Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей121Благодарности

Результаты опроса: Чи мусить добро бути з кулаками?

Голосовавшие
25. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Так, мусить

18 72.00%
  • Ні, не мусить

1 4.00%
  • Хтозна

4 16.00%
  • Инше

2 8.00%
+ Ответить в теме
Страница 2 из 26
Показано с 11 по 20 из 256.
    ри?

Re: Чи мусить добро бути з кулаками?

Так, мусить

Odo
    -

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    Нуаякже!
    ось приблизно таким, як краса, його подруга:
    Ну а, як щодо серйозно висловитися по темі?

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Так, мусить
    Чому?
    Пророк

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Ну а, як щодо, серйозно висловитися по темі?
    Чому?
    "чтобы эти козлы не мешали нам жить" (С) Янукович
    Хіба ні?
    Ну треба ж зрештою якось захищатись!
    Odo
    -

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    "чтобы эти козлы не мешали нам жить" (С) Янукович
    Хіба ні?
    Ну треба ж зрештою якось захищатись!
    Треба, але як саме? Ось у чому питання, чи може мати добро у своєму арсеналі захисту такий інструмент, як насилля? Чи застосувавши його - воно автоматично перетворюється на зло? Яка відстань відокремлює добро і зло у цьому випадку? І коли вже Ви згадали Янучару (дяки за приклад), то чи не був Майдан інструментом захисту без насилля? А якби пролилася кров? Чи міг би Майдан лишатися - добром тоді? Таким добром, яким він є зараз? Ідеї Гітлера довгий час сприймалися німцями мало не, як "абсолютне" добро, поки не почалося насильство, що і викрило їх ницість.

Пророк

В точних науках спочатку вводять точне визначення предмета, який будуть надалі обговорювати.В даному випадку це поняття "добра". Так як в житті це зробити майже не можливо (для одного добре, а для іншого та ж сама річ-погано), то і ця тема тільки для того, щоб кожне висловилось про своє бачення цього питання. Одностайності не буде.
    Я в назві теми вжила б не "мусить" а "може".
    Чи може добро бути з кулаками? Моя відповідь так, може.
    Чи мусить добро бути з кулаками? Ні ,не мусить
    А то слово "мусить" значить, що кожного разу, обовя"зково кулаки і доброта повинні бути поряд. А це не так.
    змія болотяна ОЧКОва

я б така теж отримати точне формулювання проблеми.
    якшо навскидку, то кулаки необхідні. до того ж і вони не завжди допомагають. тоі нада мать щось помощнее.
    добро не завжди те, що посміхається і гладить за шерстю. ми можемо дуже сильно помилятись, а отримавши копняка (добрячого) бачимо помилки і їх виправляємо.
    за результати потім довго і нудно улибаїмся і машем нас бьющему.
    ри?

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Чому?
    Тому що я так думаю.
    Тому що інколи по іншому не можна.
    Тому що часто можна досягти добра ( і справедливості) лише когось викривши або поставивши на місце.
    Тому!
    Odo
    -

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    В точних науках спочатку вводять точне визначення предмета, який будуть надалі обговорювати.В даному випадку це поняття "добра".
    Та психологія з філософією це не дуже точні науки
    Так як в житті це зробити майже не можливо (для одного добре, а для іншого та ж сама річ-погано), то і ця тема тільки для того, щоб кожне висловилось про своє бачення цього питання. Одностайності не буде.
    А мусить бути?
    Я в назві теми вжила б не "мусить" а "може".
    У слова мусить два значення, друге і є могти.

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    я б така теж отримати точне формулювання проблеми.
    якшо навскидку, то кулаки необхідні. до того ж і вони не завжди допомагають. тоі нада мать щось помощнее.
    добро не завжди те, що посміхається і гладить за шерстю. ми можемо дуже сильно помилятись, а отримавши копняка (добрячого) бачимо помилки і їх виправляємо.
    за результати потім довго і нудно улибаїмся і машем нас бьющему.
    Так, дійсно не завжди, але чи і є "добрячі копняки" питомою ознакою добра, чи радше винятком? Змушеністю обставинами?

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Тому що інколи по іншому не можна.
    Тому що часто можна досягти добра ( і справедливості) лише когось викривши або поставивши на місце.
    Инколи та часто це ознаки винятку з правила, тобто правило мусить бути протилежним?

Хочете визначення, блск., проте відсторонені поняття є настільки тьмяними для розуміння загалу, що чи не буде з цими дефініціями, як у відомому анекдоті: "І шо воно йому допомогло?"
    ДОБРО, -а, с. 1. Усе позитивне в житті людей, що відповідає їхнім інтересам, бажанням, мріям; благо; прот. лихо, зло. // Добра, корисна справа, вчинок і т. ін. ** Не доводити до добра – бути причиною неприємних наслідків. У (в) добрі, із сл. жити, рости і т. ін. – у сприятливих матеріальних умовах. Щоб йому (їй, їм) добра не було! – уживається як лайка для вираження великого незадоволення з приводу чого-небудь. 2. у знач. присудк. сл., розм. Про задоволення, що його хто-небудь відчуває від певного становища, певних обставин і т. ін. 3. Сукупність належних кому-небудь речей, предметів, цінностей і т. ін.; майно. 4. ірон. Про щось погане, недоброякісне, незначне і т. ін. 5. у знач. присл. добром, розм., рідко. Без сперечань, за згодою; по-доброму. 6. Дозвіл, згода на що-небудь. Давати добро.
    Пророк

