Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей121Благодарности

Результаты опроса: Чи мусить добро бути з кулаками?

Голосовавшие
25. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Так, мусить

18 72.00%
  • Ні, не мусить

1 4.00%
  • Хтозна

4 16.00%
  • Инше

2 8.00%
+ Ответить в теме
Страница 5 из 26
Показано с 41 по 50 из 256.
    Odo
    -

Re: Чи мусить добро бути з кулаками?

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    З боку Кучми - добро. З боку Ґонґадзе - йому фіолєтово, він мертвий.
    А Вам теж "фіолєтово"? Можна поширювати цю практику на решту журналістів?

ри?
    Так, мені до Ґонґадзе фіолєтово, і до такого правосуддя теж. І взагалі мені на всьо фіолєтово... я не журналіст....
    Відповідь лишається та сама, нею я і закінчу - так, мусить.
    Odo
    -

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Так, мені до Ґонґадзе фіолєтово, і до такого правосуддя теж. І взагалі мені на всьо фіолєтово... я не журналіст....
    Відповідь лишається та сама, нею я і закінчу - так, мусить.
    Ясно, вбити Ґонґадзе "було добром". Панове журналісти! Та ті, що їм співчувають! Всі з цим згодні?
    part of me

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Гарний вираз, особливо, коли справедливість одна на всіх, а коли нє? Коли те, що одному видається цілком достатнім для застосування сили, иншому може видатися - злочинним?
    У кожного своя правда і тут вже нічого не поробиш. Філософствувати з цього приводу немає сенсу, бо це вже роблять досить довго, а вирішення цієї дилеми так і не знайшли.

Ти рятуєш дитину, а вона виростає і стає грабіжником чи ґвалтівником, а бо ще гірше - диктатором від руки якого гинуть мільйони, то ти робиш добро чи зло рятуючи цю дитину?
    Час покаже, час покаже...
    змія болотяна ОЧКОва

Панове, журналісти! Та ті, що їм співчувають! Всі з цим згодні?
    А шо? Єсть такі, шо співчувають журнлістам?????????
    я таких на свайом віку не бачила... Це раз.

два. Чим вапше журналісти заслужили співчуття? за які такі заслуги? люди собі обрали сферу в якій працюють. І разом з тим обрали що їм писати і про кого, а що і про кого не писати. Знали куди лізли? Які вапроси?
    оце заодно і відповідь на запитання про зло щодо Гонгадзе. Його туди ніхто не заганяв палкою в тему, за шо патом чувак був копнутий. (І вапше, хто це рішив, шо його К завалив? ) він знав куди йшов, навіщо і шо йому може за це бути.
    Odo
    -

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    Іноді досить показати, що в тебе є сила(в нашому випадку кулаки) і навіть не застосовувати її.
    На цю тему згадалася притча, здається з "Життя Рамакришни" Ромена Роллана:
    В одному подвір’ї жила стара і дуже люта змія, вона покусала багатьох людей. Її всі боялися і дітлахи змушені були сидіти вдома, щоб ратпом не зіткнутися з нею. Одного разу повз подвір’я проходив святий старець, побачив змію. Я знаю, — сказав він, що Ти дуже зла, я забороняю Тобі надалі чинити так. Він прошептав їй на вухо ім’я Бога і змія припинила кусати людей. За якийсь час, старець проходив повз той самий двір і побачив наступну картину: дітлахи волочили по всьому подвір’ї безборонну змію, що вже ледь дихала. Відігнавши їх, він став над нею.
    — Ти наказав мені більше не кусатися і я стала безборонною, бачиш, що вони зробили тепер зі мною? — дорікнула вона.
    — Так, але, як могла Ти припуститися такої помилки? Я заборонив Тобі лише кусатися, а не шипіти і лякати їх, коли це є необхідно?
    Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    У кожного своя правда і тут вже нічого не поробиш. Філософствувати з цього приводу немає сенсу, бо це вже роблять досить довго, а вирішення цієї дилеми так і не знайшли.
    Так, але це не привід зупинятися у пошках.
    Ти рятуєш дитину, а вона виростає і стає грабіжником чи ґвалтівником, а бо ще гірше - диктатором від руки якого гинуть мільйони, то ти робиш добро чи зло рятуючи цю дитину?
    Час покаже, час покаже...
    Роби що можеш і будь, що буде ©
    part of me

Так, але це не привід зупинятися у пошках.Роби що можеш і будь, що буде ©
    А це не відповідь на Ваші питання, пане Одо?
    Odo
    -

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    А шо? Єсть такі, шо співчувають журнлістам?????????
    я таких на свайом віку не бачила... Це раз.
    Навіть не сумнівайтеся
    два. Чим вапше журналісти заслужили співчуття? за які такі заслуги? люди собі обрали сферу в якій працюють. І разом з тим обрали що їм писати і про кого, а що і про кого не писати.
    Хоча б тим, що мусять говорити правду всім і про всіх. І за це їх часом вбивають, або залякують. Не всі, звісно, журналісти говорять правду і лише правду, але кращі з них. Про таких і мова.
    Знали куди лізли? Які вапроси? оце заодно і відповідь на запитання про зло щодо Гонгадзе. Його туди ніхто не заганяв палкою в тему, за шо патом чувак був копнутий. (І вапше, хто це рішив, шо його К завалив? ) він знав куди йшов, навіщо і шо йому може за це бути.
    Для Вас вбивство Ґонґадзе Вашого колеги по цеху добро чи зло? Чи норма, і Ви не пишете всієї правди, бо знаєте куди лізете? І тому пишете, лише таку "правду", котра не накличе на Вас гніву?

А це не відповідь на Ваші питання, пане Одо?
    Так, відповідь, але така, що все одно не знімає самого питання остаточно, просто фіксує відносність.
    part of me

Не згоден з Вами, пані aneisha. У кожної людини є і світла сторона, яка не може пройти мимо неправди, чужого болю. А те, що людина відала своє життя за правду (і хто б її не вбив), не дає права нікому казати, що так було треба.
    Поки ми цінуємо життя - поки воно має цінність.
    Гонгадзе - це Людина і Журналіст з великих літер, це моя думка.

До речі, буде цікаво почитати, де у журналістів в договорі пишуть, що якщо їм відрубають голову - це нормально, в порядку речей.
    Пророк

Знову ж таки згоден, але мені йдеться не про добро та зло, як такі, а саме про добро, чи можливо для нього лишатися добром, коли воно застосовує кулаки? От Ви як вважаєте, те що вбили Ґонґадзе було актом добра чи зла?

...
    Ответ на первый вопрос - да. Кто сказал что добро не может использовать "кулаки". Зло, наверное )
    "Добро" в данном случае это некие стремления к развитию,
    которым "зло" препятствует. Такие понятие в человеческом обществе.
    И, да, конечно, в силу того что люди не могут видеть будущего, то
    они оперируют с этими краткосрочными определениями добра и зла.
    Второй вопрос. Убийство любого человека это зло. В человеке заложен
    потенциал созидания и потому для общества не есть выгодно лишать
    жизни людей. Т.к. как эти люди могут принести пользу ему (обществу).
    С др. стороны в человеке может быть заложен и потенциал разрушения.
    И обязанность общества таких людей обнаруживать и локализовывать.
    Др. вопрос справляеться ли оно с этим.
+ Ответить в теме
Страница 5 из 26