Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1Благодарности

Результаты опроса: Основываясь на личных наблюдениях, считаете ли Вы, что блондинки глупее брюнеток?

Голосовавшие
29. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Да

11 37.93%
  • Нет

18 62.07%
+ Ответить в теме
Страница 4 из 11
Показано с 31 по 40 из 107.
    part of me

Re: Про блондинок

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    чогось спало на думку.
    до блонд більше уваги? угу....
    це те саме, що і третій розмір бюсту.
    одінеш майку влітку і автобуси уже сігналят...
    тільки от серйозно ніхто не сприймає.
    може блонди і притягучіші. залишається питання ЧОМУ?

До речі існує думка, що в ліжку найкращі партнерки руді. За ними чорні. А блонди, наперевагу до зовнішньості як сексуальні партнерки нічого не варті.
    Треба провести практичний дослід... Білявки, брюнетки і руді, що бажають прийняти участь і/або довести, що їх "вид" найкращий - записуємося.

2.0

2 Руда: ви панімаїте, тяжело, патаму шо Руда. І точка. Чистота екперименту ставиться під сумнів.
    part of me

Ответ Сообщение от Руда Посмотреть сообщение
    Проведемо експеримент. На форумі заочно про мене склалося певне враження. Ніхто не знає, якого саме кольору моє волосся, Руда-ні про що не каже(а може й каже), то нік. Так ось, як ви вважаєте, якого воно кольору і чому ?( Так ми дослідимо, з яким кольором у людей асоціюються певні риси характеру) Приєднуйтесь до експерименту ті, про колір волосся яких ніхто з форумчан не знає.
    Про вас, нажаль, нічого не можу сказати... Якось рідко вас читав. А от тікішо провівши складний психологічний аналіз і обробивши всі дописи виявив, що aneisha та nickler - брюнетки. Складніше було з Uksus, може я помиляюся, але вона мабуть руда!!!
    змія болотяна ОЧКОва
    адмін, ми нічого тут не доводимо. окрім хіба того, що різниці фактично немає. тобто вона є. Але не в зовнішньому вигляді.

і так не чесно)))) сторінкою раніше було написато вже шо я брунедко))))

Руда, приєднуюсь до Нікелер. патамушо в мене одразу ж з"явилась асоціація. Хоча, зараз, добре подумавши. Нє, все одно Ви для мене руденька. Не яскрава. ніжно-руда.
    part of me

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    адмін, ми нічого тут не доводимо. окрім хіба того, що різниці фактично немає. тобто вона є. Але не в зовнішньому вигляді.
    Тоді будемо робити ще і розтин. Пані aneisha, вас записувати?
    змія болотяна ОЧКОва

Куда записувати?
    На покраску?
    НЄЄЄЄЄЄЄЄ, лучше тоді вже налисо...........))))))))))))
    Odo
    -

Проведемо експеримент. На форумі заочно про мене склалося певне враження. Ніхто не знає, якого саме кольору моє волосся, Руда-ні про що не каже(а може й каже), то нік. Так ось, як ви вважаєте, якого воно кольору і чому ?( Так ми дослідимо, з яким кольором у людей асоціюються певні риси характеру) Приєднуйтесь до експерименту ті, про колір волосся яких ніхто з форумчан не знає.
    Може темно-руде?
    Філософф

Для чистоти експерименту: мій нік походить від "самая рыжая" в розумінні "завжди крайня" + дуже люблю Гарфілда і часом на нього, кажуть схожа, коли серджуся. З воолоссям не пов2язаний.
    2.0

Лучче розтин!!!! з усіма витікающими! Адмін, пробачте і не ображайтеся, але ви мабуть блондін, ну або читаете неуважно. Написато вище було - я руденьке. Так шо ам соррі! Есперимент зазнає невдач.
    Odo
    -

Для чистоти експерименту: мій нік походить від "самая рыжая" в розумінні "завжди крайня" + дуже люблю Гарфілда і часом на нього, кажуть схожа, коли серджуся. З воолоссям не пов2язаний.
    Брюнетка?
+ Ответить в теме
Страница 4 из 11

Теги для этой темы