Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1Благодарности

Результаты опроса: Основываясь на личных наблюдениях, считаете ли Вы, что блондинки глупее брюнеток?

Голосовавшие
29. Вы ещё не голосовали в этом опросе
 • Да

  11 37.93%
 • Нет

  18 62.07%
+ Ответить в теме
Страница 3 из 11
Показано с 21 по 30 из 107.
 1. #21
  Offline
  Частий гість

  Re: Про блондинок


  В реальному житті виграє той хто вміє правильно блефувати. З дитнства нам в голови вбивали що брюнетки розумні, а білявки красиві. Ось с таким багажем знать білявка виходить в світ і їй простіше "по-умолчанию" вона гарна, а саме тому в неї менше комплексів, вони більш розкуті і їм набагато легше завоювати увагу. В той час коли брюнеткам необхідно доводити, що вони розумні, кращі або хочаб не гірші (бо поняття розумності повинне буди підтвердженим, а про красу можна говорити на словах), але і добиватися щоб їх признали привабливими.
  Але це для типової особистості, для людини, що вірить і живе стереотипами.
  Для людини розумної колір волосся не має значення. Важливе лише те "шо внутри". Бо розумна людина знає що зовнішність це не голове, особливо якщо пам'ятати що спочатку згадуючи людину ти згадуєш зовнішність, а при більш глибокому спілкуванні ти вже реагуєш на згадку про людину асоціаціями з подіями, відчуттями.
  Тому питання про важливість кольору волосся вважаю не суттєвим.

 2. #22
  Offline
  2.0

  Re: Про блондинок


  2Vampiria: а я про що! тема схожа на расизм! щоправда колір волосся "лікується". А що говорити про хлопців-бландінофф? чому ніхто не обговорює хлопчачий аспект питання? чи вони всі "по умолчанію" розумні, сильні і мужні?
  на цю тему можна говорити багато і все без толку, бо в кожному випадку дівчина індивідуальна. А які тоді дівчата з рожевим, зеленим, фіолетовим волоссям?
  ну подобаються комусь "пергідрольні" тьотки. це тож "по умолчанію". я знаю людей, у яких на бландінок "не стоїть" ні разу. І шо? на кожен товар свій покупець.
 3. #23
  Offline
  змія болотяна ОЧКОва

  Re: Про блондинок


  у мну не стоїть на бландінок. І на блондінів тож, кса.
  Дєвачкі, вам обом респект і уважуха.
  бо я тут уже третю сторінку як папугай " Інтєлєкт - не залежить від кольору волосся"
 4. #24
  Offline
  2.0

  Re: Про блондинок


  я до речі, була майже бландінкой, десь з рік. Набридло, от і зрадила рудому кольору. Така кукалка, шо капєц, вродь і сімпатічна, но не мойо. Тому перефарбувалася , і живу як риба в воді нині. Я якось не задумувалася над тим, нашо мені бути бландінкою, просто невдало пофарбувалася, а потім експериментувала. Єдине, що можу припустити, блонд може якось контактувати з темпераметом, як і будь який колір волосся. Але ж не з мазгамі? Обморочні бландінки явище нерідке, а брунедки частіше рвучкі. Але в обох таборах бувають вийнятки.
 5. #25
  Odo
  Offline
  -

  Re: Про блондинок


  Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
  Ви намагаєтесь тут на власних прикладах когось переконати в тому, що блонди такі кращі за всіх інших. це не переконує.
  Я просто згадую різні випадки на користь цього погляду, бо їх чомусь більше, як згадаю щось протилежне теж напишу.
  Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
  Я не в праві судити про Ваші смаки. тому просто щераз повторю, що колір волосся і розумові здібності жодним сином не пов"язані між собою. так само як і не пов"язані вони з кількістю і якістю уваги.
  А навіщо Ви це повторюєте?

  Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
  2aneisha: Сонечко, розслабся! Ти брунедко, чо тобі переживать!? Я світящихся щастям дам обжоджу десятим шляхом, особливо коли те "щастя" тільки личина. У нас з тобою є спільна знайома, яка цього року змінила колір на "брюнедко", а до того була "бландінго". І шо од того? Ніц не змінилося! Чорнявою їй краще! А стереотипи треба вибивати мокрим віником!
  Безумовно, кому що личить.
 6. #26
  Offline
  2.0

  Re: Про блондинок


  я тут зробила акт аутосадізму і накопала про бландінок
  знач геніальний сайт http://blondie.ru/ зі слоганом типу "ми делаїм мір ярче і красівєє", ню-ню
  бландінки для екстремалов http://www.pokazuha.ru/view/topic.cfm?key_or=802509
  і антіблонд (для рівноваги) http://antiblonde.clan.su/forum/4
 7. #27
  Odo
  Offline
  -

  Re: Про блондинок


  Аха, згадав ще один приклад! Одна моя знайома бльондинка якось посперечалася зі мною, що її навколишні чоловіки люблять зовсім не за колір її волосся, а просто тому, що вона класна і все. Я не надто сперечався, бо хтозна чого її дійсно люблять. За якийсь час ми знову десь перетнулися і я почув наступну історію: "Ти знаєш, як Ти був правий! Я пофарбувалася у темний колір і всі навколишні чоловіки просто припинили мене помічати. Я просто шокована цим. Це було просто нестерпно! Чому Ви, чоловіки такі?".

  Знову ж таки, жодним чином всі ці випадки нічого не доводять і не узагальнюють, це просто цікаві випадки, що чомусь мені траплялися.

  Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
  Єдине, що можу припустити, блонд може якось контактувати з темпераметом, як і будь який колір волосся.
  Цікаво, що Ви таки зауважили якийсь зв’язок.
 8. #28
  Offline
  змія болотяна ОЧКОва

  Re: Про блондинок


  чогось спало на думку.
  до блонд більше уваги? угу....
  це те саме, що і третій розмір бюсту.
  одінеш майку влітку і автобуси уже сігналят...
  тільки от серйозно ніхто не сприймає.
  може блонди і притягучіші. залишається питання ЧОМУ?  До речі існує думка, що в ліжку найкращі партнерки руді. За ними чорні. А блонди, наперевагу до зовнішньості як сексуальні партнерки нічого не варті.
 9. #29
  Offline
  2.0

  Re: Про блондинок


  З особистого досвіду: я не одягаю блискучого, не ходжу на шпільках і не ношу маленьких сумочок. Це може характеризувати людину? думаю певною мірою так.
  Хтось накачує повні сіськи силікону, фарбується в блонд і не вилазить з соляріїв.
  Це також певною мірою характеризує людину.
  Блондінок почала "продавати" кіноіндустрія. Чому по вашому, в порнофільмах без блондінок нікуди. Втім, БДСМ знімають чомусь з брюнетками. Стереотипи закріпили "зверху", а ми всі (і Ме і Жо) шукаємо в світі те, що підкреслює нашу сутність. І тільки пустишки повністю намагаються наслідувати "ляльку барбі", а не роблять це "бо подобається"
  і знову ж червоною ниткою "щоб подобатися мужикам". ека важность... не було б більшого горя
 10. #30
  Offline
  Філософф

  Re: Про блондинок


  Проведемо експеримент. На форумі заочно про мене склалося певне враження. Ніхто не знає, якого саме кольору моє волосся, Руда-ні про що не каже(а може й каже), то нік. Так ось, як ви вважаєте, якого воно кольору і чому ?( Так ми дослідимо, з яким кольором у людей асоціюються певні риси характеру) Приєднуйтесь до експерименту ті, про колір волосся яких ніхто з форумчан не знає.
+ Ответить в теме
Страница 3 из 11

Теги для этой темы