Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей29Благодарности
Закрытая тема
Страница 2 из 10
Показано с 11 по 20 из 96.
    2.0

Re: Є три види кохання.

leonid, не дочекаєтеся від мене наявності труднощів, поганий з вас психолог. мене ображають сєктанти просто тим що вони є і намагаються комусь втюхувать свою ідеологію.
    а хто вам бабки дає на місію? яка вам з неї вигода? якщо це хоббі - то займайтеся ним вничку. а пропаганда "в маси" - ета ви зря...
    а прям так про сайентологію будуть писати на новостійних сайтах брехню. я нікому не вірю, але коли оголошують, що разом з сєктою ієговістів записують сайєнтологів, то так чи інакше починаєш підозрювати, шо то таки правда, а не всесвітній заговор супроти прихильніків наукового потлумачення буття.
    мені особисто діанетіка як собаці п"ята нога. тому не "утруждайтеся".

ПиСи: а у вас виявляється ще й церква... оу, тоді це точно не до мене..

Новачок

Re: Є три види кохання

Буває... Є такі люди, що все заперечують, знищують та не мають друзів. Там де життя стало важким, фірма банкрутує, всі хворіють знайте - там є така людина за роботою!
    Причина - наші технології допомагають людям.

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    nickeler, це таки кака.
    Уууу злі СПАМери.

leonid, це ваш останній допис?
    Я повідомлю ще чимало цікавої та корисної для людей інформації!
    2.0

leonid, уууу, як все запущено! В мене є друзі, і знайомі...і робота мене задовільняє. я просто цинік. і не заперечую тільки постулат "светя другим, сгораю сам". але таких у нас раз-два і нема. всі тіки побалакать раді...
    а на питання шо ви з цього маєте, ви так і не відповіли...
    Гуру

nickeler,
    2.0

Ктулху, я підозрювала!!! так воно точно і є! ми зриваємо нашому рєспондєнту плани із завойовування галактики і зірки Альдебаран!
    Новачок

Подібні жартівники та глумителі ще водяться подекуди на форумах Кацапстану.

А всім нам нова інформація - як і обіцяв!

Відкриття, яке зробила Діанетика.
    Одне з фундаментальних відкриттів Діанетики полягає у тому, що несвідомість і зв"язана з нею біль зберігаються в деякій частині розуму людини і що ці несвідомість і біль накопичуються до того часу, доки організм із-за них не почне помирати. Інше відкриття Діанетики говорить, що накопичену біль можна знищити чи стерти і внаслідок цього організму повертається повне усвідомлення і він знову здатний виживати. Іншими словами, з відкриттям Діанетики стало можливим прибрати накопичені роками несвідомість і біль і повернути організму людини здоров"я і життєздатність.
    Через накопичення у людини болі і втрат так сильно знижується рівень усвідомлення, погіршується фізичне здоров"я і зменшується воля до життя, що організм починає нехай таємно, проте активно шукати смерті. Зітріть чи значно зменшіть фізичну біль, втрати, що зазнала людина за все її життя, і її життєздатність відновлюється.
    Енергія існування, пошуків вищих рівнів виживання – це і є саме життя. З"ясувалося що, якщо прибрати збережену пам"ять про біль, тіло людини стає надзвичайно здібним до самовідновлення. Крім того, було знайдено, що до тих пір, доки біль не прибрана, жодне лікування так званих психосоматичних захворювань (таких, як артрит, ревматизм, дерматит і тисячі інших) не дасть стійкого результату…
    …З відкриттям Діанетики стало можливим викорінити аберацію* і хворобу, тому що стало можливим зменшити чи стерти біль з банків, в яких тіло зберігає її, не завдаючи нової болі цьому тілу, як це доводиться робити при хірургічній операції. Рівень свідомості, отже, залежить від того, чи є в людини пам"ять про біль чи вона прибрана, тому що несвідомість – це частина болі, один з її симптомів.
    Наприклад, артрит колінного суглобу виникає із-за того, що накопичується пам"ять про всі травми коліна, що трапилися в минулому. Тіло помилково сприймає час і місце травми коліна, котра дійсно трапилася, і тому воно зберігає в коліні цю біль. Рідини, що течуть у тілі людини, обходять цю больову область стороною, виникає застій, котрий називається артритом. Доказом цього положення служить той факт, що, коли епізоди травмування коліна знаходять і розряджають, артрит зникає, жодної нової хвороби на його місці не виникає, і людина назавжди прощається з артритом. І це трапляється в десяти випадках з десяти – ну, крім тих випадків, коли вік і фізична деградація людини довели її до такого стану, що смерть вже не за горами.
    Візьміть, наприклад, хворе серце. У людини болить серце: вона вживає пігулки, лікується у знахарів, ще щось таке з собою робить, а серце, однак, болить і болить. Знайдіть, зітріть чи зменшіть дійсний випадок пошкодження серця – і серце перестане боліти і знову буде здоровим.
    Перевірити ці твердження надзвичайно просто. Якщо до хорошого діанетичного одітора* приходить зламана, змучена горем тридцятивосьмирічна жінка, а він "вививає" з неї епізоди минулого, що містять фізичну і душевну біль, то перед ним опиняється розумна, весела жінка, котра виглядає на двадцятьп"ять.
    Звичайно це неймовірно. А що, атомна бомба, - ця купка плутонію, що може стерти ціле місто з лиця Землі, - це ймовірно? Нині, коли ми знаємо, на чому будується життя і як виходить, що життя – це енергія, ми можемо повертати життя тим, хто хворий, позбавлений життєвої сили, готовий накласти на себе руки.
    А що ще важливіше, можна не лише лікувати серйозно хворих людей (хворі вони душею чи фізично), але й перервати спадну спіраль, якою летить все ще розумна і здорова людина, щоб вона не перетворилася на такого хворого. Можна взяти так звану "нормальну" людину і зробити її такою блискучою особистістю, допомогти їй досягти такого успіху, якого ніхто ніколи не досягав раніше. Відновте повне усвідомлення людини – і ви повернете їй весь її життєвий потенціал.
    Нині це можливо. . . Л.Рон Хаббард."Діанетика".
    *аберація-відхилення, відхід від раціонального мислення або поведінки
    *одітор-людина, навчена і кваліфікована у застосуванні процесів і процедур Діанетики.
    змія болотяна ОЧКОва

