Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей121Благодарности

Результаты опроса: Чи мусить добро бути з кулаками?

Голосовавшие
25. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Так, мусить

18 72.00%
  • Ні, не мусить

1 4.00%
  • Хтозна

4 16.00%
  • Инше

2 8.00%
+ Ответить в теме
Страница 23 из 26
Показано с 221 по 230 из 256.
    змія болотяна ОЧКОва

Re: Чи мусить добро бути з кулаками?

хто-зна як воно настправді, але думаю, що в дечому ти, Чері, маєш рацію.
    можливо той, хто кидає кісту, хоче самоствердитись за рахунок слабшого. останній отримає шо хотів, не докладаючи зусиль.
    от я, наприклад, не люблю, коли мене жаліють. та і жаліти не люблю теж. а хороше щодня хочеться робити для дорогих людей. в той же час можна щось добре зробити для будь-кого, якшо відмова не є принциповою, є відповідний настрій.. ну і ще, можливо, кілька умов.

А щодо частого співстевлення жалості, доброти і любові, ти права на всі 100

Odo
    -

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    Помітила, що добро хочеться робити переважно слабшим і нещаснішим ніж ти сам. І головне не отримувати нічого за це. Мабуть цим пояснюється, що якщо дуже хочеш, щоб тобі таки щось дісталось, щоб тебе пожаліли, щоб щось отримати- треба "прибіднитися", понити, зробити благальний нещасний погляд. Твій співрозмовник відчує себе сильнішим і кине кісточку. Зазначу, що вдаються люди до такого способу не часто, тільки якщо кісточка край як потрібна.
    Тут є одна тонкість. Справді жалюгідній людині мало хто співчуватиме. Подивися на бомжів, дуже Ти їм співчуваєш? А може хтось співчуває? А кому співчувають люди (переважно)? Принцесі Діані, нпр. Чому? Тому що вона вродлива і разом з цим нещасна. Ось це і є те сполучення, необхідне для лицемірного людського співчуття.
    До речі у жінки жаль, це майже аналог любові і точно доброта. Якщо вона когось пожаліла, то вже готова зробити добро тій особі. Чоловіки, здається, категорично проти того, щоб їх жаліли. Не хочуть завойовувати прихильність жінки в такий спосіб.
    Знаю одного такого пана, справжнього віртуоза у подібних справах. Далебі, і досі не збагну, яким чином він примудряється розжалобити співрозмовника абсолютно не прибідняючись? Тобто, він зовсім не виглядає жалюгідним, швидше навпаки, слухаючи його, відчуваєш, як підіймається у душі праведний гнів на разючу несправедливість, що підступно оточила з усіх боків цю чудову і шляхетну людину. І лише за деякий час, вийшовши з-під впливу його маґнетизму, розумієш, що можливо все ж таки ті барви та почуття були дещо перебільшеними і вміло скерованими у певний бік.
    Пророк

Я не казала про жалюгідність.
    Наприклад, на роботі є дівчина одна. Я ніякого відношення до неї не мала, не сварилась з нею, просто вона мені не подобалась.
    А потім я дізналась, що на її руках дитина-інвалід... Після того, як мені це розказали вона стала значно симпатичнішою... Я відчуваю жалість до неї, і відповідно хочу зробити щось добре. Звичайно я їй не кажу цього, просто привітніше ставлюсь, її дії і слова не викликають у мене вже роздратування. Саме те, що вона знаходиться в значно гіршому положенні, ніж більшість, викликає бажання допомогти. Але не думаю, що їй сподобалася б така жалість.
    Odo
    -

Я не казала про жалюгідність.
    Жалюгідність у контексті "прибіднитися"
    Філософф

Здається це не по-українськи зичити сусідові добра А якщо сусід ще й живе краще за тебе.....
    Саме через це наш народ завжди і шпетили.А наприклад фіни які самі по собі не є нічим "прімєжчатєльним" досяли чималого саме тому що тримались разом
    Odo
    -

