Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
+ Ответить в теме
Страница 2 из 3
Показано с 11 по 20 из 28.
    модератор

Re: Жахіття нашого міста )))

Спросим у Skystalkera. Он, говорят, на Лысой горе был. Это место, где ведьмы собираются на свой шАбаш.

Видите - каким он после этого стал...

Пророк

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Та ясно, що де темно там і страшно, але ж бувають такі місця... ну знаєте, про які кажуть так виразно-кволо хитаючи головою: "Ой, погане це місце...".
    Нє...про такі місця в Полтаві я не чула(а може забула). В цьому плані, мені Полтава видається спокійною. Або ж я просто не знаю.
    От в Києві мені показували такі місця...мовляв...а отут....уууу....кажуть.....ТАКЕ твориться...
    У Львові теж вказували... - отуди НІ НОГОЮ шоб!!!
    Новачок

Біля єврейського кладовища... там є вулиця де люди живуть... пару разів довелося там бути в ночі...
    змія болотяна ОЧКОва

А на вулицях, де люди не живуть вам бувати не доводилось?
    по сабжу. наскільки я знаю, чи не в кожному районі існують усталені групи (в основному молодняка), такі собі тіпа бандформування ))))). так от якшо на тих же половках, чи садах ввечері їм під п"яну лавочку потрапить, то злякатись ви не встигнете.
    Гуру

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    Нє...про такі місця в Полтаві я не чула(а може забула). В цьому плані, мені Полтава видається спокійною. Або ж я просто не знаю.
    От в Києві мені показували такі місця...мовляв...а отут....уууу....кажуть.....ТАКЕ твориться...
    У Львові теж вказували... - отуди НІ НОГОЮ шоб!!!
    А что там в Киеве и Львове ? невъехал,! чё не ногой?! там что то аномальное происходит ?

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    А на вулицях, де люди не живуть вам бувати не доводилось?
    по сабжу. наскільки я знаю, чи не в кожному районі існують усталені групи (в основному молодняка), такі собі тіпа бандформування ))))). так от якшо на тих же половках, чи садах ввечері їм під п"яну лавочку потрапить, то злякатись ви не встигнете.
    Ну вот правиЛЬНо человек говорит....Чё боять ну гопнут и гопнут))
    Пророк

Ответ Сообщение от **SEM** Посмотреть сообщение
    А что там в Киеве и Львове ? невъехал,! чё не ногой?! там что то аномальное происходит ?
    В Києві, коли піднятися від Андріївського узвозу вгору по східцям(поблизу будинку Булгакова), відкривається вид(інколи навіть мальовничий - залежить від пори року), так от...внизу, в такій собі невеличкій долині знаходяться гарні будиночки, багаті будиночки, але кажуть, що то геопатогенна зона, і там відбуваються всякі страхіття.
    У Львові ж застерігали від гуляння по цвинтарю, який знаходиться поблизу відомого у Львові Ландшафтного парку "Знесіння"(в нього є ще якась інша назва - стара, ненашинська така, але я забула). Там, наче збираються сатаністи, і не просто сатаністи, а наче дуже відомі сатаністи. Згрубше...там відбуваються міжнародні з"їзди!
    Odo
    -

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    У Львові ж застерігали від гуляння по цвинтарю, який знаходиться поблизу відомого у Львові Ландшафтного парку "Знесіння"
    Та знаєте, гуляти уночі по цвинтарю, де б він не знаходився, то розвага ще та...

Один мій знайомий розповідав, як ходив шляхом через цвинтар на халтуру, і, якось повертався вже вночі пізно, стомлений був дуже і заблукав серед хрестів. Довго, каже, вештався допоки не знайшов таки дороги.
    2.0

страшно там, де ходять "стада кримінальних елементів"... а географія значення не має.
    парк Знесіння у Львові дуже цікава місцина, а от до кладовища не дійшли... там страшно було лише на Лисій Горі, яка крутіша за Замкову. Ми туда лізли тропами під кутом 70 градусів, а потім мені стрельнуло подивитися вниз... і тут до мене дойшло, що я боюся висоти...а потім з тієї гори ледь подружка не навернулася...ну коротше...не те, щоб страшна гора, але місцями небезпечна.
    а цвинтарями мене не налякаєш...як казала одна людина, "боятися треба живих, а не мертвих". а живі нині такі, що є чого боятися...
    Пророк

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    страшно там, де ходять "стада кримінальних елементів"... а географія значення не має.
    парк Знесіння у Львові дуже цікава місцина, а от до кладовища не дійшли... там страшно було лише на Лисій Горі, яка крутіша за Замкову. Ми туда лізли тропами під кутом 70 градусів, а потім мені стрельнуло подивитися вниз... і тут до мене дойшло, що я боюся висоти...а потім з тієї гори ледь подружка не навернулася...ну коротше...не те, щоб страшна гора, але місцями небезпечна.
    а цвинтарями мене не налякаєш...як казала одна людина, "боятися треба живих, а не мертвих". а живі нині такі, що є чого боятися...
    согласен
    Пророк

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    Ой! мені навіть в голову не прийшло лізти на ту гору - я думала, вона так - для краси - зовсім же химерна гірка!!!!
+ Ответить в теме
Страница 2 из 3