Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей14Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 5 из 7
Показано с 41 по 50 из 63.
    Добрий модер ))

Re: Справедливість

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Для мене рівність і справедливість - зовсім різні речі...
    Чому? Хіба не було б справедливим давати від народження всім рівні права?
    Щодо того, що за справедливістю ховається заздрість....Дивно, ніколи не вбачала у справедливості хоч краплю заздрості...
    Людина заздрить іншим, а називає це несправедливістю. А у самій справедливості немає заздрості.
    А чого тоді одним людям все і прямо як мед...а іншим нічого і майже завше якісь мілкі неприємності? Просто я помітила таку тенденцію. Одні пнуться з останнього, намагаються, а їм так нічого і не перепадає...Мені таких людей шкода...і тоді я думаю, що справедливості нема!
    Це і є заздрість. Але ти говориш про справедливість. І це і є приклад нерівності. Хіба ні?

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    Це якраз приклад елементів справедливості . Звичайнісінький баланс: квиток-здача(до речі...цікаво, чи ціна квитка дорівнювала недоданій здачі?)
    Ні. Не повинна дорівнювати. Людина має розплатитися а не повернути борг. В цьому, мабуть, справедливість.

Пророк

А чого тоді одним людям все і прямо як мед...
    Ці люди впевнені,що справедливість є
    Пророк

Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    Людина заздрить іншим, а називає це несправедливістю. А у самій справедливості немає заздрості.
    Во-во!!! Справедливість і заздрість ледь не протилежні, але деякі таки їх мішають в купу!!!
    ри?

Чому? Хіба не було б справедливим давати від народження всім рівні права?
    Приводжу приклад. Є дві людини, обидвоє рівні між собою. Кожна по-своєму красива, гармонійна, розумна тощо. Але наприклад на роботі до однієї ставляться краще, ніж до іншої, дають прибуткові і цікаві проекти, а ту іншу людину примушують робити монотонну роботу. Де у такому випадку справедливість між двома рівними людями?Адже вони одне одному не поступаються ні в чому....

Це і є заздрість. Але ти говориш про справедливість. І це і є приклад нерівності. Хіба ні?
    Це і є заздрість? Чому? Де ж тут заздрість?
    Наведу ще приклад. Зовсім дурнуватий і дитячий, але він дещо ілюструє вже на більш реальному випадку. Дивися. Одна моя одногрупниця була не те що дурною, але дуже недалекою особою. Але через те, що вона мала років більше, ніж ми, її вибрали старостою. І товаришувала вона з одною дівчинкою Іринкою. Яка була більш вправною щодо навчання і розуміння предметів. Так ось...завжди виходило так, що страроста нічого не вчила і отримувала лише через свою посаду четвірки. А оця Іринка могла ночами не спати, щоб її заробити, оту нещасну четвірку. Вона ніколи нічого не казала подрузі, хоча все розуміла. Але всі в групі обурювалися такому стану речей: що хтось отримує не за працю, а за просто так. Я теж обурювалася. Бо я ненавиджу несправедливість.
    Але добре те, що добре закінчується. Все вилізло на захисті. Ірчинка отримала п’ять, бо добре відповідала, а староста - трійку, бо не знала навіть елементарних речей.
    То от у цьому випадку, де тут заздрість?
    Пророк

Приводжу приклад. Є дві людини, обидвоє рівні між собою. Кожна по-своєму красива, гармонійна, розумна тощо. Але наприклад на роботі до однієї ставляться краще, ніж до іншої, дають прибуткові і цікаві проекти, а ту іншу людину примушують робити монотонну роботу. Де у такому випадку справедливість між двома рівними людями?Адже вони одне одному не поступаються ні в чому....

Це і є заздрість? Чому? Де ж тут заздрість?
    Наведу ще приклад. Зовсім дурнуватий і дитячий, але він дещо ілюструє вже на більш реальному випадку. Дивися. Одна моя одногрупниця була не те що дурною, але дуже недалекою особою. Але через те, що вона мала років більше, ніж ми, її вибрали старостою. І товаришувала вона з одною дівчинкою Іринкою. Яка була більш вправною щодо навчання і розуміння предметів. Так ось...завжди виходило так, що страроста нічого не вчила і отримувала лише через свою посаду четвірки. А оця Іринка могла ночами не спати, щоб її заробити, оту нещасну четвірку. Вона ніколи нічого не казала подрузі, хоча все розуміла. Але всі в групі обурювалися такому стану речей: що хтось отримує не за працю, а за просто так. Я теж обурювалася. Бо я ненавиджу несправедливість.
    Але добре те, що добре закінчується. Все вилізло на захисті. Іричинка отримала п’ять, бо добре відповідала, а староста - трійку, бо не знала навіть елементарних речей.
    То от у цьому випадку, де тут заздрість?
    [/QUOTE]

