Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей121Благодарности

Результаты опроса: Чи мусить добро бути з кулаками?

Голосовавшие
25. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Так, мусить

18 72.00%
  • Ні, не мусить

1 4.00%
  • Хтозна

4 16.00%
  • Инше

2 8.00%
+ Ответить в теме
Страница 9 из 26
Показано с 81 по 90 из 256.
    part of me

Re: Чи мусить добро бути з кулаками?

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    Тобто він ,в будь -якому випадку больше не жилец?
    А питання Ваше...
    Взяти в заручники групу іноземців, і виставити ультиматум, ну якість там вимоги, їхній країні? Це я наприклад. Щось таке подібне маєте на увазі?
    В цивілізованих, високорозвинутих країнах цього не повинно бути. Ми ще не такі.
    Ні, Ви мене невірно зрозуміли це питання стосувалося тих, кого було і буде засуджено і страчено за чужі злочини.

Инвалид умственного труда

Тобто він ,в будь -якому випадку больше не жилец?
    А питання Ваше...
    Взяти в заручники групу іноземців, і виставити ультиматум, ну якість там вимоги, їхній країні? Це я наприклад. Щось таке подібне маєте на увазі?
    В цивілізованих, високорозвинутих країнах цього не повинно бути. Ми ще не такі.
    Мы вдруг стали такими, цивилизованными...
    Пророк

Ответ Сообщение от rust Посмотреть сообщение
    Как все теоретически подкованы в общении со смерью...

А на практике?
    На практиці .. кахи-кахи не дуже шось...Ніхто не хоче бути піддослідним.
    З мого боку - одне базікання! Як дійти до справи, то я і мишу не задавлю...
    ри?

На практиці . кахи-кахи не дуже шось...Ніхто не хоче бути піддослідним.
    З мого боку - одне базікання! Як дійти до справи, то я і мишу не задавлю...
    Не кажи гоп, ...
    До речі, десь у якійсь психологічно навороченій книжці вичитала, що жінки більш жорстокі, більш схильні до насильства і вбивства, коли річ йде про її сім’ю.

2 rust
    Добро - коли я нікого не чіпаю, і мене ніхто не чіпає відповідно. Скористатися своїми можливостями - це вирішує для себе кожен сам. Знаючи свою імпульсивність, більше схиляюся до вбивства і докорів сумління. Все ж краще, ніж жити і сходити з розуму від жалкування, що не зробила того.
    І ще, коли на зло відповідати добром, нічого файного з цього не вийде. У всякому випадку у мене до цього ніколи не виходило у ситуаціях менш трагічних, то чому воно має бути добре у ситуації більш трагічній?
    Odo
    -

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Так, мені до Ґонґадзе фіолєтово, і до такого правосуддя теж. І взагалі мені на всьо фіолєтово... я не журналіст....
    Відповідь лишається та сама, нею я і закінчу - так, мусить.
    Це мені нагадало одну притчу головного пастора Гамбурга Мартина Німолера. Після приходу до влади НСДАП на чолі з Гітлером пастора було заарештовано і відправлено до концтабора. Одначе він вижив і залишив по собі книгу, у котрій написав:
    Коли нацисти прийшли за комуністами, я мовчав, тому що я не комуніст. Коли вони прийшли за євреями, я мовчав, тому що я не єврей. Коли вони прийшли за членами профспілки, я мовчав, тому що я не член профспілки. Коли вони прийшли за католиками, я мовчав, тому що я не католик. А коли прийшли за мною, нікому було говорити.
    Безмовність народу призводить до диктатури ©
    ри?

А хто сказав, що я проти диктатури?
    Odo
    -

Розумію, що є таке правило, приблизний зміст якого: краще звільнити винного, ніж арештувати невинного. То може треба зробити акцент не на відміні кари, а на удосконаленні правоохоронної системи?
    Невже Ти віриш, що її можна аж настільки вдосконалити, щоб зовсім виключити можливість помилки, що коштувати життя безневинній людині?
    Якщо приміряти ситуацію до своєї родини, дітей, батьків: в кого після звірства, яке вчинили з його дитиною, повернеться язик говорити про помилування вбивці? Вважаю, що смертна кара повинна існувати. Нехай дуже рідко. В виключних ситуаціях. Але якби законом ця кара була передбачена,то може хоч когось цей факт зупинив би...
    Зупинить, впевнена?
    Odo
    -

Справедливість іноді вимагає великої сили, іноді навіть вбивства. Чим лякати людей? Якою силою, щоб була хоч якась справедливість?
    Чия саме справедливість? Те, що для одного справедливе є несправедливим для иншого
    Чим лякати людей?
    А це обов’язково робити?

Може я хочу в Маngo поцупити гарну маєчку. Але не краду. Що мене зупиняє? Я не настільки позитивна, щоб вірити, що мене зупиняє християнська заповідь "Не укради". Мене зупиняє майбутнє покарання. Малі провини- малі покарання. Великі злочини- відповідні кари.
    Невже Тебе від цього вчинку зупиняє лише загроза покарання?

А хто сказав, що я проти диктатури?
    Отже за, чи знову "фіолєтово"?
    Odo
    -

Звичайно - це бажання помсти!! Бесумовно! Це бажання бачити мертвим того, хто насмілився забрати життя у живої істоти! Того, хто не мав ніякого права вбивати, але через "зрушення по фазі" взяв та й покраяв людину на дрібні шматочки!
    Так Ви ж казали, що вбивство це добро. І ще, з чого Ви взяли, що той, кого Ви побачите мертвим і є справжнім вбивцею? Чи Ви хочете побачити будь-кого мертвим, аби, хоч хтось нехай і невинний але все ж помер?

Можливо, це тебе вжахне, але так... В більшості випадків зупиняє мене від неправомірних дій лише покарання.
    Може оголосиш весь список цих дій?

Я дивилася науково-популярні і документальні фільми про місця позбавлення волі. Цього досить, щоб знати, ге?
    А ще Ви що дивилися?

Ответ Сообщение от Гость Посмотреть сообщение
    Девушка,а вы пробовали убить что то живое?Зачем писать все это...
    Згоден, підтримую.

Дивно, що дівчата висловились "за" смертну кару, а хлопці в більшості "проти"... Ворога, який посягнув на самку або дитинчат ,самець намагається вбити. Просто вбити.
    Ну, що ж можна констатувати, що рівень папуасів ми успішно проскочили і опинилися на рівні самців та самиць, просуваємося далі
    Пророк

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Ну, що ж можна констатувати, що рівень папуасів ми успішно проскочили і опинилися на рівні самців та самиць, просуваємося далі
    А чого іти далі? Це природні інстинкти. Просто прикриті культурою. Когось більше накрило, когось-менше.
+ Ответить в теме
Страница 9 из 26