Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей121Благодарности

Результаты опроса: Чи мусить добро бути з кулаками?

Голосовавшие
25. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Так, мусить

18 72.00%
  • Ні, не мусить

1 4.00%
  • Хтозна

4 16.00%
  • Инше

2 8.00%
+ Ответить в теме
Страница 3 из 26
Показано с 21 по 30 из 256.
    ри?

Re: Чи мусить добро бути з кулаками?

Щось дуже часто оце інколи стає нормою і вже перетворюється у правило.

Odo
    -

Ще якось мені стрінулося таке цікаве визначення добра та зла одного папуаса:
    Добро це коли я забираю у мого ворога жінок та корів, а зло - це, коли він забирає моїх жінок та корів.
    Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Щось дуже часто оце інколи стає нормою і вже перетворюється у правило.
    Тоді, може вважати кулаки з добрячими копняками — питомою ознакою добра? Тоді, пацифісти стають злом?
    Пророк

Я погоджуюсь з папуасом. На такі питання, повинні бути саме такі відповіді.
    Odo
    -

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    Я погоджуюсь з папуасом. На такі питання, повинні бути саме такі відповіді.
    Так Тобі запитання не подобається, чи Ти визначення папуаса визнаєш за правильне?
    Пророк

Можливо я неправильно зробила акцент, але питання нормальне.
    Ми ж вже з"ясовуємо, що є добро?
    На такі питання, філософського характеру, мені подобаються відповіді, подібні папуасячій.
    ри?

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Ще якось мені стрінулося таке цікаве визначення добра та зла одного папуаса:

Тоді, може вважати кулаки з добрячими копняками — питомою ознакою добра? Тоді, пацифісти стають злом?
    Не була крайнім пацифістом - не знаю. Якщо слова не допомагають, треба використовувати те, що людина розміє краще за все інше - тобто кулаки і копняки. Дали в зуби - значить шось не то зробив, значить треба стати кращим.
    Odo
    -

Можливо я неправильно зробила акцент, але питання нормальне.
    Ми ж вже з"ясовуємо, що є добро?
    На такі питання, філософського характеру, мені подобаються відповіді, подібні папуасячій.
    Чи не у цьому і полягає відмінність між суспільствами папуасів і модерними — у здатности давати складні відповіді на складні питання, а не шукати легких і швидких, але не здатних прояснити проблему?

Не була крайнім пацифістом - не знаю. Якщо слова не допомагають, треба використовувати те, що людина розміє краще за все інше - тобто кулаки і копняки. Дали в зуби - значить шось не то зробив, значить треба стати кращим.
    Тобто, коли людині дали в зуби це і є її зіткненням з добром, мабуть, коли її вбивають це прояв "абсолютного" добра?
    Пророк

Е-е-е... Одо приспав нашу бдітєльность! Три сторінки ми вихвалялись своїми кулаками, а потім виявилось що це ознака папуасовості!
    Дійсно, цивілізовані люди повинні вирішувати конфлікти не силою.
    Вирішують хитрістю, підступністю, та ін. А це можна назвати віртуальними кулаками.
    Щоб побудувати новий будинок в центрі міста, де зараз стоїть хатина одинокої бабусі, потрібно зруйнувати цю хатину.
    Для бабусі-це удар під дих. Для жителів майбутнього будинку дана акція-добро.
    Тобто маємо добро , здійснене за допомогою кулаків.
    ри?

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Тобто, коли людині дали в зуби це і є її зіткненням з добром, мабуть, коли її вбивають це прояв "абсолютного" добра?
    Абсолютно вірно
    Odo
    -

Абсолютно вірно
    Ок, спираючись на цю аксіому, як і обіцяно переходимо до конкретних прикладів: Кучма вбив Ґонґандзе — добро?

Е-е-е... Одо приспав нашу бдітєльность! Три сторінки ми вихвалялись своїми кулаками, а потім виявилось що це ознака папуасовості!
    Дійсно, цивілізовані люди повинні вирішувати конфлікти не силою.
    Вирішують хитрістю, підступністю, та ін. А це можна назвати віртуальними кулаками.
    Щоб побудувати новий будинок в центрі міста, де зараз стоїть хатина одинокої бабусі, потрібно зруйнувати цю хатину.
    Для бабусі-це удар під дих. Для жителів майбутнього будинку дана акція-добро.
    Тобто маємо добро , здійснене за допомогою кулаків.
    Згоден, це ті самі кулаки, або жінки з коровами все того ж папуаса і його методи застосування добра, нічого цивілізованого у них не зауважив. Але де тут добро у цьому прикладі? Ми ж, здається, про нього тут розмірковуємо?

Ответ Сообщение от Ктулху Посмотреть сообщение
    ІМХО Ви пхаєте того рака ще далі під той камінь. А як же обвинувальний вирок суду, що необхідний для того щоб стверджувати що даний громадянин скоїв злочин?
    Добре, Х вбив У, бо Х вважав, що У дозволяє собі казати зайве, але не всі погоджувалися з Х. Проте Х все ж вбив У. Питання: це добро?
    Ответ Сообщение от Ктулху Посмотреть сообщение
    Коли Ктулху просило прикладів - він мав на увазі цікавий життєвий (автентичний) досвід, тощо. А це вже ні в які футбольні ворота не лізе. Вважаю тему такою, що її не було розпочато.
    Так ми просто скотимось на особистості і тут вирішальним буде особовий чинник, хто кому подобається - той і добро. А хотілобися почути відсторонені відповіді та міркування.
+ Ответить в теме
Страница 3 из 26