Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1Благодарности

Результаты опроса: Основываясь на личных наблюдениях, считаете ли Вы, что блондинки глупее брюнеток?

Голосовавшие
29. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Да

11 37.93%
  • Нет

18 62.07%
+ Ответить в теме
Страница 2 из 11
Показано с 11 по 20 из 107.
    змія болотяна ОЧКОва

Re: Про блондинок

Я чогось не зрозуміла. Вона заздрила, чи гралася?
    Я не вірю, що увагу приділяють виключно кольору волосся і заздрять через те саме.

Odo
    -

Згадую одне своє спостереження на цю тему. Стою на залізничному вокзалі, очікую поїзда, аж бачу таку сцену: з вагона виходять різні люди, виходить досить молода брюнетка, вся заклопотана, очі в землю, купа клунків, навколо неї живе вічний клопіт та неспокій, виходить сама, майже викочується на перон. Тяжко і безрадісно. За мить по цьому, виходить просто якесь диво, посмішка на все гарне обличчя, що випромінює кохання, свято, та якесь веселе щебетання з неї, навколо неї в’ються чоловіки, що несуть її речі, заглядаючи до безодні її блакитних очей. Навколо неї живе радість та світло. Їй запобігливо подають ручку і вона весело витанцьовує на перон. Як Ви гадаєте якого кольору було її пишне волосся?

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    Я чогось не зрозуміла. Вона заздрила, чи гралася?
    Припускаю, що заздрила, але соромилася показувати це, тому ховала це під жартівливістю.
    Я не вірю, що увагу приділяють виключно кольору волосся і заздрять через те саме.
    Десь О’Генрі, здається, сказав, що коли жінка має чорне волосся, то вона вже до половини красуня. Думаю, це таки має значення, хоча смаки в усіх різні.
    змія болотяна ОЧКОва

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Згадую одне своє спостереження на цю тему. Стою на залізничному вокзалі, очікую поїзда, аж бачу таку сцену: з вагона виходять різні люди, виходить досить молода брюнетка, вся заклопотана, очі в землю, купа клунків, навколо неї живе вічний клопіт та неспокій, виходить сама, майже викочується на перон. Тяжко і безрадісно. За мить по цьому, виходить просто якесь диво, посмішка на все гарне обличчя, що випромінює кохання, свято, та якесь веселе щебетання, навколо неї в’ються чоловіки, що несуть її речі, заглядаючи до безодні її блакитних очей. Навколо неї живе радість та світло. Їй запобігливо подають ручку і вона весело витанцьовує на перон. Як Ви гадаєте якого кольору було її пишне волосся?
    А Ви думаєте, що її настрій і краса залежить від кольору волосся? так само як і в тої, що тягне кулмаки. І як в такому випадку має виглядати руде сонечко?

Десь О’Генрі, здається, сказав, що коли жінка має чорне волосся, то вона вже до половини красуня. Думаю, це таки має значення, хоча смаки в усіх різні.
    а жінка з білим волоссям красуня наповну?
    з приводу смаків не сперичатимусь. але все одно впевнена, що це виключно стереотипи.
    2.0

2Mr.Kronko: +1 чи шо! Колір волосся це херня! Мені чорняві дівчата більше подобаються ніж білявки, і руді подобаються. Ненавиджу блядінок і сірих (тобто нейтрально русих). Але при тому всьому, подруга, натуральна блондінка, і нічо, на мізки не жаліється, і взагалі класна дівчина.
    В будь якому випадку, волосся має бути ГАРНИМ, доглянутим, вимитим. А колір то побічна реакція.
    такі от пироги.
    Odo
    -

А Ви думаєте, що її настрій і краса залежить від кольору волосся? так само як і в тої, що тягне кулмаки.
    Переконаний, що настрій та бажання гарно виглядати великою мірою залежить від кількости уваги, котру відчуває навколо себе певна особа. Можна цим фактом обурюватися, але бльондинки чомусь мають цієї уваги дещо більше, ніж решта жінок. Таким чином одне з одним якось корелює, хоча і не напряму, а опосередковано.
    І як в такому випадку має виглядати руде сонечко?
    Є у мене одне знайоме руде сонечко, чудово виглядає
    а жінка з білим волоссям красуня наповну?
    Це залежить.
    з приводу смаків не сперичатимусь. але все одно впевнена, що це виключно стереотипи.
    Безумовно, але яке підґрунтя цих стереотипів?
    змія болотяна ОЧКОва

