Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей121Благодарности

Результаты опроса: Чи мусить добро бути з кулаками?

Голосовавшие
25. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Так, мусить

18 72.00%
  • Ні, не мусить

1 4.00%
  • Хтозна

4 16.00%
  • Инше

2 8.00%
+ Ответить в теме
Страница 4 из 26
Показано с 31 по 40 из 256.
    Пророк

Re: Чи мусить добро бути з кулаками?

Добро и зло есть понятия относительные, и придуманные человеком. Потому и то и другое равнозначно может быть и белым и пушистым, и с кулаками.
    З.Ы. В природе нет таких понятий как добро и зло.

Odo
    -

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    Добро и зло есть понятия относительные, и придуманные человеком. Потому и то и другое равнозначно может быть и белым и пушистым, и с кулаками.
    Безумовно, саме це ми і намагаємося з’ясувати: наскільки і що саме є пухнастим, а що навспак і відносно чого? Зокрема, пухнастість застосування насильства і випадки, у яких воно може вважатися пухнастим.
    З.Ы. В природе нет таких понятий как добро и зло.
    У природі, може і немає, а у людському суспільстві тільки про це і доводиться чути. Підстави для цього наступні: всі людські істоти є мислячими (принаймні хочеться сподіватись) і жити самими лише інстинктами, як живуть тварини не здатні. Тому, вони (люди) поділяють деякі речі на відносні категорії, щоб розібратися для себе, що є чим? І чи варто застосовувати у своєму житті, ті чи инші переконання.
    ри?

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Ок, спираючись на цю аксіому, як і обіцяно переходимо до конкретних прикладів: Кучма вбив Ґонґандзе — добро?
    Мене не займає Кучма і Ґонґадзе. Це не моє добро і не моє зло...і це не моє творіння з кулаками.
    part of me

Справедливість без сили - даремна, сила без справедливості - огидна. (Масутацу Ояма)
    Згоден з цим виразом на всі сто.
    Пророк

Безумовно, саме це ми і намагаємося з’ясувати: наскільки і що саме є пухнастим, а що навспак і відносно чого? Зокрема, пухнастість застосування насильства і випадки, у яких воно може вважатися пухнастим...
    Задача поставлена трудная, уже по той причине что невозможно
    сказать наверное о далеко идущих последствиях того или иного
    деяния ("доброго" или "злого"). Злое деяние может впоследствии обернуться добрым для общества, и наоборот сиюминутная добрость
    может привести к катастрофе в будущем.
    Конечно, у людей (кстати, и у животных) есть механизмы регуляции
    поведения, которые у человека получили название добро и зло, по
    внешним признакам. В конечном счете и "добро" и "зло" нужны для
    развития общества. Отдельно их не будет.
    А "кулаки" или "пух" это внешний антураж, в равной степени присущий
    обоим этим понятиям.
    Odo
    -

Задача поставлена трудная, уже по той причине что невозможно
    сказать наверное о далеко идущих последствиях того или иного
    деяния ("доброго" или "злого"). Злое деяние может впоследствии обернуться добрым для общества, и наоборот сиюминутная добрость
    может привести к катастрофе в будущем.
    Конечно, у людей (кстати, и у животных) есть механизмы регуляции
    поведения, которые у человека получили название добро и зло, по
    внешним признакам. В конечном счете и "добро" и "зло" нужны для
    развития общества. Отдельно их не будет.
    А "кулаки" или "пух" это внешний антураж, в равной степени присущий
    обоим этим понятиям.
    Знову ж таки згоден, але мені йдеться не про добро та зло, як такі, а саме про добро, чи можливо для нього лишатися добром, коли воно застосовує кулаки? От Ви як вважаєте, те що вбили Ґонґадзе було актом добра чи зла?

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Мене не займає Кучма і Ґонґадзе. Це не моє добро і не моє зло...і це не моє творіння з кулаками.
    А хто каже, що Ваше? Я запитую Вас, згідно Ваших же цінностей, та ще і "абсолютних". Кучмі не подобався Ґонґадзе, він його вирішив повчити, і повчив. Виходячи з того, що Ви написали у попередніх дописах, це мусить бути "абсолютне" добро. А таке добро, мабуть, треба поширювати і збільшувати Нє?

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    Згоден з цим виразом на всі сто.
    Гарний вираз, особливо, коли справедливість одна на всіх, а коли нє? Коли те, що одному видається цілком достатнім для застосування сили, иншому може видатися - злочинним?
    Пророк

Як вирішила це питання держава?
    За законодавчою гілкою влади стоїть виконавча. Якщо гарні і добрі закони ти не хочеш виконувати, то в дію вступає інші методи переконання.
    Іноді досить показати, що в тебе є сила(в нашому випадку кулаки) і навіть не застосовувати її.
    ри?

А хто каже, що Ваше? Я запитую Вас, згідно Ваших же цінностей, та ще і "абсолютних". Кучмі не подобався Ґонґадзе, він його вирішив повчити, і повчив. Виходячи з того, що Ви написали у попередніх дописах, це мусить бути "абсолютне" добро. А таке добро, мабуть, треба поширювати і збільшувати Нє?
    З боку Кучми - добро. З боку Ґонґадзе - йому фіолєтово, він мертвий.
    Odo
    -

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    Як вирішила це питання держава?
    А вона його вирішила?
    Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    За законодавчою гілкою влади стоїть виконавча. Якщо гарні і добрі закони ти не хочеш виконувати, то в дію вступає інші методи переконання. Іноді досить показати, що в тебе є сила(в нашому випадку кулаки) і навіть не застосовувати її.
    От це вже цікава свіжа думка. Гм... цікаво, тут багато писали про відносність добра і зла, як же ж це люди спромоглися розмежувати законами такі відносні (неіснуючі?) речі? Та ще і застосовувати ці цілком конкретні закони, давати, цілком конкретні терміни... за що? Адже, добра і зла не існує, тоді звідки стільки ув’язнених? Убив, пограбував, зґвалтував тощо - ну і що? Все ж відносно
    Инвалид умственного труда

"Я — часть той силы, что вечно хочет зла и вечно совершает благо." (с)
+ Ответить в теме
Страница 4 из 26