Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей10Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 4 из 4
Показано с 31 по 33 из 33.
    part of me

Re: Нова тема для роздумів

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Доходжу в который раз выводу, что люди - такие существа, которые отбрасывают все, шо не похоже, шо другое.
    Также не стоит забывать, что они отбрасывают все, что вызывает в них отвращение. Я и считаю это нормальным, что мы не едим собственно и чужое дерьмо.

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Ні, це не мій ЖЖ. Мій тут на форумі, і мені його достатньо. Щодо подихає - нехай собі дохне. Це ж не катастрофа.

"Я не доверяю детям. Маленьким, злобным человечкам...
    Коли я бачу маленьку дитину, я бачу в ній ангела. Великі очі, в яких світиться розум, бажання пізнати нове. Вони такі чисті, в них немає злості, вони не брешуть. Їх бажання зрозумілі і природні, вони не хочуть чогось, тільки тому, що їм хочеться, їм воно дійсно потрібне.
    Вони кажуть правду, те що той, кого цитують називає "егоцентризм, заздрість, ненависть, злість і мстивість", вони кажуть, що ти голий - коли ти голий, що ти злий - коли ти злий і можливо саме це не подобається цій людині. Але самі вони нітрохи не злі і не егоцентричні, бо як може бути егоцентричною створіння яке відає останнє тваринці, яка продовжує кидається до мами, коли її відбивають від неї прикладом гвинтівки?
    Гидота, лайно і бруд в наших думках, не в їхнім, це ми вчимо їх бути злими, егоїстичними, ми їм брешемо і вони брешуть нам у відповідь. Ми лютуємо, що хтось вірить в світлі ідеали і вбиває їх в дітях.

Новачок

Девочка просто не знает БОГА. А была где то в секте и вырвалась от туда. Думаю, что пройдёт время, она станет старше и перечитает своё послание, а выводы не за горами. Если она верит в существование БОГА, то мудрость его она сможет постичь.
    змія болотяна ОЧКОва

respublika, покажіть мені того, хто знає бога? незважаючи на все вище сказане, вважаю, що кожна людина має право на свою думку і своє сприйняття дійсності, чи недійсності.
    а може то алегорія? і почуття спрямовані на якісно іншу істоту чи явище, але названу саме тим ім"ям.
+ Ответить в теме
Страница 4 из 4