Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей121Благодарности

Результаты опроса: Чи мусить добро бути з кулаками?

Голосовавшие
25. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Так, мусить

18 72.00%
  • Ні, не мусить

1 4.00%
  • Хтозна

4 16.00%
  • Инше

2 8.00%
+ Ответить в теме
Страница 6 из 26
Показано с 51 по 60 из 256.
    змія болотяна ОЧКОва

Re: Чи мусить добро бути з кулаками?

от і опять,панове, Ви ходите вокруг да около.
    я писала не про те, хто і кого вбиває.
    я говорила про те, що співчувати Вам, пане Адмін, за те, шо Ви маєте вичищати пости, які порушують правила; маєте виписувати "догани" несумлінним користувачам, постійно щось змінювати на форумі, аби зробити його кращим, безглуздо. ІМХО. Хоча б через те, що Ваша робота це виключно Ваше бажання. І якщо Ви одного прекрасного дня заб"єте на неї - це теж Ваше рішення.

Так і журналіст (якщо його брати за приклад). Писати чи не писати? ніхто не може зобов"язати. Коли людина йде на якийсь крок, вона завжди усвідомляє небезпеку. Якщо вона лякає, то рішення відміняється.
    так, дуже жалко, що померла людина. Хоча, думається, що для більшості - це лише констатація факту, а горе, лише для близьких.
    Але, для вмотивованого професіонала - це не є перепоною у здійсненні бажань і розкопок.
    До того ж, ми не вправі вирішувати взагалі, що є добро. Воно в кожного своє. і на речі дивитися треба завжди з кількох сторін.

пажалста, якщо Ви говорите, що журналюгу жалко за те, що він говорить правду яка є неприємною для можновладця, а приємною для Вас - звичайної людини. Для вас це добро. І Ви будете того писаку поважати і жаліти, якщо його бахнуть трубою по черепку.
    Уявіть себе на місці персони, яку розносять в пух і прах. А вона насправді не така погана, як здається. Бо в кожної людини є щось добре, а щось погане. вас критикують. безбожно. вам неприємно. і для вас буде радістю, коли шкребушок отримає наганяй. Яким він буде? Це залежить лише від Ваших бажання та можливостей.

ЗІ: А Вашого, пане ОДО, гніву я аж ніяк не боюсь. І думки висловлюю (і тут і на роботі) до кінця, якщо вони звичайно ж на чомусь грунтуються.

Пророк

вы мне старый анекдот напомнили:
    поспорили американец, немец и русский кто из них без принуждения заставит кота горчицу сьесть.
    американец намазал кусок колбасы горчицей и дал коту - кот понюхал-понюхал и со слезами на глазах начал давиться колбасой. тут немец и русский торжествующему америкосу говорят: -"не, не катит, это обман!"
    немец поступил проще - взял ложку и силой начал запихать в кота горчицу. русский и американец на это говорят:-"не, ну это ж насилие!".
    подошла очередь русского - он взял кота, намазал у него под хвостом горчицей - кот жутко орет и начинает быстро горчицу слизывать. американец и немец в шоке ибо сказать нечего, а торжествующий русский выдает: - "вот так! добровольно и с песней!"

а если серьезно, то имхо лучше всех спел ЮЮ (на то он и мега крут):
    "и зло на заливном коне взмахнуло шашкою,
    добро - оно всегда без кулаков трясло культяшками.
    пыталась жалость убедить помочь опомниться,
    но все быстрее и точнее летела конница"
    Odo
    -

RAMM, хотів би подякувати за конструктивні думки, дійсно, по темі, але питання таки лишаються:
    Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    Ответ на первый вопрос - да. Кто сказал что добро не может использовать "кулаки". Зло, наверное )
    "Добро" в данном случае это некие стремления к развитию,
    которым "зло" препятствует. Такие понятие в человеческом обществе.
    И, да, конечно, в силу того что люди не могут видеть будущего, то
    они оперируют с этими краткосрочными определениями добра и зла.
    Тоді, постає питання, що є критерієм? Як визначити, що ось саме це з кулаками є добром, а ось те з такими самими кулаками — злом. Бо стремління до розвитку всі теж бачать по-різному. Те, що для одного є таким стремлінням, для когось суцільна деградація і занепад.
    Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    Второй вопрос. Убийство любого человека это зло. В человеке заложен потенциал созидания и потому для общества не есть выгодно лишать жизни людей. Т.к. как эти люди могут принести пользу ему (обществу). С др. стороны в человеке может быть заложен и потенциал разрушения. И обязанность общества таких людей обнаруживать и локализовывать. Др. вопрос справляеться ли оно с этим.
    Тут теж є питання. Раніше Ви наголошували на відносности добра та зла. А зараз пишете досить ознозначно:
    Убийство любого человека это зло.
    А як же відносність? Або добро і зло є відносними і тоді і вбивство не є однозначним злом, або добро і зло таки не зовсім або не в усьому відносні і є щось усталене, і тоді вбивство отримує статус зла?

