Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей121Благодарности

Результаты опроса: Чи мусить добро бути з кулаками?

Голосовавшие
25. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Так, мусить

18 72.00%
  • Ні, не мусить

1 4.00%
  • Хтозна

4 16.00%
  • Инше

2 8.00%
+ Ответить в теме
Страница 14 из 26
Показано с 131 по 140 из 256.
    Гуру

Re: Чи мусить добро бути з кулаками?

Вибачте, а Ви бачили Ісуса?
    Що за питання? Це вже давно доведено, що Іісус - реальна історична особа. І ті чудеса, які він творив, проста людина аж ніяк не може повторити.
    Ви ж не задаєте питання: чи існував Петро 1, або Хмельницький, або Сократ, чи Коперник, ми ж теж їх не бачили, але знаємо про них.
    Але і то, що ми Бога не бачили, не значить, що він є, особливо є таким, як його описує біблія.
    А ви знаєте, який Бог згідно опису Біблії? Покажіть свої знання і тоді більш детально зможемо про це поговорити.До речі, щоб спростовувати те, що написано в Біблії, необхідно показати де, на ваш погляд написана неправда, або дати більш правдоподібне пояснення вже здійснившихся пророцтв у Біблії (хоча навряд ви це зможете).
    Любов - це хімічна реакція - доведено вченими. Так же як і любов матері до своєї дитини. Вчені вирізали частину мозку, яка відповідає за "материнську любов" у щура, і вона переставала звертати увагу на своїх дітей.
    Це не доводить, що Бога немає.А Бог дуже мудро створив цей світ, звісно - і людину також. Хочете більш докладніше - то будьласка, є така наука, яка називається креационізм. Там і про Бога, і про створення світу, людини:залучені космологія, геологія, біологія, генетика, історія, антропологія та інші.

Достовірної інформації??? Дайте мені хоча б щось достовірне про Бога. До речі, Одо чи Ви писали, що Бог спеціально не дає можливість перевірити чи є він, чи немає його, щоб у людини була можливість обирати (хоча це для мене теж саме, аби я дав людям змогу обирати чи вірити, що я новий буда, чи ні - сміх та гріх).
    Саме поняття слова "віра" - це абсолютне вірування в Бога, не потребуюче доказів або підтверджень. Це уповання на Бога, на надійність Його істин та законів, які спрацовують в моєму житті і досить часто, і з научноїї точки зору їх аж ніяк не поясниш (можна назвати це - чудеса Божі). Моя віра - раціональна, я признаю, що Бог достойний довіри і в мене є всі причини Йому довіряти. Якщо чесно, то я і стала християнкою після того, як побачила дива в своєму житті, теж, свого роду, була "Фома невірующий"
    Людина завжди бреше, чому я повинен їй вірити? Велику кількість "див Божих" вчені потім з легкістю пояснюють, а от чому Ви вважаєте, що вони саме Божі - це цікаво.
    Які саме "дива", пояснені вченими ви маєте на увазі? Скажіть, а сцілення - це диво чи не диво?
    І ще, якщо Бог нам дає можливість самим обирати, навіщо він тоді вмішується? Тобто вибору таки немає, бо якщо щось Богу дуже не сподобається він таки бацне блискавкою по голові?
    Наприклад, ви - не прийняли Божу допомогу, Божу волю в своє життя. Але ви все одно - Боже творіння, яке Він любить, і Він буде являти до вашої особи увагу, допомогаючи то там, то тут. Але насильно щось заставляти робити не буде - вибір за вами, куди піти і за ким.
    Потім, крім невіруючих людей є також і віруючі, які взаємоіснують з невіруючими в одному суспільстві. То для Своїх дітей (християн) Бог звісно буде робити і обставини, і ще щось, в яких будуть приймати участь також і невіруючі.
    Щодо блискавки, у Бога є міра терпіння до гріха людського і горе тому, хто її преповнив. Бо він не сам живе на цьому світі, а серед людей, яким робить зло. Тож це нормально, коли ізверга та блискавкою по-голові!
    Добро і зло - філософські поняття пов'язані з мораллю, законами, традиціями. Я користуюсь простим правилом "не роби людині так, якби не хотів, щоб вона зробила з тобою" і навпаки.
    Та це не філософське у вас поняття - а "золоте правило Біблії", яке говорить "як хочеш, щоб з тобою поводилися, так і ти з ними поводься"
    Щодо добра та зла, шановний fragov, на нашому церковному форумі, на сайті, де ви саме і зоставили ссилочку на Полтава-форум, є ціла тема, присвячена добру і злу. Бо в мене вже і так дуже великий пост .

Пророк

Ответ Сообщение от Regen Посмотреть сообщение
    ...Щодо блискавки, у Бога є міра терпіння до гріха людського і горе тому, хто її преповнив. Бо він не сам живе на цьому світі, а серед людей, яким робить зло. Тож це нормально, коли ізверга та блискавкою по-голові!

