Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей121Благодарности

Результаты опроса: Чи мусить добро бути з кулаками?

Голосовавшие
25. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Так, мусить

18 72.00%
  • Ні, не мусить

1 4.00%
  • Хтозна

4 16.00%
  • Инше

2 8.00%
+ Ответить в теме
Страница 7 из 26
Показано с 61 по 70 из 256.
    part of me

Re: Чи мусить добро бути з кулаками?

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Невже Чекатіло - це юнацький максималізм? невже його провина - це теж той максималізм?!
    Згодна у всьому з Черешнею, такий вирок мусить бути!
    Пані laithemmer, що ви знаєте про Андрія Чікатіло? Існує думка, що цю людину теж засудили незаслужено (до речі, вибір не поганий, бо він син ворога народу). Підставити факти і свідчення в СРСР тоді не було проблемою, а якщо потрібно було найти "козла-отпущения", його находили і швидко. Син Чікатіло і до цього часу не вірить, що його батько був ґвалтівником і вбивцею, і наводить свої докази.
    А ось інформація з цього приводу з Wikipedia:
    Многие специалисты, даже те, которые участвовали в проведении экспертизы Чикатило, утверждают, что он никогда не насиловал своих жертв, так как страдал импотенцией. С другой стороны, например, Кэтрин Рэмслэнд, написавшая для сайта crimelibrary.com текст про Чикатило, указывает на то, что, по крайней мере, одна из его жертв была найдена со следами изнасилования и в её анусе была обнаружена сперма (впервые позволившая установить группу крови убийцы из лесополосы). При первом аресте Чикатило в 1984 году и последнем аресте в 1990 в его портфеле была найдена банка вазелина, которая, как пишет Николай Модестов в своей книге «Маньяки… Слепая смерть», вместе с верёвкой и остро наточенным ножом, была «приготовлена для его жертв». Когда Чикатило спросили, зачем ему вазелин, он ответил, что использует его в качестве крема для бритья «в долгих служебных разъездах». Позже на допросе он признался, что использовал его при изнасиловании жертв.
    Думаю Ви і так знаєте, як люди "пізніше на допиті зізнавалися".
    З цього приводу чув історії і про той "гарний будиночок", який знаходиться не далеко від корпусного парку.
    ...В приговоре Ростовского областного суда по делу Чикатило его длительное неразоблачение объяснялось не ошибками экс*пертов и огрехами следователей в целом, а именно «парадоксальным выделительством» виновного: несовпадением его выделений (спермы) и крови по антигенной системе AB0. Группа крови Чикатило была второй (A), но в его сперме, найденной на одной из жертв, были обнаружены еще и следы антигена B, что давало основание считать, что у убийцы из лесополосы кровь четвертой группы (AB). У Чикатило оказалась неподходящая группа крови, и поэтому после задержания в сентябре 1984 года он был отпущен.

Однако теперь доказано, что никакого «парадоксального выделительства» не существует, так как это явление противоречило бы генетическим основам системы AB0. Явления несоответствия по группе выделений организма и крови обусловлены бактериальной загрязненностью исследуемых биологических объектов. Избежать неправильных результатов анализа позволило бы применение соответствующих методик и высококачественных реагентов, но в случае с Чикатило этого сделано не было.

Юрий Дубягин, криминалист «с 27-летним стажем работы в органах внутренних дел», соавтор книги «Школа выживания, или 56 способов защитить Вашего ребенка от преступления», считает, что «парадоксальное выделительство» было придумано для того, чтобы оправдать халатность судмедэксперта, проводившего в 1984 году анализ крови Чикатило.

Исса Костоев прямо говорит о том, что «при анализе была допущена неточность»
    І от уявіть як Ви будете радіти, коли років так через 40 Вам скажуть: "Вибачте, Вашого чоловіка було засуджено і страчено, але він був невинний, просто суддя був в той день не в гуморі, медексперт трохи випив, а наші хлопці з вбивчого відділу трохи перестаралися на допиті."

Нехай і вигаданий, але прекрасний приклад наведено в кінострічці "Зелена миля".

Ісус в біблії сказав "хто без гріха може кинути в неї камінь", навіть якщо біблію написано зі слів звичайної людина, вона була мудра і далекоглядна.

Скажіть мені, будь ласка, хто може бути суддею, який має право вирішувати кому жити, а кому вмерти? Жирдяї, позери з ТВ, продажні, мстиві, брехливі і злі люди, про яких Ви laithemmer, цитували?

Пророк

Пан Фрагов, а як же ваша фраза: "Справедливість без сили - даремна, сила без справедливості - огидна."
    Про другу частину фрази ви розказали, дійсно, жахливо, коли до страти присуджують невинну людину.Тобто маємо силу без справедливості.
    А перша частина?
    Справедливість іноді вимагає великої сили, іноді навіть вбивства. Чим лякати людей? Якою силою, щоб була хоч якась справедливість?
    Зрозумілі ваші докази. Засудили невинних. Це жахливо. Але ж хтось злочин скоїв.
    Теоретично, Ви б погодились на смертну кару, якби знайшли справжнього винуватця?
    part of me

Будь ласка, карайте "справжнього винуватця", якщо Ви думаєте, що у Вас є таке право. Але давайте відійдемо від ідеальної системи, запропонованої вами зі "справжнім винуватцем", і повернемося на нашу грішну Землю чи згодні Ви, що можна пожертвувати невідомою кількістю невинних людей заради помсти за злочин і залякування? Може знову почнемо вішати на площі і розвішувати містом голови на колах?

