Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей121Благодарности

Результаты опроса: Чи мусить добро бути з кулаками?

Голосовавшие
25. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Так, мусить

18 72.00%
  • Ні, не мусить

1 4.00%
  • Хтозна

4 16.00%
  • Инше

2 8.00%
+ Ответить в теме
Страница 10 из 26
Показано с 91 по 100 из 256.
    Odo
    -

Re: Чи мусить добро бути з кулаками?

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    На практиці .. кахи-кахи не дуже шось...Ніхто не хоче бути піддослідним. З мого боку - одне базікання! Як дійти до справи, то я і мишу не задавлю...
    На практиці, люди раніше чи пізніше таки чинять те, про що дуже довго базікають, але все ніяк не наважувалися вчинити, так кількість переходить у якість чи пак у практику. Наші вчинки це просто дуже ущільнені наші ж думки.

Odo
    -

А чого іти далі? Це природні інстинкти. Просто прикриті культурою. Когось більше накрило, когось-менше.
    Я не проти порівнянь з природою, але ж там немає смертної кари, там лише влада сильного і там у природі він/вона може вбивати кого захоче і скільки захоче, безкінечно і безборонно і дітей теж. Давайте це теж помічати. Ти згодна жити таким життям? І коли ні, то навіщо на нього посилатися? Бо ми приймаємо звідти те, що нам смакує і відкидаємо все неприйнятне. А у природі одне доповнює инше і одне без одного не існує.

Оголошую! -Коли захочу розігнатися на авто- проїдусь по пішоходах.
    І по малих дітях?

Дехто проміняв на пенал її ще в 3-му класі.
    Сподіваюсь це не про Тебе?
    ри?

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Так Ви ж казали, що вбивство це добро. І ще, з чого Ви взяли, що той, кого Ви побачите мертвим і є справжнім вбивцею? Чи Ви хочете побачити будь-кого мертвим, аби, хоч хтось нехай і невинний але все ж помер?
    Не треба робити з мене монстра, я не прагну будь-чиєї смерті. До того ж, якщо Ви не в курсі справ, то зараз дуже таки і не криються винуватці, бо є відмазка. Свідків такого вбивці завше купа, але проти грошей і влади не попреш. От такого я б зжила зі світу. Бо такий і є "справжнім вбивцею". І в такому випадку це добро. Тепер, думаю, моя позиція буде більш зрозумілою.

А стосовно диктатури - відповіді я Вам не дам, бо це буде пуста балаканина, а я трохи зайнята.
    Odo
    -

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Не треба робити з мене монстра
    А хтось робить?
    я не прагну будь-чиєї смерті.
    Не зрозумів, раніше Ви писали, що вважаєте це добром, зараз пишете, що не прагнете цього. Ви прагнете зла?
    А стосовно диктатури - відповіді я Вам не дам, бо це буде пуста балаканина, а я трохи зайнята.
    Згоден, пустої балаканини непотрібно.

зараз дуже таки і не криються винуватці, бо є відмазка. Свідків такого вбивці завше купа, але проти грошей і влади не попреш. От такого я б зжила зі світу. Бо такий і є "справжнім вбивцею". І в такому випадку це добро. Тепер, думаю, моя позиція буде більш зрозумілою.
    Це зрозуміло, вбивство, як таке для Вас злом чи добром не є. Є лише за певних обставин, у даному випадку воно є для Вас злом за обставин, коли справжній (чи той хто попав під руку?) вбивця хоче уникнути покарання і платить бабло.

Чи є ще якісь обставини або люди для Вас, що дозволяють вбивати?

Ми говоримо про ситуацію, коли б покарання не існувало?
    Чи правильно я Тебе зрозумів, що у ситуації, коли б покарання не існувало, Ти б проїхалася по дітям?
    ри?

А хтось робить?Не зрозумів, раніше Ви писали, що вважаєте це добром, зараз пишете, що не прагнете цього. Ви прагнете зла?
    Це зрозуміло, вбивство, як таке для Вас злом чи добром не є. Є лише за певних обставин, у даному випадку воно є для Вас злом за обставин, коли справжній (чи той хто попав під руку?) вбивця хоче уникнути покарання і платить бабло.
    Одо, я вже не раз просила, не виривати слова з тексту, не крутити моїми фразами. Я розумію, що від перестановки доданків сума не змінюється, але це ж не математика. У мові навіть наголос може змінити суть сказаного.
    Я ще раз повторюся, в останнє: будь-чиєї смерті не прагну, лише того, хто є винним, а не того, хто потрапив під руку, і в такому випадку для мене смерть є добром. Крапочка. Жирненька.

[COLOR="Red"]Odo: Застерігаю від переходів на особистості.

Якщо вже на те пішло, слідкуйте і Ви за своїми переходами. Будь ласка...
    Odo
    -

Я, мабуть, теж поставлю крапочку. Не менш жирну.
    Маєш цілковите право, дяки вже за те, що Ти й так сказала про себе дуже багато відвертої правди. Що лише ще раз є підтвердженням думки психологів, що людина вимагає найбільшої кари саме за ті злочини на які відчуває здатною себе сама.
    jag
    Новачок

Так, мусить поза всяким сумнівом, інакше зло його зітре в пил.

Мені здаеться, ті що кажуть "ні", плутають категоріі "добра" і "непротивління злу насильством", а це зовсім різні речі. Остання є лише маленькою субкатегорією першоі.

