Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1Благодарности

Результаты опроса: Основываясь на личных наблюдениях, считаете ли Вы, что блондинки глупее брюнеток?

Голосовавшие
29. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Да

11 37.93%
  • Нет

18 62.07%
+ Ответить в теме
Страница 7 из 11
Показано с 61 по 70 из 107.
    Odo
    -

Re: Про блондинок

Ответ Сообщение от Admin Посмотреть сообщение
    Шо мені нічо не світить?
    Смалиш

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    Головне у шевелюрі як на мене її якість. Якщо волосся природне і гарно доглянуте - то хоч блондинка, хоч брюнетка, хоч сорокакольорова - це гарно і на це приємно дивитися
    Чому така упередженість до кольору? А як для когось колір головне? Ну любить людина, взагалі і зокрема, колір і не лише волосся, а взагалі колір. Колір очей, нпр., колір шкіри, колір одягу, колір листя весною та восени, колір чистого неба та неба, що затягнуте бузковими хмарами? Ви вважали їх сірими, а знаєте скільки мільярдів відтінків має сіре? А скільки відтінків має колір волосся?

2.0

Admin, А як пророк можу сказати, що теоретично може світити фінгал під оком! Знаючи замашки брунедок! хо-хо!
    Odo
    -

Одна моя знайома завше запитує у гостя, з якого кольору тарілки він воліє їсти? І дуже мало хто відповідає. Зазвичай роблять великі очі, і щось мимрять під носа, на кшталт: "Кокая разніца?" А ще якось проводилося опитування випадкових людей про колір очей їх коханих. Виявилось дуже мало, хто це пам’ятає. Одна моя знайома не повірила і опитала самотужки декого зі своїх знайомих, у відповідь лунало все те саме: "Кокая разніца?". Люди відзвичаюються бачити кольори та довколишню картинку, як таку. Один англійський кінорежисер доведений до відчаю тим, що глядачі не бачать краси кадру, на зйомку якого він витрачає цілі тижні, зняв стрічку де актори просто виходять і читають свої монологи з аркуша паперу. Жінки, хоч обираючи косметику тренують свої очі, а чоловіки, взагалі, як стверджують знову ж такі якісь чергові дослідження, досягаючи певного віку стають дальтоніками. Бо все що не є потрібним поступово атрофується. Так світ стає монохроматичним в усіх значеннях цієї метафори.
    змія болотяна ОЧКОва
    я вже здається писала. А мо й ні. Моя суб"єктивна думка.
    не дуже розумними я визнаю для себе по першому враженню виключно випалених ляльок.
    Так, вони дещо відрізняються зовнішньо і до них можливо більше уваги. Вони часто носять глибокі декольте, короткі спідниці. там багато макіяжу. Часто він не дуже доречний і використаний аж занадто. Така собі барбі.
    Але це виключно моя думка, вона може змінитись, або підтвердитись в результаті спілкування.
    До натуральних блондинок я ставлюсь так само, як і до всіх інших.
    а "блондінко" - це скоріше стан душі, і це слово з моїх вуст може пролунати навіть в сторону когось лисого. продиктовано знову ж таки асоціацією з "барбі".

тут таке як достатньо варіацій на тему ІМХО?

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Чому така упередженість до кольору? А як для когось колір головне? Ну любить людина, взагалі і зокрема, колір і не лише волосся, а взагалі колір. Колір очей, нпр., колір шкіри, колір одягу, колір листя весною та восени, колір чистого неба та неба, що затягнуте бузковими хмарами? Ви вважали їх сірими, а знаєте скільки мільярдів відтінків має сіре? А скільки відтінків має колір волосся?
    та Ви тож таке як СМАЛИТЕ?))))))))))))))))

А щодо кольору, то я взагалі ніччо ніпоняло.
    от я напрімєр не люблю рожевий колір і ШОООООООО?
    але я купила була рожеву кофтинку, патамушо мені сподалась текстура тканини. Як би хто знав як довго і харізматічно сміялась пані Нікелер)))))))))))))))
    part of me

а "блондінко" - це скоріше стан душі, і це слово з моїх вуст може пролунати навіть в сторону когось лисого. продиктовано знову ж таки асоціацією з "барбі".
    Бідна іграшка, навіть їй Мерлін "репутацію" підмочила.

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    Admin, А як пророк можу сказати, що теоретично може світити фінгал під оком! Знаючи замашки брунедок! хо-хо!
    Ви ще завсідник, до Пророка далекувато.
    2.0

Admin, ага, тіпа попустили...ню-ню! на форумі може й далекувато (не стремлюсь, міждупрочім...), а для вас я Пророк. С бальшой букви! Ви спитали, я відповіла! А фінгал - абсолютно реальна перспектива. Тепер подвійний!
    Токо не думайте, шо я вам угражаю. Я так ШУТЮ (пояснюю на всяк випадок, а то мало лі... були преценденти)
    Odo
    -

я вже здається писала. А мо й ні. Моя суб"єктивна думка. не дуже розумними я визнаю для себе по першому враженню виключно випалених ляльок. Так, вони дещо відрізняються зовнішньо і до них можливо більше уваги. Вони часто носять глибокі декольте, короткі спідниці. там багато макіяжу. Часто він не дуже доречний і використаний аж занадто. Така собі барбі. Але це виключно моя думка, вона може змінитись, або підтвердитись в результаті спілкування.
    а "блондінко" - це скоріше стан душі, і це слово з моїх вуст може пролунати навіть в сторону когось лисого. продиктовано знову ж таки асоціацією з "барбі". тут таке як достатньо варіацій на тему ІМХО?
    Як на мене, то на на ІМХО (воно ж НМСД) тягнуть лише перші два виокремлення. Щодо барбі не зрозумів, що там за НМСД. Чим Вам Барбі не догодила? Те, що бльондинка?
    та Ви тож таке як СМАЛИТЕ?))))))))))))))))
    Щось конкретне проти барв та кольорів маєте?

Ответ Сообщение от Admin Посмотреть сообщение
    Бідна іграшка, навіть їй Мерлін "репутацію" підмочила.
    І не кажи, тільки лінивий ще не відтоптався.

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    Admin, ага, тіпа попустили...ню-ню! на форумі може й далекувато (не стремлюсь, міждупрочім...), а для вас я Пророк. С бальшой букви!
    І посвідчення маєте?
    2.0

в про Барбі: це вони нині бландінго, а так кілька разів змінювали зовнішність, в угоду модним тенденціям, такскать http://citytoys.ru/articles/278.html
    змія болотяна ОЧКОва

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Щось конкретне проти барв та кольорів маєте?
    та нє, так шоб особо - нічого. просто поясніть до чого ця тірада.
    2.0

і савсем без бландінок тут => http://www.mooqla.ru/news-n-press/
+ Ответить в теме
Страница 7 из 11

Теги для этой темы