З приводу процитованого мною вислову - він стосується більше окремо взятої людини в даному випадку, а не суспільства. І суть його полягає, на мою думку, в тому, що коли людина бачить, що коїться злочин, але не має сили його зупинити - це не справедливість, а щось огидне.

Смертна кара - це більше бажання помсти, а як кажуть помста в таких випадках не допомагає та й цікаво чим Вам допоможе смерть тієї людини? Поверне з труни загиблого чи цноту поверне? Та й в самій смерті я не бачу нічого страшного, це на мою думку - звільнення, і вмирають наразі вони в основному без болісно. А прожити все життя в неволі - це дійсно страшне. До речі, пані laithemmer, за державні кошти можете не переживати ці люди повинні працювати в неволі, чим вони і займаються.
    part of me

Хоча приклад "справжнього винуватця" інколи можна знайти, так як ці покидьки на джипах, така сволота повинна довіку гнити у в'язниці і пахати на самій чорній роботі.
    ри?

2 fragov
    Пані laithemmer, що ви знаєте про Андрія Чікатіло? Існує думка, що цю людину теж засудили незаслужено (до речі, вибір не поганий, бо він син ворога народу).
    А Ви що знаєте? Те, що навели?
    Мабуть я все ж таки щось читала і бачила, раз обмовилася про нього.

От нехай та думка існує, кожен робить для себе висновки сам. Вам зручніше думати, що його безневинно засудили? Хочете визнати Чікатілу невинним і святим? - флаг Вам в руки, як то кажуть.
    Для мене він маньяк-убивця, ґвалтівник і психопат.

Смертна кара - це більше бажання помсти...
    Звичайно - це бажання помсти!! Бесумовно! Це бажання бачити мертвим того, хто насмілився забрати життя у живої істоти! Того, хто не мав ніякого права вбивати, але через "зрушення по фазі" взяв та й покраяв людину на дрібні шматочки!
    І щось мені так підказує, що матір, яка втратила дитину, була б готова голими руками рвати на шмаття вбивцю, завдавати йому такої ж болі, щоб той мучився і конав страшною смертю.

До речі, пані laithemmer, за державні кошти можете не переживати ці люди повинні працювати в неволі, чим вони і займаються.
    А то я не знаю! Не вистачало, щоб вони лежали на нарах і плювали у стелю після засудження!
    part of me

А Ви що знаєте? Те, що навели?
    Мабуть я все ж таки щось читала і бачила, раз обмовилася про нього.
    От нехай та думка існує, кожен робить для себе висновки сам. Вам зручніше думати, що його безневинно засудили? Хочете визнати Чікатілу невинним і святим? - флаг Вам в руки, як то кажуть.
    Для мене він маньяк-убивця, ґвалтівник і психопат.
    Звичайно - це бажання помсти!! Бесумовно! Це бажання бачити мертвим того, хто насмілився забрати життя у живої істоти! Того, хто не мав ніякого права вбивати, але через "зрушення по фазі" взяв та й покраяв людину на дрібні шматочки!
    І щось мені так підказує, що матір, яка втратила дитину, була б готова голими руками рвати на шмаття вбивцю, завдавати йому такої ж болі, щоб той мучився і конав страшною смертю.
    Ну так хто Вас тримає, вбивайте власними руками і несіть покарання, і перед Богом і перед законом самі, навіщо чекати, що хтось це зробить за Вас?
    А то я не знаю! Не вистачало, щоб вони лежали на нарах і плювали у стелю після засудження!
    Ви перебували у місцях позбавлення волі?
    ри?

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    Ну так хто Вас тримає, вбивайте власними руками і несіть покарання, і перед Богом і перед законом самі, навіщо чекати, що хтось це зробить за Вас?

Ви перебували у місцях позбавлення волі?
    Відкрию шалену таємницю: якщо з моїми рідними не дай Господи щось трапиться, і в цьому буде винна конкретна людина і я про це дізнаюся, я знайду спосіб зжити цю людину з лиця Землі. Тому побажаю рідним довгії-довгії літа.

Я дивилася науково-популярні і документальні фільми про місця позбавлення волі. Цього досить, щоб знати, ге?
    Новачок

Ні, цього не досить.

Але це не допоможе.

Смертна кара була і лишається ефективною.

Ввечері розпишу детальніше для "пацаністів-пацифістів"
    Инвалид умственного труда

Відкрию шалену таємницю: якщо з моїми рідними не дай Господи щось трапиться, і в цьому буде винна конкретна людина і я про це дізнаюся, я знайду спосіб зжити цю людину з лиця Землі. Тому побажаю рідним довгії-довгії літа.

Я дивилася науково-популярні і документальні фільми про місця позбавлення волі. Цього досить, щоб знати, ге?
    А сделать добро - это не воспользоваться своими знаниями и умениями для этого...
    Добро и зло не существуют друг без друга, если убрать одно из компонетов второй исчезнет...
    Пророк

Девушка,а вы пробовали убить что то живое?Зачем писать все это...
+ Ответить в теме
Страница 7 из 26