Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1Благодарности

Результаты опроса: Основываясь на личных наблюдениях, считаете ли Вы, что блондинки глупее брюнеток?

Голосовавшие
29. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Да

11 37.93%
  • Нет

18 62.07%
+ Ответить в теме
Страница 6 из 11
Показано с 51 по 60 из 107.
    змія болотяна ОЧКОва

Re: Про блондинок

а я тут хоч раз написала, шо всі блонди тупі?

Odo
    -

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    а я тут хоч раз написала, шо всі блонди тупі?
    Отже, не тупі, чи не всі, чи не блонди? Тоді навіщо називати якісь верстви неприємних Вам людей різними назвами, що так чи инакше нагадують про світлий колір волосся, і стверджувати, що це стан душі?
    змія болотяна ОЧКОва

я десь сказала, шо блондинки мені неприємні?
    Odo
    -

Я власне про ось це:
    "блондінко" - це скоріше стан душі, і це слово з моїх вуст може пролунати навіть в сторону когось лисого. продиктовано знову ж таки асоціацією з "барбі".
    мною він так названий. а полягає він у безмежній тупості ...
    ... просто чомусь дуже часто мучають себе блондексом, не особливо розумні панянки. хоча, може мені так здається, але, думаю, це також можна обгрунтувати. фіг його знає, але власне у мене фарбовані блондинки з першого погляду викликають здебільшого загальноприйняті асоціації "БЛОНДІНКО"
    Слово "БЛОНДІНКО" є просто адаптацією албанським сленгом слова "блондинка" значення якого словник подає однозначно: "блондинка -и. Жін. до блондин." І тлумачиться оточуючими однозначно, як людина зі світлим кольором волосся, а те що Ви саме лисого так назвали сприйметься хіба, як жарт або - спроба виправдатися.

І про це:
    у мну не стоїть на бландінок. І на блондінів тож, кса.
    Гарний жарт, особливо, мабуть, бльондинки з блондинами сміятимуться йому.
    2.0

Адмін, всьо просто - я пророк Самуїл (с) Лесь
    змія болотяна ОЧКОва

це був не жарт. мені не подобаються у своїй більшості блондинки. на блондинів теж не тягне. З таким же усіпхом жінки зі світлим волоссям можуть радіти, шо вони вам подобаються

а усе вище перераховане було моїм ІМХО. і стосувалось виключно людей нерозумних. Слово ж "блондінко" є в даному випадку широковживаним. Якщо я називатиму їх "тупарями", Вас це задовольнить?
    А колір волосся мене взагалі мало цікавить. Головне у шевелюрі як на мене її якість. Якщо волосся природне і гарно доглянуте - то хоч блондинка, хоч брюнетка, хоч сорокакольорова - це гарно і на це приємно дивитися
    2.0

а ваще, якшо по сабжу, то чого коли кажуть "чайнік", ніхто не шукає посудину, в якій кип"яток, а шукають людину (прям як в Діогена), яка не надто розбирається в чомусь?
    а "бландінго" це ще один чайнік, тіки переважно з пергідрольними косами. але пошесть ця посилюється і на інші кольори волосся. От жеж щас впаяють "за особисту відразу" (очепятка по Фрейду, образу), но в мене є підозра шо серед нас один канкретний бландін таки затесався!
    part of me

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    Адмін, всьо просто - я пророк Самуїл (с) Лесь
    це був не жарт. мені не подобаються у своїй більшості блондинки. на блондинів теж не тягне. З таким же усіпхом жінки зі світлим волоссям можуть радіти, шо вони вам подобаються
    Шо мені нічо не світить?
    Odo
    -

мені не подобаються у своїй більшості блондинки. на блондинів теж не тягне.
    Я звісно, відчуваю різницю між "неприємні" та "мені не подобаються", проте, як на мене, вона мінімальна.
    а усе вище перераховане було моїм ІМХО.
    Тоді, мабуть варто його ставити.
    і стосувалось виключно людей нерозумних. Слово ж "блондінко" є в даному випадку широковживаним. Якщо я називатиму їх "тупарями", Вас це задовольнить?
    Цілком, як і будь яке инше, що описує точно те що Вас дратує, а не через посередництво людей до того непричетних.
    2.0

Admin, ГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГ!!!!! залицяєтеся до дівчини!???
+ Ответить в теме
Страница 6 из 11

Теги для этой темы