Переконаний, що настрій та бажання гарно виглядати великою мірою залежить від кількости уваги, котру відчуває навколо себе певна особа. Можна цим фактом обурюватися, але бльондинки чомусь мають цієї уваги дещо більше, ніж решта жінок.
    не згодна. маю безліч прикладів коли блондинки залишались за бортом. Хоча більшість моїх подруг мають все ж темний колір волосся. проблем з чоловічою увагою ніколи не помічала. повторюсь: не бачу залежності між чоловічою (жіночою) увагою та кольором волосся. тим паче, що іноді на перший погляд "сіра мишка" має вагони воздихатєлєй, а секс-бомба (вибачте за мою французьку) стирає руки по лікоть)))))

Є у мене одне знайоме руде сонечко, чудово виглядає
    Маю аналогічний приклад. за умови гарного настрою не обернувшись, пройти повз складно))))

Безумовно, але яке підґрунтя цих стереотипів?
    А яке підгрунтя у всіх інших стереотипів. Пєргідрольноє чудовіщє, мабуть, і мозгів має відповідно. Начос до уваги не брати)))))
    2.0

якщо баба заздрить іншій бабі, що в тієї уваги більше з боку чоловіків, значить та баба, яка заздрить, НЕПОВНОЦІННА! Знач вона "вміла приготувати, а не вміла подати". Патаму з такими бабми нормальні люди (і жінки й чоловіки) зазвичай обмежують своє спілкування. Якщо людина самодостатня, то їй по фіг, є до неї увага з боку чоловіків чи нема. На крайняк, можна піти "по дівчатах". Коротше, якшо в людини самоціль не "вийти заміж", а щось глобальніше, то їй з високої стріхи срати на увагу чоловіків до неї саме як до жінки. Вона буде шукати розуміння, взаємоповаги, а не тупо глазками стріляти, як в африканських сафарі.
    Памятаєте, як Лесь казав:
    "Мальвіна: Вот я етага нілюблю! І та любіла, і та х...єла! Та подивіться на себе, каму ви нужні!"
    Odo
    -

не згодна. маю безліч прикладів коли блондинки залишались за бортом. Хоча більшість моїх подруг мають все ж темний колір волосся. проблем з чоловічою увагою ніколи не помічала. повторюсь: не бачу залежності між чоловічою (жіночою) увагою та кольором волосся. тим паче, що іноді на перший погляд "сіра мишка" має вагони воздихатєлєй, а секс-бомба (вибачте за мою французьку) стирає руки по лікоть)))))
    У кожного з нас свій досвід і керуємося ми ним. До речі, ще один приклад. Нещодавно, як перейшла одна моя колега бльондинка у сусідній відділ працювати, а до цього працювала у нашому. Скільки щоденних жартів, радости, сонця пішло разом з нею...
    Маю аналогічний приклад. за умови гарного настрою не обернувшись, пройти повз складно))))
    Буває
    А яке підгрунтя у всіх інших стереотипів.
    Як на мене, у кожному випадку - різне.
    Пєргідрольноє чудовіщє, мабуть, і мозгів має відповідно. Начос до уваги не брати)))))
    Ну як Вам сказати, коли я збивався вирішити якусь чергову логічну загадку, то завше звертався все до тієї ж колеги-бльоднинки і вона її вирішувала майже миттєво. Тому я би так не узагальнював.
    змія болотяна ОЧКОва

Ви намагаєтесь тут на власних прикладах когось переконати в тому, що блонди такі кращі за всіх інших. це не переконує.
    Я не в праві судити про Ваші смаки. тому просто щераз повторю, що колір волосся і розумові здібності жодним сином не пов"язані між собою. так само як і не пов"язані вони з кількістю і якістю уваги.
    2.0

2aneisha: Сонечко, розслабся! Ти брунедко, чо тобі переживать!? Я світящихся щастям дам обжоджу десятим шляхом, особливо коли те "щастя" тільки личина. У нас з тобою є спільна знайома, яка цього року змінила колір на "брюнедко", а до того була "бландінго". І шо од того? Ніц не змінилося! Чорнявою їй краще!
    А стереотипи треба вибивати мокрим віником!
+ Ответить в теме
Страница 2 из 11

Теги для этой темы