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    от і опять,панове, Ви ходите вокруг да около.
    я писала не про те, хто і кого вбиває.
    я говорила про те, що співчувати Вам, пане Адмін, за те, шо Ви маєте вичищати пости, які порушують правила; маєте виписувати "догани" несумлінним користувачам, постійно щось змінювати на форумі, аби зробити його кращим, безглуздо. ІМХО. Хоча б через те, що Ваша робота це виключно Ваше бажання. І якщо Ви одного прекрасного дня заб"єте на неї - це теж Ваше рішення.

Так і журналіст (якщо його брати за приклад). Писати чи не писати? ніхто не може зобов"язати. Коли людина йде на якийсь крок, вона завжди усвідомляє небезпеку. Якщо вона лякає, то рішення відміняється.
    так, дуже жалко, що померла людина. Хоча, думається, що для більшості - це лише констатація факту, а горе, лише для близьких.
    Передусім це горе для суспільства, що втратило таку людину, що ставила його (суспільства) поінформованість вище власної безпеки. І ще раз хочу нагадати моє питання: вбивство Ґонґадзе - зло?
    Але, для вмотивованого професіонала - це не є перепоною у здійсненні бажань і розкопок.
    Як це? Рішення відміняється, але це не є перепоною для вмотивованого професіонала? Нічого не зрозумів Поясніть блск.
    До того ж, ми не вправі вирішувати взагалі, що є добро. Воно в кожного своє. і на речі дивитися треба завжди з кількох сторін.
    Є закони, що карають за певні речі, і таким чином так чи инакше визначають, що є добром, а що злом. І ці закони хтось пише і вирішує. Тоді чому би і нам не замислитися про те, що ж воно таке добро та зло, коли тяжко карається і має безліч різноманітних наслідків?
    пажалста, якщо Ви говорите, що журналюгу жалко за те, що він говорить правду яка є неприємною для можновладця, а приємною для Вас - звичайної людини. Для вас це добро. І Ви будете того писаку поважати і жаліти, якщо його бахнуть трубою по черепку. Уявіть себе на місці персони, яку розносять в пух і прах. А вона насправді не така погана, як здається. Бо в кожної людини є щось добре, а щось погане. вас критикують. безбожно. вам неприємно. і для вас буде радістю, коли шкребушок отримає наганяй. Яким він буде? Це залежить лише від Ваших бажання та можливостей.
    Так це добро чи зло, коли людина має можливости покарати журналіста за критику і користується ними? А коли має, але не користується? Як Борис Єльцин наприклад? Коли йому уривався терпець дивитися, як його лають на всі боки журналісти, він просив свою дружину вимкнути, бо немає більше сил це дивитися та слухати.
    ЗІ: А Вашого, пане ОДО, гніву я аж ніяк не боюсь.
    А де Вам мій гнів увижається?
    І думки висловлюю (і тут і на роботі) до кінця, якщо вони звичайно ж на чомусь грунтуються.
    Завжди і до кінця? Чи лише такі, що не зачіпають емоцій можновладців, що мають можливості?
    Пророк

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    вбивство не є однозначним злом
    Вбивство вбивці - може бути добром.
    Я взагалі-то за смертну кару...
    ри?

І я за смертну кару, але якщо вина стовідсотково доведена.
    Чому вбивці і ґвалтівники дітей мають довічно утримуватися державою? Поясніть нещасній матері, чому вона не може бачити, як мучиться вбивця її кровиночки, чому він буде жити, а її дитина лежить у труні?!
    Хай гниють у землі такі моральні уроди - сама б таких стріляла!
    Пророк

Цікаво, хто які ще думки має з приводу смертної кари?
    Зрозуміло, що я не за те, щоб порушників дорожнього руху саджати на ел. стілець...
    Але якщо однозначно провина доведена. І ця провина жахлива в загальнолюдському розумінні...Скоєно злочин навмисно.... Навіщо тримати живими Чикатил? Яка з них буде користь людству?
    З аргументами "за" і "проти" приблизно знайома. Аргументи "проти смертної кари" поки що мене не переконали.
    part of me

Я проти смертної кари. В Америці недавно випустили людину, яка 27 років відбувала покарання за злочин, який скоїла не вона.
    Власти Далласа, штат Техас, выпустили на свободу человека, отсидевшего за решеткой 27 лет за убийство, которого он никогда не совершал. Несчастный был оправдан благодаря усилиям сотрудников нью-йоркской программы Innocence Project организаторы которой подняли его дело и провели тесты ДНК.