Оdo, ти ще сам не висловився. Яка твоя думка? З приводу кулаків.
    Odo
    -

Визначення з Вікіпедії:
    Здоров'я, як добро

* Здоров'я, як добро. В час хвороби людина має природнє бажання одужати жадаючи здоров'я як великого добра. Однак, як тільки людина стає здоровою вона усвідомлює що здоров'я само по собі не може принести щастя: людина може бути в досконалому здоров’ї і в той же час переповнена смутком. Бажання тілесного здоров'я властиве тваринам.

Насолоди почуттів, як добро

* Насолоди почуттів як добро. Далекі від того аби дати нам щастя - при найменшому надвживанні ними вони приносять розчарування та огиду. Бо людський інтелект з його сприйняттям універсального необмеженого добра відразу говорить після отримання тої чи іншої чуттєвої насолоди що вона є првдивою пустотою нездатною наповнити глибоку пустоту в серці людини, задоволтит її бажання щастя. Бажання цього добра властиве тваринам.

Багатство і честі, як добро

* Багатство і честі як добро. Багатство завзято пожадається багатьма. Як тільки людина володіє ним, вона відразу усвідомлює яким поверхневим та минущим є задоволення яке воно дає і яким неадекватним і невідповідним є багатство для заповнення пустоти людського серця.

Влада та слава, як добро

* Влада та слава як добро. Той хто піднявся на колесі долі, ще недосягнувши вершини починає спускатися. Він мусить віддати місце іншим і незабаром він буде як зірка чиє світло згасло.

Знання наук, як добро

* Знання наук, як добро. Навіть коли знання вірне і безпомилкове, добро знання залишаєтся лише добром інтеллекту а не цілої людини. Проте серце та воля теж мають свої глибокі духовні потреби і поки вони незадоволені не може бути правдивого щастя. Це добро невластиве тваринам.

Возвишена форма дружби, як добро

* Возвишена форма дружби як добро. Така дружба без сумніву приносить інтенсивну радість. Інколи вражаючи найглибше буття людини. Але людина має інтелект який сприймає універсальне і необмежене добро і незабаром розуміє що ця возвишена форма дружби є однак обмеженим добром.

Добро універсальне

* Добро природнє. Природня досконалість, перфекція.

Очевидно, що добро є повязаним з волею людини і залежить від якості волі людини. Така інтерпретація представляє зовнішнє добро непостійним і мінливим в залежності вд того чи іншого хтіння людини. Проте, в природі є цілком очевидним існування природнього та незмінного добра - досконалості та неймовірної перфекції в різних окремих індивідуальних природніх органічних істотах та творіннях. В цю категорію входить і моральне добро людини, її моральна досконалість згідно з універсальною природою. З цього Тома Аквінський вбачав існування Добра надприроднього, як джерела добра окремих, різноманітних істот і цим джерелом добра він називає Бога, Добро Необмежене, Нематеріальне і Вічне. Бога теж називають Абсолютним Добром.

Добро моральне

Добре моральне стосуєтся лише людини, поскільки поняття моралі для тварин та інших нижчих істот є відсутнім. Лише людина може любити моральне добро. Лише людина розуміє цю природню правду що небхідно чинити добро і уникати зла. Уява тварини може бути витренувана і постійно вдосконалюватися у свому порядку але вона ніколи не зуміє збагнути цю істину.

Всі люди, навіть ті які сумніваються в існуванні Бога, усвідомлюють, принймні неясно що людина повинна робити добро і уникати зла. Зрозуміти це досить поняття добра і розрінити поміж:

* чуттєвими добрами
    * добром яке є корисним в звязку з якоюсь метою
    * чеснотне моральне добро (bonum honestum), яке добром самим по собі незалежно від насолоди чи користі яке воно може надати. В цьму сенсі, чеснота є доброю, така як терпеливість, відвага, справедливість. Що справедливість є духовним добром і не чуттєвим - очевидно кожному. Навіть коли це означатиме якусь смерть для нас, ми зоблвязані чинити справедливість, особливо тоді коли несправедливість є глибокою. Це - досконалість що належить людині як людині, людині як раціональній істоті, а не як тварині.

Тварина знаходить своє повне задоволення в в чуттєвих добрах. Вона використовує чуттєве добро інстинктивно не розуміючи що значення корисного лежить в меті для якої воно вживаєтся. Лише дюдина завдяки міркуванню розуміє що корисність чи сенс засобів полягає в цілі якій вони служать.
    Оdo, ти ще сам не висловився. Яка твоя думка? З приводу кулаків.
    Я ж проголосував. А якби знав достеменно не створював би цієї теми. Це і є для мене спроба розібратися у цьому питанні, вислухавши різні думки форумців.
+ Ответить в теме
Страница 2 из 26