Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей5Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 2
Показано с 11 по 17 из 17.
    Добрий модер ))

Re: Відбиваємо вербальні атаки

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Тема - "Охота"
    — Ну що, Ви знову схибили?
    — Угу, наслідую Ваш приклад

змія болотяна ОЧКОва

я нінаю, як кому, але мені здається, що відбивати інтернет-атаки - набагато простіше, аніж звичайні. от я щас така спокійна, думаю, шоб вам таке оригінальне ляпнуть. у реалі я може бути дуже зла і нарвова. вийде шось або надто образливе, або просто "посилання" на....
    але то таке (думки вголос) - ми ж тіпа вчимося! До того ж матимемо певну кількість заготовок)))))
    2.0

aneisha, шепчи подумки мантру "я спокійна, я спокійна"... або заснеш, або заспокоїшся :)
    змія болотяна ОЧКОва

nickeler,
    Офтоп:
    нє, не подіє! я тоді ще більше дратуюся, бо мантра не діє і оця фігня починає мене ніпадєцкі драконить! Я ж себе знаю!
    Odo
    -
    Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    aneisha, шепчи подумки мантру "я спокійна, я спокійна"... або заснеш, або заспокоїшся :)
    Ближче до теми, далі від офтопу, блск.

Тема - "Охота"
    — Ну що, Ви знову схибили?
    Кілька варіянтів, що сьогодні зранку спали на думку:
    1. Та порівняно з Вашими вчорашніми успіхами, я сьогодні просто Робін Ґуд.
    2. Це не Ви минулого разу мало не вполювали нашого інструктора? Відтоді, коли Ви стріляєте у нього завше збентежений вигляд.
    3. Я принаймні влучив у ціль, коли ж стріляєте Ви, то жодне дерево в околиці не буває у безпеці.
    змія болотяна ОЧКОва

собсно. навіяно темою про дітей.
    ситуація. під"їзд. лавки. бабки. поради створювати сім"ю як найскоріше, бо буде пізно і тд. з своїми домислами на тему, а може в неї не виходить чи "лібідо поперек".
    серед кагалу жінок тьотя. вона має 11 дітей. один помер від передозу наркотою, інший у тюрмі, чоловік бухає, дочки працюють пилососами на трасі. Їхня мати-героїня народивши чергового члена суспільства радісно заявляє "я тепер можу вам курси проводить, як дітей народжувать!". мій маман, проходив повз і заявив: "а може ти ще й університет по їхньому вихованню відкриєш?"
    Варіанти?
    2.0

aneisha, анікдот: друг другу розповідає: "мені бабки на весіллях перестали задавати питання - "ну шо ти наступний?" коли я почав питати їх те саме на похоронах"
    Краще говорити - ми поки що не плануємо (стосовно дітей), на ЧФ спільності коректні відповіді обговорювали, а стосовно заміжу я навіть не знаю, "мені й самій добре" абошо...
+ Ответить в теме
Страница 2 из 2

Теги для этой темы