Шановний Леоніде, чи не були б Ви такі ласкаві мені тупенькій пояснити кілька моментів?

Ответ Сообщение от leonid Посмотреть сообщение
    Буває... Є такі люди, що все заперечують, знищують та не мають друзів.
    я так, розумію, що кожна людина, щось заперечує. заперечувати - не значить "ламати". І яким чином заперечення чогось пов"язане з наявністю такої дивної субстанції, як друзі. Друзі ж, бо - люди, які вас добре знають, але все одно люблять))))

Там де життя стало важким, фірма банкрутує, всі хворіють знайте - там є така людина за роботою!
    Яка така?, яка не має друзів? Чи якшо у мене на роботі за сісіднім столом сидить людина, яка заперечує (наприклад, красу анорексічок) фірма обов"язково має збанкротувати, а я - повіситись?

Причина - наші технології допомагають людям.
    Причина чого? банкрутсва фірми, заперечення чогось, відсутності друзів..?
    Так от шо Ви тут проповідуєте!!!!!

Я повідомлю ще чимало цікавої та корисної для людей інформації!
    після того, як прийшло розуміння всіх світових негараздів, стало дуже цікаво.....
    А Ви, случайно, не пророк?))))))

до речі, отам у Вашому величезному пості багато капацізмів!!!!
    ну а крім того, текст взагалі малозрозумілий. слів красивих багато, а толку 0!
    2.0

leonid, а тепер на повному серйозі. Як ви ставитеся до ролі набутого досвіду, як позитивного,так і негативного? а чи не тільки він допоможе уникати помилок в минулому? якшо стерти пам"ять, що ток боляче б"є, можна і на той світ відправитися...
    а шо це ви ксенофобствуєте??? Кацапстан панімаїш! Там тоже люди живуть, і при чому дуже непогані. Якшо у вас претензії до політики Росії - ну шо ж, керівництво ніхто ніколи особливо не любив...
    ри?

Ну чого якшо якась цікава інформація, то до неї привязані секти чи ще якась мутотєнь?! Ну прямо хоч плач! До біса всі стирання радикулітів! мені і з болем добре - пам’ятаєш шо можна а шо ніззя!
    2.0

laithemmer, сонечко, я про те саме кажу! а мені он діагноз ставлять, шо в мене друзів нема. і тебе палучаєцця в мене нема, і Анейші... і Дюші... і ще купи хороших людей. мені теж без мого болю було б якось не так. як казав хтось розумний "без нашого минулого не було б нас теперішніх". все "прєдєльно просто", то нашо все сєктами ускладнювати... людина не знаючи нічого ні про кого робить такі висновки.
Закрытая тема
Страница 2 из 10