Ответ Сообщение от Коновалець Посмотреть сообщение
    Саме через це наш народ завжди і шпетили.А наприклад фіни які самі по собі не є нічим "прімєжчатєльним" досяли чималого саме тому що тримались разом
    Хоча їх (фінів) шпетили ті ж шведи ще й як, власне, одним з історичних наслідків цього і є друга державна мова у Фінляндії. А в українців, при всій нашій "несвідомости" — одна. Ось такий парадокс
    Пророк

Людина, що зичить добра иншим.
    То есть такого добра какое оно есть с его собственного мнения?
    Безумовно, всі ці подробиці є важливі, але ми говоримо про узагальнені уявлення, тому це наразі зайве.
    про обобщение я сказал, что нет добра без зла и зла без добра.
    А хто визначив, що це були саме маніяки, а не люди, що керувались у своїх діях невідомими нам мотивами?
    Я же сказал " к примеру" т. е. гипотетически.
    Філософф

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Хоча їх (фінів) шпетили ті ж шведи ще й як, власне, одним з історичних наслідків цього і є друга державна мова у Фінляндії. А в українців, при всій нашій "несвідомости" — одна. Ось такий парадокс
    По-перше у Фінляндії є аж 1)один)універитет де викладать другою державною мовою ну і шкіл шведських відстоків 7-не більше.Я би теж був за дргу російську на таких умовах ну і інші факти свідчать що реальне положення фінсьокї мови набагато краще ніж положення української.
    Плюс до того один з засновиників незалежної Фінляндії був якраз шведом за походженням і рідна мову у нього бул шведська
    Пророк

Знаю одного такого пана, справжнього віртуоза у подібних справах. Далебі, і досі не збагну, яким чином він примудряється розжалобити співрозмовника абсолютно не прибідняючись? Тобто, він зовсім не виглядає жалюгідним, швидше навпаки, слухаючи його, відчуваєш, як підіймається у душі праведний гнів на разючу несправедливість, що підступно оточила з усіх боків цю чудову і шляхетну людину. І лише за деякий час, вийшовши з-під впливу його маґнетизму, розумієш, що можливо все ж таки ті барви та почуття були дещо перебільшеними і вміло скерованими у певний бік.
    Его фамилия не Чичиков ,случайно?
    Odo
    -

Ответ Сообщение от Виння Пых Посмотреть сообщение
    То есть такого добра какое оно есть с его собственного мнения?
    Саме так.
    про обобщение я сказал, что нет добра без зла и зла без добра.
    Це вже хтось довів?
    Я же сказал " к примеру" т. е. гипотетически.
    Тобто, з погляду однієї людини це маніяки, а з погляду иншої — кращі люди. Еге? І яке ж, тоді, добро у тому, що хтось цих людей повбивав, поясніть?

Его фамилия не Чичиков ,случайно?
    А у Чічікова був якийсь маґнетизм?

Ответ Сообщение от Коновалець Посмотреть сообщение
    По-перше у Фінляндії є аж 1)один)універитет де викладать другою державною мовою ну і шкіл шведських відстоків 7-не більше.Я би теж був за дргу російську на таких умовах ну і інші факти свідчать що реальне положення фінсьокї мови набагато краще ніж положення української. Плюс до того один з засновиників незалежної Фінляндії був якраз шведом за походженням і рідна мову у нього бул шведська
    У місцях компактного помешкання шведів або саамів-лопарів всі працівники та службовці, що спілкуються з населенням зобов’язані знати шведську, фінську та місцевий діялект саамської. Там все складно. Цікаво, що востаннє Фінляндія входила до складу Росії, а не Швеції, проте росіяни, як це не дивно, не надто русифікували фінів, чого не скажеш про шведів, що пресували їх на цю тему дуже жорстко. У висліді маємо — другу державну мову. Відтак, хто більше тисне, той більше і отримує.
+ Ответить в теме
Страница 23 из 26