Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей121Благодарности

Результаты опроса: Чи мусить добро бути з кулаками?

Голосовавшие
25. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Так, мусить

18 72.00%
  • Ні, не мусить

1 4.00%
  • Хтозна

4 16.00%
  • Инше

2 8.00%
+ Ответить в теме
Страница 20 из 26
Показано с 191 по 200 из 256.
    змія болотяна ОЧКОва

Re: Чи мусить добро бути з кулаками?

Хоча з іншого боку, що є добре, а що погано кожна окремо взята людина усвідомлює по-своєму. З висоти свого польоту - досвіду моралі і тд.

Щодо чікатіло, те саме. він вважав, що очищав землю. хтось у кого так само як і в нього невпорядку з головою думає шо так воно і є. з результатами наших діянь працюватиме історія та суспільна мораль, яка в дечому більш впорядкована і догматична ніж наша власна. а зі злочинами працюватиме КК та система правосуддя.
    середньовічних "відьом" палили за руде волосся. тоді це вважалось нормальним і правильним. вироки звичайним людям виносили служителі бога. Добре це чи погано?
    а зараз запустили коллайдер. Добре це чи погано? нам не дізнатись.

Пророк

ну почему же если будет конец света то узнаем.К добру или ко злу.
    хотя всегда когда слышу про конец света и прочую фигнотень сразу вспоминается анекдот:
    "Встречается две планеты. одна у другой спрашивает :"Как дела?"
    Вторая отвечает:"Та ! Плохо себя чувствую. Гомосапиенсом заболела. Так плохо шо думаю што умру.
    Первая:"Не переживай, я тоже болела. Само прошло."

Хотя вот тоже а даже если человечество изчезнет с лица земли, разве это зло?
    По моему зло отравлять свою планету.
    змія болотяна ОЧКОва

)))) про кінець світу - це круто)))))))))
    я думаю, що зло є тим, що ми самі в це поняття вкладаємо. і добро теж. Бо ж якщо добре постаратися виправдати можна все, що завгодно. кидати сміття куди завгодно - погано. не буде сміття - у двірника не буде роботи.
    Головне те, до чого ми внутрішньо схиляємося.
    Пророк

Вот именно смысл жизни в чем? постичь истинное понимание что же все таки есть на самом деле т.н. добро и зло, это мое мнение.
    Ведь все религии сводятся к тому что бы определить что добро(заповеди и др.) и что зло (грехи и т.д.) на то же самое пытается дать ответ философия .Но что бы понять что есть добро а что есть зло не нужно зацикливаться на чем то , релиии или философии. Тем самым мы цепляем свое познание за определенные стереотипы, а стереотипы не всегда правильны. Полную картину даного вопроса нужно складывать по кусочкам как витраж.
    В общем приблизительно так.
    Odo
    -

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    Дискуссия по этому вопросу зациклилась. Потому предлагаю ее закрыть
    Спасибо.
    RAMM, коли хтось не зрозумів Вашого питання правильно і просить Вас його розтлумачити, це дискусія зациклилась? Нам з Вами не так часто доводиться сперечатися, бо, як на мене, не надто багато існує тем де у нас є суттєві розбіжності. Тож, коли Ваше бажання знайти відповідь на те питання є щирим — повертайтесь

Ответ Сообщение от Виння Пых Посмотреть сообщение
    Вставлю свои пять грамм меду)

Добро , зло понятия вобще относительные и конкретизировать их будет неправильно, дело в том что со временем человечество вложило свое виденье в слова добро и зло , и это виденье не обязательно правильное , то же самое касается и бога.
    У цій темі кожен може вільно наводити свої власні визначення добра і зла, і обґрунтовувати свою думку, якою б екстравагантною вона не виглядала. Також не забувайте про кулаки, вони ж насилля, тобто чи не втрачає добро свій первинний глузд, вдаючись до насильства?

Ответ Сообщение от Regen Посмотреть сообщение
    Пані та панове, багато чого сказано. Було питання про поняття добра та зла. Що ж, ніхто поки не осмілився, то ж спробую я.
    Зазирніть на 2-у сторінку цієї теми, я там наводив загальні визначення добра.

Офтоп:
    Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    есть предложение перенести обсуждение религиозных догматов в сообтветсвующую тему. А то, действительно, все темы превращаются в бог бог бог просят больше символов.... А, пажалста))))))) прошу обратить внимание на написаное в оффтопе
    Деякі дописи, винятково релігійного змісту перемістив до відповідної теми.

