Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей12Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 3
Показано с 21 по 26 из 26.
    Пророк

Re: Як Вам піраміда Маслоу?

Трапився сьогодні анекдот. Прочитала - сплила в пам"яті піраміда Маслоу, тому тут і наводжу.
    "Украинская собака переходит границу в Белорусь. Пограничники поймали и спрашивают:
    - Куда, зачем, почему?
    Собака:
    -Лаешь , лаешь - есть не дают, будки нет.
    Пограничники пропустили. Через год опять пограничники ловят эту же собаку, когда она переходит границу из Беларуси в Украину. Пограничники:
    -Куда, зачем, почему?
    Собака:
    - Дают есть и будку, а лаять вообще нельзя."

Собака явно хоче діяти не за Маслоу
    А що вибрали б ви - "лаять" чи "будку и есть"?

Пророк

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    Трапився сьогодні анекдот. Прочитала - сплила в пам"яті піраміда Маслоу, тому тут і наводжу.
    "Украинская собака переходит границу в Белорусь. Пограничники поймали и спрашивают:
    - Куда, зачем, почему?
    Собака:
    -Лаешь , лаешь - есть не дают, будки нет.
    Пограничники пропустили. Через год опять пограничники ловят эту же собаку, когда она переходит границу из Беларуси в Украину. Пограничники:
    -Куда, зачем, почему?
    Собака:
    - Дают есть и будку, а лаять вообще нельзя."

Собака явно хоче діяти не за Маслоу
    Собаке надо жить в Беларуси, а лаять на Украину.
    Odo
    -

Я теж обрав би свободу. Як відомо, коли серед свободи та безпеки обираєш безпеку, то не матимеш ні безпеки ні свободи.

Цитатка до підтеми свободи:
    Завершити вступну частину хотілося б словами академіка Дмитра Лихачова, якого свого часу теж не минула табірна доля: "Світ нині переповнений злом, жадобою насилля, не боїться вбивств. Зло побоюється викриття, воно ховається. Наш обов’язок зробити його явним і тим зменшити небезпеку повторень". ©
    Гарний анекдот і показовий. Як на мене, живучи в Україні пес мав явний нахил до класичного розуміння піраміди Маслоу, а поживши у братній слов’янській державі відчув потреби в інтелектуальній самореалізації та світоглядному розвитку настільки, що відчув їх вищість над первинними потребами.
    Пророк

На днях повернулась зі Львова. Звісно, що краса кругом архітектура-мистецтво-старовина. Тільки от згадувалась мені іноді піраміда Маслоу... Нам з самого ранку почали показувати- визначні місця. Ось церква Св. Юра, а там в крипті Шептицький покоїться, а погляньте на право, а погляньте на ліво. А ми втрьох перезираємось- не їли ще зранку.... Їстки б.. А потім роздумувати в якому стилі побудована церква.
    А от видно, що львів"яни в ущерб матеріальному бережуть духовне. Може для них ця піраміда не актуальна?
    Odo
    -

На днях повернулась зі Львова. Звісно, що краса кругом архітектура-мистецтво-старовина. Тільки от згадувалась мені іноді піраміда Маслоу... Нам з самого ранку почали показувати- визначні місця. Ось церква Св. Юра, а там в крипті Шептицький покоїться, а погляньте на право, а погляньте на ліво. А ми втрьох перезираємось- не їли ще зранку.... Їстки б.. А потім роздумувати в якому стилі побудована церква.
    А от видно, що львів"яни в ущерб матеріальному бережуть духовне. Може для них ця піраміда не актуальна?
    Та кажуть, що і з економікою на заході не густо, а вони все бережуть духовні цінности, дивні, не знають либонь про Масленка з його пірамідою, а то б злякалися і почали рити шахти, а церкви б з часом завалилися, а Львів би перейменували на Донецьк
    Новачок

Спробуйте розглянути позицію Маслоу на прикладі немовляти..коли людина ще максимально здорова в психологічному розумінні..без впливу того ж соціального середовища, яке в майбутньому може викривити особистість..
    1) Бачили як плаче немовля? мати його кормить і воно заспокоюється….наїлося..
    2) Наїлося..починає водити очима, розглядати…інстинктивно намагаючись впевнетися в своїй безпеці, що все добре, тепло, затишно..(якщо ні..знову починає плакати)
    3) Тепло і затишно….та чи надовго це?...чи поряд мама..яка забезпечить це у майбутньому? чи любить вона мене? маляті постійно необхідне підтвердження любові…кожної миті воно інстинктивно шукає підтвердження цьому
    4) Мене люблять..я люблю..та чи поважають мене?Що я значу? Чого вартий? Любов матері беззастережна…та цього підростаючій дитині вже мало..ось і виникає потреба в особистих досягненнях…довести всім! Довести собі! Завоювати визнання. Впевнитися, що я щось значу
    5) І звісно ж про яке самовираження і самореалізацію можуть бути думки коли ти голодний..тобі холодно…тебе ніхто не любить…ніхто не поважає…

Таке життя…
    На будь-якому прикладі можна довести систему цінностей за Маслоу!
    Ви говорите про подвижників, художників і т.ін. для яких матеріяльне було другорядним, а духовне першорядним… Тобто - я не їм, не сплю.. сьогодні..завтра…завжди… а творю велике і невмируще… ?
    Поспить, поїсть (тобто задоволить свої первинні потреби), а вже потім робить те, що дозволяє самореалізуватися/

І на останок.. Маслоу говорив, що, звісно, людина може намагатися одночасно задовольняти декілька потреб...та доки вона на задовольнить перші..нижчі не зможе досягти реалізації свого призначення у цьому світі..
+ Ответить в теме
Страница 3 из 3

Теги для этой темы