....
    Почему же не ударено молнией Гитлера, Сталина, Ленина, Полпота,
    Чикотило и тп? Миллионы людей благодаря им либо их изуверской политике убиты. А зачем? Или "великих" не касается кара господня?
    Гуру

Мы не имеем достоверной информации о существовании бога, лишь только субъективные впечатления основанные на собственных эмоциях. Определения добра и зла тоже достачно субъективны.
    Посему смысл данной ветке имхо состоит в поиске. Результата поиска не может быть и не будет
    Частично я ответила и вам, и fragovу. А что касается поиска - кто ищет, тот всегда найдет.
    Я владею другой достоверной информацией. Она очень тяжело вписывается в общепринятые предстваления. Общепринятое - не есть правильное.
    Что вы имели ввиду?
    По поводу добра и зла почитайте "Фауста" Гетте.
    Спор между Богом и сатаной (Мефистофелем?). Не забывайте, писал человек.
    Инвалид умственного труда

Regen,
    Що за питання? Це вже давно доведено, що Іісус - реальна історична особа. І ті чудеса, які він творив, проста людина аж ніяк не може повторити.
    Я могу показать Вам большее. Вы хотите это увидеть?
    Гуру

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    Почему же не ударено молнией Гитлера, Сталина, Ленина, Полпота,
    Чикотило и тп? Миллионы людей благодаря им либо их изуверской политике убиты. А зачем? Или "великих" не касается кара господня?
    Молния - как праобраз. А свое они получат, вы не сомневайтесь. А что касаемо их деятельности - простите, но и у Ленина, и у Гитлера было много приверженцев. И это был их выбор. А мир у нас далеко не безгрешен. Чтобы ответить на ваш вопрос, мне нужно рассказать о грехопадении, о сатане, о его роли здесь на этой земле, его праве, возможностях и полномочиях, которое он получил благодаря обману Адама и Евы, о последних днях, о Библейских пророчествах, об отступлении народов от Бога и что это приносит для жизни самого народа (вернее, какие последствия переживает народ из-за непослшанию Богу) и т.д. Кара Господня касается всех: или здесь, на этой земле, или потом...

Ответ Сообщение от rust Посмотреть сообщение
    Regen,

Я могу показать Вам большее. Вы хотите это увидеть?
    Было бы любопытно!
    Инвалид умственного труда

Было бы любопытно!
    Велкам в личку....
    Пророк

Молния - как праобраз. А свое они получат, вы не сомневайтесь. А что касаемо их деятельности - простите, но и у Ленина, и у Гитлера было много приверженцев. И это был их выбор. А мир у нас далеко не безгрешен. Чтобы ответить на ваш вопрос, мне нужно рассказать о грехопадении, о сатане, о его роли здесь на этой земле, его праве, возможностях и полномочиях, которое он получил благодаря обману Адама и Евы, о последних днях, о Библейских пророчествах, об отступлении народов от Бога и что это приносит для жизни самого народа (вернее, какие последствия переживает народ из-за непослшанию Богу) и т.д. Кара Господня касается всех: или здесь, на этой земле, или потом...

То что свое они получат - это понятно. Не ясно с людьми которые
    пали их жертвами, они тоже свое получили? И если так, то за что?
    Не проще бы было еще в младенчестве гитлеров и сталиных
    этим прообразом молнии поразить?
    Гуру

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    То что свое они получат - это понятно. Не ясно с людьми которые
    пали их жертвами, они тоже свое получили? И если так, то за что?
    Не проще бы было еще в младенчестве гитлеров и сталиных
    этим прообразом молнии поразить?
    Конечно, на человеческий взгляд - проще. Но мы не знаем замыслов Божьих. Я - не Бог, могу только свое мнение иметь по этому поводу. Но одно могу сказать, дети страдают за грехи прародителей. Мир то - греховен и жесток.
    Гуру

Мир то - греховен и жесток.
    Обычно к подобным фразам приписочку делают - IMHO.
    Пророк

Конечно, на человеческий взгляд - проще. Но мы не знаем замыслов Божьих. Я - не Бог, могу только свое мнение иметь по этому поводу. Но одно могу сказать, дети страдают за грехи прародителей. Мир то - греховен и жесток.
    Ну что же раз таковы замыслы Божьи, и дети страдают за грехи прародителей, тогда так. Но мое имхо - этой тезой
    "дети страдают за грехи прародителей" можно любого убийцу оправдать.
    Печально (

И почему "Мир - греховен и жесток" - ведь его создал Бог?
    Понятно есть Сатана, который мешает, но ведь Бог то сильнее, этот
    Мир в основе своей его творение, он (Мир) не должен быть таким жестоким?
+ Ответить в теме
Страница 14 из 26