Ответ Сообщение от Виння Пых Посмотреть сообщение
    по моему эти понятия связаны и отделить бога и добро зло трудновато,
    наверное у всех сидит в голове стереотип-воспоминание про легенду адам и ева , добро бог эдем, дьявол яблоко зло, грешная земля.
    Згоден, пов’язані і досить щільно.
    Пророк

Офтоп:
    Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    RAMM, коли хтось не зрозумів Вашого питання правильно і просить Вас його розтлумачити, це дискусія зациклилась? Нам з Вами не так часто доводиться сперечатися, бо, як на мене, не надто багато існує тем де у нас є суттєві розбіжності. Тож, коли Ваше бажання знайти відповідь на те питання є щирим — повертайтесь
    ...
    Ок! Пускай не зациклилась. Возможно я не смог яснее задать вопрос.
    Хотя,по моему, там было все достаточно ясно. Но вопрос затрагивал
    религию и Бога, в коих сомневаться не положено, потому и ответы были
    соответственными.
    Odo
    -
    Ок! Пускай не зациклилась. Возможно я не смог яснее задать вопрос. Хотя,по моему, там было все достаточно ясно. Но вопрос затрагивал религию и Бога, в коих сомневаться не положено, потому и ответы были соответственными.
    Я не проти розглянути його (це питання) у будь-якій площині. Але, як можна відповісти на нього секулярно, коли у самому питанні фігурувала релігійність? Я ж кажу, спробуйте переформулювати його.
    Можу навіть запропонувати свою версію:
    Чому люди, що вбили мільйони людей непокарані за свої злочини, а мільйони простих людей загинули?
    Так піде?

Відповідь буде така:
    Чому люди, що вбили мільйони людей непокарані за свої злочини, а мільйони простих людей загинули?
    Тому, що ці люди (що вбивали) вважали свої дії добром і благом, а власне загибель мільйонів непричетних — побічним наслідком такого "добра" (Лєс рубят — щєпкі лєтят © Сталін). Ці їх дії, відповідали загальним уявленням більшости того часу про добро, героїзм та благо цілого заради якого можна пожертвувати навіть життями мільйонів (привіт Достоєвському з його "наївним" питанням) — з одного боку і зло, неспроможність, відсутність волі — з протилежного. Відтак, мільйони, що гинули теж робили це внаслідок таких переконань про добро та зло зверхників своїх держав. Підсумовуючи і узагальнюючи все сказане, у висліді маємо причину цього явища — хибні переконання людства про добро та зло.

RAMM, я відповів на Ваше запитання?
    Пророк

Понимаете, Одо, мой вопрос был по конкретному высказыванию.
    В этом высказывании упоминался Бог и его реакция на грехи людские.
    То есть, переформулировать вопрос не получится. Ваш вариант - другой,
    хотя возможно при обсуждении мы прийдем снова к Богу и его деяниям.
    Но поскольку вопросы "зачем" или "почему" неприменимы в дискуссии о
    действиях Бога, не думаю что стоит затрагивать эту тему опять.
    Odo
    -

Понимаете, Одо, мой вопрос был по конкретному высказыванию.
    В этом высказывании упоминался Бог и его реакция на грехи людские.
    То есть, переформулировать вопрос не получится. Ваш вариант - другой,
    хотя возможно при обсуждении мы прийдем снова к Богу и его деяниям.
    Но поскольку вопросы "зачем" или "почему" неприменимы в дискуссии о
    действиях Бога, не думаю что стоит затрагивать эту тему опять.
    Можливо Ви маєте рацію. Але мене у цій темі дивує те, що люди забувають, що причетність Бога до будь-яких подій у цьому світі, хоч великих, хоч малих є вельми гіпотетична, причетність же конкретних осіб до тих чи инших їх вчинків не викликає жодних сумнівів і саме вона має розглядатися, а перекладати відповідальність на Того, чия причетність недоведена, та ще й в існування Кого вони не вірять, це взагалі поза критикою.
    змія болотяна ОЧКОва

виконую наказ влеикої світлої і прекрасної Лайт)))))))))) і викладаю діалог з асі.

aneisha
    13:20:54 Слухаю бумбокса нову пісню.

Сегодня Лайт
    13:21:19 а я Кіберкреш...а бумбокса лише Тачто пре

Сегодня aneisha
    13:22:46 Та что то дааааа.

Сегодня Лайт
    13:22:58

13:23:06 а кліп? піпец

Сегодня aneisha
    13:23:08 Мені багато шо в них подобається. Не так шо б пісять кип"ятком, але під настрій можна

Сегодня Лайт
    13:23:08 сила!!

Сегодня aneisha
    13:23:17 Ага. З машиной. І дощ

Сегодня Лайт
    13:23:26 отож...просто у мене настрій був жосткий, ото я і слухаю Кіно і Кібер

13:23:31 і смерть...

Сегодня aneisha
    13:23:50 Ага, але якась вона там така

13:23:57 Ніжно-загадкова чи шо

Сегодня Лайт
    13:24:07 ага..я перший раз плакала - ГГГ

Сегодня aneisha
    13:24:47 Таке як і смерть може приносить щастя

Сегодня Лайт
    13:25:11

13:25:17 нє...я так не хо

13:25:20 )