55-летний Джеймс Ли Вудард был приговорен к пожизненному заключению за изнасилование и убийство 21-летней девушки в 1981 году - на основании косвенных показаний двух свидетельниц. В рамках программы Innocence Project, его дело было поднято из архивов и пересмотрено; сотрудники программы провели тесты ДНК, четко показавшие, что Вудард не был ни насильником, ни убийцей, сообщает CNN.

Во вторник Вудард вышел на свободу. Скорее всего, он будет требовать от властей Далласа или штата Техас компенсации за незаконное заключение и, возможно, расовую дискриминацию - не исключено, что на решение судей 27 лет назад повлиял цвет его кожи.
    Округ Даллас и весь штат Техас являются обладателями ряда анти-рекордов в области юриспруденции. Так, в округе Даллас на основании новых тестов ДНК были освобождены 18 невинно осужденных граждан - больше, чем в любом другом округе США. Общее число незаконно осужденных граждан в Техасе достигло 31 человека - больше, чем в любом другом штате страны.
    А ця історія показує наскільки взагалі може бути недалекоглядним правосуддя і люди - «Мужа обвинили в убийстве дочери, и он повесился».
    - Дочка долго не возвращалась, - вспоминает Людмила Светличная. - И вдруг меня словно током ударило! Я наяву, с открытыми глазами, увидела высокую траву, в которой в одной футболке лежит мертвая Оля…
    Однажды к Людмиле Светличной пришли правоохранители. Один из них (женщина просила не называть фамилии) предложил ей помочь следствию. Мол, мы не проверили только вашего мужа. Напишите заявление, что он вас избивает, и мы сможем его допросить.

- Я была потрясена смертью дочери и согласилась, - вздыхает Людмила. - Теперь понимаю, что очень виновата перед Володей. И никогда не смогу искупить свою вину…
    И вот однажды Владимира задержали. Позднее правоохранители признались: они были уверены, что Светличный попытается бежать. Но они ошиблись. Переступив порог райотдела, несчастный отец обреченно опустил голову и сказал: «Все, я пропал!». Но в отличие от других подозреваемых он так и не взял на себя чужую вину.

- Оля была любимицей мужа, - плачет Людмила Григорьевна. - Я только теперь понимаю, что он не мог ее убить! Володя так тяжело переживал ее смерть…
    По словам милиционеров, он повесился. Якобы в тот день к нему заходил электрик, забыл в камере какой-то провод, и Володя им воспользовался. Видимо, не выдержал позора. Ему даже не успели предъявить обвинение.
    І це тільки вершина айсбергу. А фраза "якщо вина стовідсотково доведена" у нашому світі не більше ніж юнацький максималізм.
    Пророк

Розумію, що є таке правило, приблизний зміст якого: краще звільнити винного, ніж арештувати невинного. То може треба зробити акцент не на відміні кари, а на удосконаленні правоохоронної системи?
    Якщо приміряти ситуацію до своєї родини, дітей, батьків: в кого після звірства, яке вчинили з його дитиною, повернеться язик говорити про помилування вбивці?
    Вважаю, що смертна кара повинна існувати. Нехай дуже рідко. В виключних ситуаціях.
    Але якби законом ця кара була передбачена,то може хоч когось цей факт зупинив би...
    ри?
    Невже Чекатіло - це юнацький максималізм? невже йог опровина - це теж той максималізм?!
    Згодна у всьому з Черешнею, такий вирок мусить бути!
    part of me

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    Розумію, що є таке правило, приблизний зміст якого: краще звільнити винного, ніж арештувати невинного. То може треба зробити акцент не на відміні кари, а на удосконаленні правоохоронної системи?
    Я не казав "звільняти", навіть не знаю з яких моїх слів можна було зробити такий висновок, я кажу "не вбивати".
    Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    Вважаю, що смертна кара повинна існувати. Нехай дуже рідко. В виключних ситуаціях.
    Але якби законом ця кара була передбачена,то може хоч когось цей факт зупинив би...
    Про яке удосконалення може йти мова? Людина залишається людиною, і саме вона приймає рішення стосовно жити іншій людині чи вмерти, при цьому у неї може бути сьогодні поганий настрій, бодун, критичні дні або у підсудного краватка як у її чоловіка, який її вчора кинув. Як Ви хочете удосконалити людину? Може тоді краще удосконалювати не правоохоронну систему, а людство взагалі за допомогою клонування, втручання в ДНК.
    Ви вважаєте судову систему США недосконалою? Знаєте приклади кращих? А Ви уявляєте шанси на те, щоб наша судова система хоча б наблизилася до рівня США в цьому столітті?
    Людство віками йшло до відміни смертної кари, бо зрозуміло скільки безневинних жертв загинуло.
+ Ответить в теме
Страница 6 из 26