В цьому випадку якраз проявилася справедливість.
    Але я згодна з тобою.
    Протягом навчання дуууууууууууже часто виникало відчуття несправедливості. Включаючи і захист диплому... -тобто, не було якогось розвінчання і т.п.
    Хоча..звісно ж...всяке може бути...як вже тут казали - в когось серце, в когось печінка. Але мені більше подобається, коли баланс наводиться аналогічними речами.
    Все це не просто... можливо ті люди, що не вчилися і виїжджали на спинах інших сильно пошкодують працюючи і нічого не знаючи. Але ж і тут бувають парадокси - в універі нічого не знало, отримувало тільки "5", бо все було помазано. На роботу "влаштували", ЗП платять, робити нічого не треба...
    Так буває... Але може це і є справедливість... - мовляв, все одно всі знають, що воно недалеке і обмежене.
    ри?

В цьому випадку якраз проявилася справедливість.
    Але я згодна з тобою.
    Протягом навчання дуууууууууууже часто виникало відчуття несправедливості. Включаючи і захист диплому... -тобто, не було якогось розвінчання і т.п.
    Хоча..звісно ж...всяке може бути...як вже тут казали - в когось серце, в когось печінка. Але мені більше подобається, коли баланс наводиться аналогічними речами.
    Все це не просто... можливо ті люди, що не вчилися і виїжджали на спинах інших сильно пошкодують працюючи і нічого не знаючи. Але ж і тут бувають парадокси - в універі нічого не знало, отримувало тільки "5", бо все було помазано. На роботу "влаштували", ЗП платять, робити нічого не треба...
    Так буває... Але може це і є справедливість... - мовляв, все одно всі знають, що воно недалеке і обмежене.
    але все одно...я б воліла, аби справедливість проявлялася миттєво....а вона взагалі не проявляється.... Просто є люди, у яких від такої кількості невиправданих образ чи невиправданого потенціалу часто опускаються руки....
    Не кажу вже стосовно себе )))) Теж виникало відчуття несправедливості, але я його придушувала тим, що "все шо не робиться, ото воно всьо на краще". І так воно і є
    Добрий модер ))

В такому випадку тре розібратися, шо саме ти називаєш рівністю? Краще ставлення до одної людини - це вже нерівність. Чи для тебе рівність це тільки однакові розумові здібності та зовнішні дані? І сам факт порівняння двох людей - вже не пошук справедливості, а прояв заздрості тої, шо ображена до тої, шо нагороджена гарним ставленням начальства. А якшо справедливості шукає третя особа, то тут теж годі в усьому розібратися. Адже ображена могла бути в універі "старостою" з твого наступного прикладу, а улюблениця - "Іринкою".
    сдавайсь!!!

фух дивчата я от вас заморывся
    вам не надойило товкты воду в ступи?
    мы говорымо про справедлывисть взагали чы розуминня справедлывости с точкы зору кожнойи з вас?
    приклад:
    - справедлывисть це то..
    - не того шо у МЕНЕ все не так а отак
    - а я так не думаю бо в мене взагали в жытти було не так а отак и я робыла отак
    вы ж не слухаете одне одну а паралельно товчетесь на одному и тому ж
    зы(Уксус на мою думку обьектывна...тикы не згоден шо ривнисть це то шо треба)
    Odo
    -

Якби так, як Ви написали, то може б і не було дурнуватих.
    Скажу більше, такий миттєвий розрахунок поставив би під велике питання існування розумової диференціяції, як такої. Він створив би світ розумово однорідних осіб, дурнуватих дійсно не було б, але разом з тим, не було би і розумних. Та і самі порівняння стали би недоречними у таких обставинах. Такий світ можна порівняти зі світом "Матриці", це суспільство технічно досконалих, але все ж біороботів, позбавлених будь-якого власного вибору, волевиявлення, права на помилку.
    • Чи можна назвати такий світ справедливішим від нашого?
    • Чи хотіли б Ви мешкати у такому "справедливому" світі?
    ри?

В такому випадку тре розібратися, шо саме ти називаєш рівністю?
    А що ти називаєш рівністю? Рівність для мене - це однакові права, однакові можливості. А ти що у це вкладаєш? І я ніяк не второпаю, ти твердиш що рівність включає і справедливість? Чи навпаки? Чи для тебе рівність і справедливість окремо?
+ Ответить в теме
Страница 5 из 7

Теги для этой темы