Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей121Благодарности

Результаты опроса: Чи мусить добро бути з кулаками?

Голосовавшие
25. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Так, мусить

18 72.00%
  • Ні, не мусить

1 4.00%
  • Хтозна

4 16.00%
  • Инше

2 8.00%
+ Ответить в теме
Страница 18 из 26
Показано с 171 по 180 из 256.
    Odo
    -

Re: Чи мусить добро бути з кулаками?

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    Odo, неправильно Вы поняли мой вопрос.
    Для обострения дискуссии такие перевороты -
    "Чому Ви покладаєте відповідальність за смерть цих мільйонів нещасних людей на Бога?", может и хороши, но моя цель не поспорить, а прояснить.

Потому и обратился к коллективному разуму форума.
    Пока (из сообщений на форруме) такой вывод напрашивается.
    Возможно я не прав. Объясните тогда, плс.
    Та я б із радістю прояснив, але з Вашої ж відповіді витікає, що я неправильно розумію Ваше питання, тому, у свою чергу прошу Вас його пояснити ще докладніше, у чому саме воно полягає?

Пророк

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Та я б із радістю прояснив, але з Вашої ж відповіді витікає, що я неправильно розумію Ваше питання, тому, у свою чергу прошу Вас його пояснити ще докладніше, у чому саме воно полягає?
    Дискуссия по этому вопросу зациклилась. Потому предлагаю ее закрыть
    Спасибо.
    Гуру

Пані та панове, багато чого сказано. Було питання про поняття добра та зла. Що ж, ніхто поки не осмілився, то ж спробую я.
    1. Світ був створений Богом дуже хорошим і він до цих пір нас вражає своєю красотою та гармонією.
    2. Людство стало грішним в результаті гріхопадіння Адама та Єви. із-за них ми наслідуємо свою порочну природу.
    3. Бог дав людині право володарювання над світом, і ми відповідальні за те, що зараз твориться на землі. Бо керуємо погано і безлаберно, і світ потерпає від нашого гріховного керування.
    4. Скорбота та страждання - частина того, що людина придбала в результаті гріхопадіння. В залежності від волі Божої, страждання людини можуть бути:
    -або покарання за гріх;
    -або випробування віри;
    -чи навернення заблудших на путь істиний;
    -чи возгоріння в серці віроючого глибокої духовної спраги.
    Не завжди Бог відкриває нам причини наших страждань, бо Він переслідує Свої, вищі цілі.
    4. Кожна людина "заражена" гріхом (це і аморальність, і діє на емоційний, психологічний,та фізичний стан людини) із-за цього вона не може правильно розпоряджуватись навідь своїм життям, не кажучи вже про спричинення страждань іншим людям в наслідок своєї порочності.
    5. Чому є місце тій чи іншій дії на землі - це дуже складне питання, питання Божого промислу. Є два визначення Божого промислу - природнє і надприроднє.
    6. Тепер щодо свободи вибору.Бог дав людині право свободи вибору. Свобода вибору, на превеликий жаль, породила зло. Бог не робить за нас свободні дії, а дає нам право обирати.
    7. Свобода вибору - це зло? Я так не вважаю. Бог дав свободу, і не може її забрати!Неможливо винищити зло, не винищив свободу волі! Це - аморально!Світ без свободи волі не може бути з морально-етичної точки зору краще, ніж вільний. Світ без свободи вибору - світ без моральності. Бог, звісно, може заставити не грішити. Але чим тоді людина буде відрізнятися від зомбі?Свобода з примусом - це не свобода.Бог є любов.Він не може нав’язувати Себе проти волі людини.Насильницька любов - це вже не любов, а "згвалтування".А Бог - не такий. Любов проявляється в переконанні, а не в насильництві.
    8. Може бути, Бог потенційно і відповідальний за можливість породження зла, (вторинна причина слідства), але людина несе відповідальніть за його породження і розповсюдження.
    9. Якщо дивитись на зло, як на щось суще, то воно - скоріш недостаток добра. Відсутність того, что повинно бути. Зло - реальне, але перемогти зло теж реально!!! Наприклад - відділити добро від зла( як це колись і буде).
    змія болотяна ОЧКОва

Regen, написали багато, але конкретних визначень понять "добро" і "зло" так і не навели.
    ри?

Офтоп:
    Бог, Бог, Бог....око аж перечіпається...Хто ще може пояснити про добро і зло, не чіпаючи Бозю?
    ІМХА, так я скоро стану атеїсткою....
    Пророк

Regen, написали багато, але конкретних визначень понять "добро" і "зло" так і не навели.
    Вставлю свои пять грамм меду)

Добро , зло понятия вобще относительные и конкретизировать их будет неправильно, дело в том что со временем человечество вложило свое виденье в слова добро и зло , и это виденье не обязательно правильное , то же самое касается и бога.
    змія болотяна ОЧКОва
    Виння Пых, спорить не буду. я с Вами согласна полностью.
    Вами процитированное касалось следующего утверждения.
    Було питання про поняття добра та зла. Що ж, ніхто поки не осмілився, то ж спробую я.
    Офтоп:
    есть предложение перенести обсуждение религиозных догматов в сообтветсвующую тему. А то, действительно, все темы превращаются в бог бог бог
    просят больше символов.... А, пажалста))))))) прошу обратить внимание на написаное в оффтопе
    Пророк

по моему эти понятия связаны и отделить бога и добро зло трудновато,
    наверное у всех сидит в голове стереотип-воспоминание про легенду адам и ева , добро бог эдем, дьявол яблоко зло, грешная земля.

может тему расширить?
    змія болотяна ОЧКОва

расширить до чего? говорить о добре и зле с точки зрения религии? не было бы резонно тогда уйти в тему про бога? ИМХА. Лично для меня добро, зло и бог не есть понятиями, которые нельзя разделять.
    а как же тогда быть с "земными" понятиями и восприятиями? они больше, как по мне, имеют место в нашем бытие.
    Пророк

ну например " Чи мусить добро и Бог бути з кулаками?")

а как же тогда быть с "земными" понятиями и восприятиями? они больше, как по мне, имеют место в нашем бытие.
    не могли бы пояснить свою мысль?
+ Ответить в теме
Страница 18 из 26