Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1Благодарности

Результаты опроса: Основываясь на личных наблюдениях, считаете ли Вы, что блондинки глупее брюнеток?

Голосовавшие
29. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Да

11 37.93%
  • Нет

18 62.07%
+ Ответить в теме
Страница 5 из 11
Показано с 41 по 50 из 107.
    part of me

Re: Про блондинок

Ну може обрахувався десь трохи... Різне буває.
    А як ви визначили, що я блондин?

Odo
    -

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    адмін, ми нічого тут не доводимо. окрім хіба того, що різниці фактично немає. тобто вона є. Але не в зовнішньому вигляді.
    Коли різниця лише у зовнішньому вигляді і більше ні у чому, тоді звідки беруться всі ці жарти про бльондинок? Схоже на подвійну бухгалтерію трохи, як на мене. З одного боку не визнається, що кількість уваги якось корелює з кольором волосся, але дуже охоче визнається, що корелює з розумовими здібностями. Якщо немає жодного зв’язку з увагою, то тре і з мозком пов’язувати. Принаймні, така позиція виглядатиме логічною.
    Инвалид умственного труда

Вспомнилось:
    "Ничто так ни красит женщину, как перекись водорода."
    змія болотяна ОЧКОва

я вже здається писала. А мо й ні. Моя суб"єктивна думка.
    не дуже розумними я визнаю для себе по першому враженню виключно випалених ляльок.
    Так, вони дещо відрізняються зовнішньо і до них можливо більше уваги. Вони часто носять глибокі декольте, короткі спідниці. там багато макіяжу. Часто він не дуже доречний і використаний аж занадто. Така собі барбі.
    Але це виключно моя думка, вона може змінитись, або підтвердитись в результаті спілкування.
    До натуральних блондинок я ставлюсь так само, як і до всіх інших.
    а "блондінко" - це скоріше стан душі, і це слово з моїх вуст може пролунати навіть в сторону когось лисого. продиктовано знову ж таки асоціацією з "барбі".
    Odo
    -

я вже здається писала. А мо й ні. Моя суб"єктивна думка.
    не дуже розумними я визнаю для себе по першому враженню виключно випалених ляльок.
    Так, вони дещо відрізняються зовнішньо і до них можливо більше уваги. Вони часто носять глибокі декольте, короткі спідниці. там багато макіяжу. Часто він не дуже доречний і використаний аж занадто. Така собі барбі.
    Але це виключно моя думка, вона може змінитись, або підтвердитись в результаті спілкування.
    До натуральних блондинок я ставлюсь так само, як і до всіх інших.
    а "блондінко" - це скоріше стан душі, і це слово з моїх вуст може пролунати навіть в сторону когось лисого. продиктовано знову ж таки асоціацією з "барбі".
    У чому полягає цей стан душі? Чому і ким він названий саме так?
    змія болотяна ОЧКОва

мною він так названий.
    а полягає він у безмежній тупості і впевненості в тому, що в тебе закохані всі перехожі.
    як у Сердючки(тьху, як я її. чи його нілюблю) " А вони падають штабєлями і штабєлями"
    Odo
    -

мною він так названий.
    а полягає він у безмежній тупості і впевненості в тому, що в тебе закохані всі перехожі.
    як у Сердючки(тьху, як я її. чи його нілюблю) " А вони падають штабєлями і штабєлями"
    От як Ви вважаєте, чи не образяться брюнетки, коли хтось нпр. скаже, що для нього термін "брюнетка" ніяк не пов’язаний з кольором волоссям, що так він просто позначає стан душі - заздрісної, злобної та пихатої, що бризкає отруйною слиною на все світле, радісне і щасливе?

Креатіф до темки:

змія болотяна ОЧКОва

не знаю як кому, а мені на то шо хтось скаже - чхать.
    мені подобається мій колір волосся, це раз.
    два, якби й хотіла, та не можу його змінити. він може бути тільки ще темніший. Куда вже далі?))))))
    три, не треба вішати ярлики. Слиною бризкають, коли щось не подобається.

По-вашому, тільки блонда може бути щасливою, а брюнетка чи руда приречені на злидні і зазадрість? Тоді я просто не уявляю як на цій землі лисі виживають)))))))))

ЗІ: А на картінкє, таке як її груди, а неколір вососся є цетром думки....
    Пророк

Чи є на форумі хоч одна натуральна блондинка? Я за своє життя зустрічала їх тааак мало, що вважаю рідкими звірями. Імітації мене не приваблюють. На натуральну красавицю блондинисту я б погавіла, а так...
    А ще як пофарбувалась, а потім кінчики повідростали чорні....Бр-р-р. Це ж що, фарбуватись треба щотижня, чи як? Краще вже своє лєєяти,щоб блищало,здорове було.
    Вважаю справжніх блондинок- вимираючим видом, і характер їхній мені не відомий.
    Odo
    -

не знаю як кому, а мені на то шо хтось скаже - чхать.
    Добре, Вам "чхать", а решті брюнеток?
    мені подобається мій колір волосся, це раз. два, якби й хотіла, та не можу його змінити. він може бути тільки ще темніший. Куда вже далі?)))))) три, не треба вішати ярлики. Слиною бризкають, коли щось не подобається.
    А хто вішає? Де саме?
    По-вашому, тільки блонда може бути щасливою, а брюнетка чи руда приречені на злидні і зазадрість? Тоді я просто не уявляю як на цій землі лисі виживають)))))))))
    Жодним чином, я просто вважаю логіку: "всі бльондинки тупі, але колір не має значення" м’яко кажучи, непослідовною. Або колір має значення і вони таки трохи дивакуваті, але привабливі для чоловіків, або колір не має значення і ні їх розумові здібности, ні кількість приділеної їм уваги ніяк не пов’язані з кольором їх волосся. Обидва наведені погляди мають свою логіку, хоча і є протилежними.
    ЗІ: А на картінкє, таке як її груди, а неколір вососся є цетром думки....
    Одне доповнює инше. Класик сказав, у людини все мусить буди прекрасним.

Пані Руда! У мене погане передчуття, невже бльондинка?

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    Чи є на форумі хоч одна натуральна блондинка? Я за своє життя зустрічала їх тааак мало, що вважаю рідкими звірями. Імітації мене не приваблюють. На натуральну красавицю блондинисту я б погавіла, а так...
    От і я про те саме, звідки такі "точні" знання про таку рідку для українських теренів породу? Инша справа північ
+ Ответить в теме
Страница 5 из 11

Теги для этой темы