкоштовно і мимо твоєї волі проходить через твої очі та вуха, то твої письмові висновки здебільшого відрізнялися б від шапки топіка лишень відсутністю модних наукових термінів та величезних зносок до них.

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Ну чого якшо якась цікава інформація, то до неї привязані секти чи ще якась мутотєнь?! Ну прямо хоч плач!
    Звязок "сект" з "цікавою інформацією" такий, як і у Рубля та Першокласника.
    От іде собі першокласник до школи, і знаходить руб, а потім всім вихваляється, шо він такий супермегамодний чувак, бо знає на якій дорозі рублі валяються....

Глисти вони (секти та ще якась мутотєнь) звичайні. Що зловлять, в тому і паразитують. Головне, щоб на свою користь.
    А от цікава така особливість у глистів, що вони імунітет носія присипляють, аби не викликати у носія реакцію відторгнення чужородного тіла.
    Новачок

Привіт всім мислячим людям!
    Звісно прикро що Вам доводиться відфільтровувати бруд який не забулися старанно нагадити деякі людиноподібні мешканці.

Я сам з цим цілком згоден! Тому звертайтеся до модераторів - якщо вони пильнують власні правили , звичайно.

Отже, наступний блок інформації:

В Діанетиці ми дуже мало говоримо про гериатрію*.

Це досить дивакувата назва для *науки про старість і про її причини. Ми майже не торкаємося цієї області, і це досить знаменно, адже я був одним з членів геронтолічного товариства при Службі охорони здоров"я Сполучених Штатів. Вони, як вважається, мають бути фахівцями у цьому питанні. Проте я вирішив не торкатися цієї галузі, тому що тут важко щось довести. Щоб довести щось в гериатрії, треба щоб хто-небудь прожив ще сотню років.

Проте якщо б хто-небудь з вас взяв яку-небудь людину і провів їй дуже багато одітінгу, то ви почали б спостерігати процес омолодження. Це, взагалі-то , неможливо заперечувати – я не думаю, що це можна заперечувати. Або ж ви почнете почнете спостерігати процес дорослішання людини – її вік буде змінюватися в напрямку якогось оптимального віку. Я не знаю, який оптимальний вік – двадцять один, двадцять два, десь так. І ви берете людину, котра застрягла на траку часу у віці п"яти чи десяти років і котра за якимись фізіологічними ознаками нагадує п"ятирічну чи десятирічну дитину чи котра застрягла – не приведи Господи – в народженні і вирізняється округлістю форм, властивих людині, що застрягла в народженні, і ви приводите цих людей у той вік, котрий є оптимальним для них, якщо тільки вони ще не проминули фатальної межі.

Фізіологічні зміни в тілі можуть зайти так далеко, що, незалежно від того, скільки процесінгу ви проведете цій людині, вона вже не поправиться.
    Лікар, як правило, вважав би людину безнадійною і сказав би, що для неї нічого зробити не можна.

Або, припустимо, людині тридцять років, а вона виглядає на сорокп"ять. Коли ви проводите цій людині процесінг – дбайливий, хороший процесінг – то, якщо у прекліра нема якого-небудь серйозного відхилення у будові органів тіла, ви отримаєте людину, котра виглядає на тридцять років, чи на двадцять вісім, чи на двадцять шість, чи на двадцять п"ять, щось в цьому роді.

Я особливо… мені спадає на думку одна панночка з Канзас-Сіті. Я читав там лекції, а її чоловік помер якраз перед цим, і один парубійко з моєю допомогою одітував її протягом дев"яти годин.

Коли я побачив цю жінку вперше, вона сиділа в залі і виглядала як стара. Звичайно, вона була вдягнена в чорне, і це не надто поліпшувало картину в цілому, але однак, коли ви дивилися на її обличчя, ви бачили, що перед вами жінка, котрій, очевидно, близько… о, вона виглядала літньою.

Видно, що у неї має бути сильний заряд горя, якого можна позбутися. І він одітував ту жінку протягом дев"яти годин, і я побачив її через два дні після того, як він її проодітував… чи через день. Вона була в іншому одязі, що, звичайно ж, деякою мірою посилювало ілюзію: вона була в червоному платті. Передімною була молода жінка. Передімною була молода жінка!

Переді мною була жінка років двадцяти шести. Це може відбуватися (клац) ось так. Так, ми, безперечно, вторгаємося в сферу гериатрії, проте ми не насмілюємося надто багато говорити про омолодження старців; це надто непопулярна тема. Тим не менше, одітор, працюючи з людьми може побачити, як вони стають молодше, чи старше. І я… не збираюся продавати Діанетику подібно тому, як продають ці рожеві пігулки, котрі ви маєте передплачувати поштою. Все це просто побічний результат. Ми не збираємося добиватися, щоб всі жили вічно. Це просто ілюстрація до теорії тета-МЕСТ*.

Л.Рон Хаббард. Лекції "Науки виживання". "Теорія тета-МЕСТ. Частина перша". Лекція, прочитана 21 травня 1951 року.

*аберація-відхилення, відхід від раціонального мислення або поведінки.
    *одітор-людина, навчена і кваліфікована у застосуванні процесів і процедур Діанетики. *тета-думка, котра потенційно не залежить від матеріальної ємності чи середовища, в котрому вона діє.
    *МЕСТ-слово, утворене записом українськими буквами звучання англійського терміну MEST, складеного з перших букв слів matter (матерія), energy (енергія), space (простір), і time (час). Використовується для позначення фізичного всесвіту.

Що до сект - вважаю секти негативним явищем.
    Тематика цього відгалуження - Діанетика.
    Не засмічуйте безвідносними повідомленнями, або перейдіть до відповідної гілки.
Закрытая тема
Страница 3 из 10