Наприклад, вступитися в двобій на захист життя, честі і достоінства людини, яку намагаються пограбувати, згвалтувати, або вбити: очевидно благородний вчинок, тобто - явно підпадае під визначення "добро", але вочевидь виходить за межі субкатегоріі "непротивлення злу насильством".
    Odo
    -

Ответ Сообщение от jag Посмотреть сообщение
    Так, мусить поза всяким сумнівом, інакше зло його зітре в пил.

Мені здаеться, ті що кажуть "ні", плутають категоріі "добра" і "непротивління злу насильством", а це зовсім різні речі. Остання є лише маленькою субкатегорією першоі.

Наприклад, вступитися в двобій на захист життя, честі і достоінства людини, яку намагаються пограбувати, згвалтувати, або вбити: очевидно благородний вчинок, тобто - явно підпадае під визначення "добро", але вочевидь виходить за межі субкатегоріі "непротивлення злу насильством".
    Дякую за важливе уточнення!

Спробую дещо пояснити. Якось Сократ висловив таку думку: "Якби я стояв перед необхідністю обирати між спичиняти комусь страждання або зносити їх самому, то я обрав би останнє - зносити" (цитую по-пам’яти, можливо неточно). Як на мене, це важливе висловлювання, вододіл, де розходяться думки та міркування тих, хто за добро з кулаками та тих, хто проти такого добра. Ніхто не каже про "захист життя, честі і достоінства людини", мені ідеться про світоглядні розбіжності між людьми.

Наведу невеличкий приклад. Мабуть всі знають сербського режисера і музику Еміра Кустуріцу? Нещодавно слухав про нього якусь передачу, де розповідалося про його життя, про те, що коли почалася війна у колишній Югославії, він продовжував знімати кіно та гастролювати яко музика зі своїм гуртом. Одного разу він повернувся додому з гастролів і побачив, що його будинку більше немає...

Отже питання! Як Ви ставитеся до його світоглядного вибору, не брати участи у війні за свою Батьківщину, а продовжувати робити те, що він вміє робити найкраще? Чи було його добро з кулаками?
    сдавайсь!!!

тут вопрос больше стоит что у кого добро а что зло
    что для одного хорошо для другого, как извесно, можеть быть плохо... а теперь представте что оно еще и с кулаками
    добро с кулаками это навязывание своего мнения, точки зрения, жизненной позиции итд что уже по себе не может быть добром!!
    и я думаю нельзя делить добро на хорошее добро и плохое добро, мало того нельзя делить зло и добро - это две стороны одной монеты
    безспрорно не было бы одного без другого (хотя бы потому что сравнить не с чем)
    в темноте свет лучше видно

про "Еміра Кустуріцу": это его выбор, у него такой метод и ни хвалить ни винить его, как по мне, не стоит

и опять по поводу добра и зла
    Морихей Уесиба писал (за что ему большое спасибо): "Не указывай куда идти! Освещай путь своим свечением"
    если человек не притворяется для кого-то и добрый сам по себе это сразу видно и это к себе располагает, ему доверяешь с ним хочется быть рядом или даже подражать ему...не хочется только "злым"! но жизнь даст шанс им понять что они ошибаются и точда они будут учится у доброго!!! а по другому никак не докажешь что злой не прав - хоть лупи его хоть гладь! он должен сам захотеть
    Так что каждый должен в первую очередь искать в себе добро а не учить других добру и злу
    и мне кажется что если бы каждый нашел в себе добро то мы бы даже не заводили эту тему - нечего бы было обсуждать
    Odo
    -
    Ответ Сообщение от Mr.Kronko Посмотреть сообщение
    про "Еміра Кустуріцу": это его выбор, у него такой метод и ни хвалить ни винить его, как по мне, не стоит
    Мабуть, Ви не зовсім зрозуміли моє питання, я не пропонував ні хвалити, ні засуджувати його:
    Отже питання! Як Ви ставитеся до його світоглядного вибору, не брати участи у війні за свою Батьківщину, а продовжувати робити те, що він вміє робити найкраще? Чи було його добро з кулаками?
    Спробую ще раз: "Чи було його добро — добром з кулаками?".

Не хочете про Кустуріцу, давайте візьмемо приклад з вітчизняної історії — Михайло Грушевський, а для того, щоб трохи рельєфніше приклад було видно візьмемо з другого боку Симона Петлюру. Перший, коли почалася колотнеча та вітчизняні війни на початку минулого сторіччя, залишив Україну і оселився за кордоном, де продовжив писати свої численні книжки по історії України за що йому і нині і повсякчас будуть вдячні всі українські інтелектуали. Чи було добро Михайла Грушевського, на Вашу думку, з кулаками? Другий же обрав боротися за Україну зі зброєю у руках. Чи було добро Симона Петлюри з кулаками?

Першого видають і перевидають, хтось погоджується з його трактуванням історії, хтось ні, проте мало хто заперечує його внесок до історичної науки. Практичний внесок другого теж мало хто з розумних людей заперечує, але найбільші розбіжності в оцінках внеску. Багато його опонентів закидають саме той аргумент, що його добро було з кулаками і на цій підставі заперечує його, як добро. На історичній батьківщині — у місті Полтава вже багато років поспіль не можуть встановити йому щонайменшого пам’ятника, котрий щоразу знищують, або обливають фарбою.

Отже, як бачимо, добро без кулаків — беззаперечно визнається за таке, тоді, як добро з кулаками з превеликими труднощами і далеко не завжди набуває такого статусу.
+ Ответить в теме
Страница 10 из 26