Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей10Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 4
Показано с 21 по 30 из 33.
    Odo
    -

Re: Нова тема для роздумів

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Що горохом об стіну - це моя бабця так казала.
    Якщо фраза стосовно сублімації не пояснюється, не уточнюється, не прив’язується, вона знімається з обговорення. От що...
    Що ж там треба пояснювати? Особисто я зрозумів цю фразу пана Ктулху, що весь цей твір є яскравим прикладом сублімації авторкою наведеного Вами допису своїх афективних потягів у свою блоґерську творчість. Коли хочете розгорнуто, то докладно ці процеси описані паном Фройдом та цілим кагалом його послідовників.

ри?

Як на мене, досить непогано виражені почуття стосовно одної особи. Колоритно, з прикладами. І не дивно, що саме до Ісуса панна відчуває ненависть - вона ж бо є антихристиянкою))

До речі, там був пост про хлопця. Так він у неї є, і так мені здається, досить добре її розуміє і підтримує.
    Гуру

До речі, там був пост про хлопця. Так він у неї є, і так мені здається, досить добре її розуміє і підтримує.
    Вы все в третьих лицах да в третьих лицах. Это Ваш ЖЖ? Иначе пик интереса к теме может угаснуть (если не уже).
    А парень - золотой человек, отдохнуть ему надо ;)
    Odo
    -

Як на мене, досить непогано виражені почуття стосовно одної особи. Колоритно, з прикладами. І не дивно, що саме до Ісуса панна відчуває ненависть - вона ж бо є антихристиянкою))

Як на мене, просто випорожнилася людина привселюдно, зараз в інеті тільки лінивий такої маячні не пише.
    ри?
    Ответ Сообщение от Ктулху Посмотреть сообщение
    Вы все в третьих лицах да в третьих лицах. Это Ваш ЖЖ? Иначе пик интереса к теме может угаснуть (если не уже).
    А парень - золотой человек, отдохнуть ему надо ;)
    Ні, це не мій ЖЖ. Мій тут на форумі, і мені його достатньо. Щодо подихає - нехай собі дохне. Це ж не катастрофа.

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Як на мене, просто випорожнилася людина привселюдно, зараз в інеті тільки лінивий такої маячні не пише.
    "Я не доверяю детям. Маленьким, злобным человечкам, у которых весь эгоцентризм, зависть, ненависть, злоба и мстительность еще не скрылась под маской "приличия". "Дай!" - орет ребенок. А если ты не выполняешь его требования, начинает капризничать. "Дура!" - орет он, когда окружающие не выполняют его просьбу. Он может укусить, ударить, обгадить - "ну что вы, это же невинные детские шалости". Вот и "священный" объект для гуманизма. Вот и вырастает гнусное самовлюбленное чмо. Ребенок с готовностью становится подхалимом и с детства приучается лицемерить - он лжет, ради лжи; он мучает живых существ, ради мучений; он предает, ради предательства. Я не доверяю детям - я хочу разбить их головы о камень.

Я не доверяю многим: старикам, из-за их лицемерия, злобы и зависти всем и вся; убогим - за то же, за что и старикам; нищим и калекам - из-за их зависти, подлости и ненависти; поэтам - из-за их самомнения и лживости. Я не доверяю многим. Я не доверяю человечеству - трусливому и подлому.."

Це ще трохи випорожнень
    Odo
    -

"Я не доверяю детям.... трусливому и подлому.." Це ще трохи випорожнень
    Знаєте, я вважаю це не зовсім здоровим явищем спостерігати за подібними речами. Для цього і вигадали туалети. Щоправда, инколи і форуми можуть нагадувати ці найдревніші винахіди людства. Але я — за екологію.
    ри?

То в чому справа, тема екології скаже Вам "Велкам!"

Дивно, все звелося знову ж таки до банальності: дівчина хвора, їй би на море, випорожнилася і всьо тут.
    Доходжу вкотре висновку, що люди - такі істоти, які відкидають все, шо не схоже, шо інше.
    Гуру

Вы находите занимательным творчество девушки с низким уровнем социальной адаптации? И прекрасно. Творчество достигло зрителя. Вероятно так можно глубже понять эту породу людей, проникнуться, так сказать. В подобном отклоняющемся поведении автора сих опусов нет ничего ненормального, любой поведет себя также, попав в ее тело и разум. и хвала Кришне, есть интернет, который дает подобный колизей (арену) для публичного показа своего отколовшегося кусочка восприятия сред материального обетования. Но зачем сводить такой прекрасный стеб на серьезности? ;)
    ри?

Ответ Сообщение от Ктулху Посмотреть сообщение
    Вы находите занимательным творчество девушки с низким уровнем социальной адаптации? И прекрасно. ...
    Но зачем сводить такой прекрасный стеб на серьезности? ;)
    Дійсно, чудово. Мені цікаві люди, що відрізняються від мене у своїх моральних устоях.
    Тема задумувалася, не як стьоб, і не як стьоб ведеться.
    Odo
    -

То в чому справа, тема екології скаже Вам "Велкам!"
    Екологія буває різною, буває, нпр., екологія культурного простору, мені йшлося саме про неї, і її, як і фізичну екологію, теж не можна безкарно і безмежно забруднювати подібними випорожненнями — будь-яка дія має свої наслідки.
+ Ответить в теме
Страница 3 из 4