Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1Благодарности

Результаты опроса: Основываясь на личных наблюдениях, считаете ли Вы, что блондинки глупее брюнеток?

Голосовавшие
29. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Да

11 37.93%
  • Нет

18 62.07%
+ Ответить в теме
Страница 11 из 11
Показано с 101 по 107 из 107.
    змія болотяна ОЧКОва

Re: Про блондинок

Кобіта, я думаю, шо оце не дуже то і суб"єктивізм.
    суб"єктивнним є власне ставлення до того чи іншого кольору. Тобі більше руді подобаються, комусь шатени...
    але нерозрізняти блонд і рудий - охохо.....
    мо, канєшно я не в темі, або дальтонічка, але блонд, рудий і русий (до речі, тоже) - це різні, дуже різні речі.
    Згодна, що колір якоюсь мірою може передавити натуру. Але руса дівчина, пегідрольно-блондексно жовта, або руда - то різні не відтінки. То дуже різні кольори.

Нікєлєр +100

Odo
    -
    Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    Кобіта, я думаю, шо оце не дуже то і суб"єктивізм.
    суб"єктивнним є власне ставлення до того чи іншого кольору. Тобі більше руді подобаються, комусь шатени...
    але нерозрізняти блонд і рудий - охохо.....
    мо, канєшно я не в темі, або дальтонічка, але блонд, рудий і русий (до речі, тоже) - це різні, дуже різні речі.
    Згодна, що колір якоюсь мірою може передавити натуру. Але руса дівчина, пегідрольно-блондексно жовта, або руда - то різні не відтінки. То дуже різні кольори.

Нікєлєр +100
    Саме так, між кольорами взагалі немає чітких меж, одне перетікає в инше. Дуже велике значення має той колір, що поряд, так сіре може здаватися бузковим, коли поряд лежить яскраво зелене. Ежен Делакруа, щоб підкреслити цю оптичну особливість кольорів, якось сказав: "Дайте мені шматок бруду і я напишу ним оголене тіло вродливої жінки".

Світлинка до теми.
    Миниатюры Миниатюры blond.jpg  
    2.0

всього лиш одна з версій http://flirtmag.com.ua/art/5/205.html
    Odo
    -

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    всього лиш одна з версій http://flirtmag.com.ua/art/5/205.html
    Архетипически в сознании нынешних европейцев, воспитанных на средиземноморском наследии, светлое (по цвету) автоматически отсылает к возвышенному или как минимум жизнеутверждающему началу, тогда как темное – к опасному, стихийному и разрушительному.
    Златокудрая Афродита у древних греков (она же Венера у римлян), воплощение женственности и любви (в двух ипостасях – Небесной и Земной), типически противостоит воинственной охотнице брюнетке Артемиде (Диане). Солнечный Аполлон (Феб), повелитель Муз, – необузданному Вакху (Дионису), с его вечно пьяными и малоприятными подчиненными, типа Пана и прочих «человекокозлов» (см. Рубенса). Несомненными блондинами были «прекраснейшие из греков» – Елена и Парис.
    От бачите, не один я сприймаю золоте волосся, як світле
    2.0

спасібкі за повернений допис.
    а по сабжу: сказано ж, одна з версій! чомусь набоковську Лоліту ніхто блондінкою не називає.
    Odo
    -
    Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    спасібкі за повернений допис.
    а по сабжу: сказано ж, одна з версій! чомусь набоковську Лоліту ніхто блондінкою не називає.
    А я десь сказав, що це істина в останній інстанції?

Трохи файного арту до теми:

Миниатюры Миниатюры oui.jpg  
    Пророк

Сьогодні Міжнародний день блондинок. Вітаю всіх причетних
+ Ответить в теме
Страница 11 из 11

Теги для этой темы