Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
+ Ответить в теме
Страница 3 из 3
Показано с 21 по 28 из 28.
    Гуру

Re: Жахіття нашого міста )))

А помоему "жахливi" места - это сборища всякого БЫДЛА """

2.0

kobieta, мене, чес кажучи, не питали хочу я туда лізти, чи нє... сказали: йдемо гуляти. а мені те що нове, все цікаве. правда злазили з тої гори ми цивільніше. а шо ж ви хочете, дівчина, яка нас вела, з дитинства пластунка, пройшла зимові вишколи, десятки таборів, при чому вже як керівник. я не знаю, але коли поряд така людина, соромно показати шо тобі стрьомно. тим більше, не стрьомно, коли ти не думаєш про страх. а тільки зачепишся думкою за те, одразу блимає третє око
    Пророк

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    kobieta, мене, чес кажучи, не питали хочу я туда лізти, чи нє... сказали: йдемо гуляти. а мені те що нове, все цікаве. правда злазили з тої гори ми цивільніше. а шо ж ви хочете, дівчина, яка нас вела, з дитинства пластунка, пройшла зимові вишколи, десятки таборів, при чому вже як керівник. я не знаю, але коли поряд така людина, соромно показати шо тобі стрьомно. тим більше, не стрьомно, коли ти не думаєш про страх. а тільки зачепишся думкою за те, одразу блимає третє око

До речі...згадала нарешті, оте слово ненашинське - Кайзервальд! Тільки ж це...я наплутала - не парк "Знесіння" так називався, а Шевченківський Гай, який є взагалі окремою історією, оскільки красотіііщаааа
    Odo
    -

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение

До речі...згадала нарешті, оте слово ненашинське - Кайзервальд! Тільки ж це...я наплутала - не парк "Знесіння" так називався, а Шевченківський Гай, який є взагалі окремою історією, оскільки красотіііщаааа
    У Шевченківськім Гаї теж доводилось бувати, але жахіття там не помітив, хоча хтозна, може вночі...
    До речі, темка не про львівські жахіття, а — полтавські, коли хто не помітив
    Пророк

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    У Шевченківськім Гаї теж доводилось бувати, але жахіття там не помітив, хоча хтозна, може вночі...
    До речі, темка не про львівські жахіття, а — полтавські, коли хто не помітив
    Про Шевченківський Гай і не казала, що страхіття.
    А от щодо...оффтопа - згодна. Здається, це я розвела
    Просто не згадуються в Полтаві такі місця. Ніде нічого моторошного.
    Те, що наводили тут місця неблагополучні... - так це наче й не те зовсім. Іншого характеру страх. Бандити-наркомани-нехарошілюди можуть трапитися, де завгодно. Тож...що виходить - всі місця страшні?
    Odo
    -

Про Шевченківський Гай і не казала, що страхіття.
    А от щодо...оффтопа - згодна. Здається, це я розвела
    Просто не згадуються в Полтаві такі місця. Ніде нічого моторошного. Те, що наводили тут місця неблагополучні... - так це наче й не те зовсім. Іншого характеру страх. Бандити-наркомани-нехарошілюди можуть трапитися, де завгодно. Тож...що виходить - всі місця страшні?
    Напевно так, хоч і Диканька з її хуторами поряд. Доводиться визнати, що всі жахіття нашого міста винятково "поцейбічні", коли можна так сказати, жодної містики. Хоча, може, ще хтось щось таке пригадає? Особисто мені здаються дуже "перспективними" у вищезгаданому сенсі два місця:

1. Пам’ятник галушкам - вночі, з його чорним порепаним пластиком з відблисками непевного місячного сяйва, що продирається крізь моторошні гілки навколишніх дерев...

2. Озеро в яру за співочим полем з подальшою горою, якесь воно... ну надто вже тихе таке... особливо поночі...

Отак
    Пророк

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    2. Озеро в яру за співочим полем з подальшою горою, якесь воно... ну надто вже тихе таке... особливо поночі...

Отак
    Воно тихе, бо там...мало чого живого водиться . То саме натуральне звалище, і вже давно.
    Odo
    -

Воно тихе, бо там...мало чого живого водиться . То саме натуральне звалище, і вже давно.
    Отож-бо і воно, що нічого живого... а звалища, різні занехаяні місця де мерзота запустіння та віковічний пил, це ж для різних жахів найкраще середовище. Тепер додаємо до цього картину кривавих присмерків, що лижуть чорні верхівки щільної смуги навколишніх хащів, аж потім все поглинає темрява, що де-не-де розтинається зеленкуватим місячним світлом...
+ Ответить в теме
Страница 3 из 3