Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей14Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 4 из 7
Показано с 31 по 40 из 63.
    Пророк

Re: Справедливість

Ответ Сообщение от Mr.Kronko Посмотреть сообщение
    нимя праигнарирувале! :(
    Смішне :).
    Просто , коли писала, ще не бачила твого допису :).

Ответ Сообщение от Mr.Kronko Посмотреть сообщение
    те шо ты не бачыш не означае того шо його нема(добре шо ты це розумиеш), а означае шо ты не бачыш того шо хочеш
    Можливо ти правий, але я, принаймні, стараюся бути об"єктивною. Може скоро і роздивлюся , що до чого... кажу ж, - не відкидаю такої можливості .

Добрий модер ))

Якшо розглядати справедливість як явище на прикладі кожної окремої людини, а саме - на своєму власному, то, думаю, все ж можна дійти згоди з примхами Всесвіту і стверджувати, шо справедливість таки є. Але якшо згадати про рівність... Чи не здається вам, шо за словами про справедливість часто ховається заздрість?
    Mavi
    Гість

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    Якщо ти помітила....я написала, що ота справделивість по відношенню до мене була КАРАЛЬНОГО характеру!!! Так що..не думаю, що це вже аж так егоїстично!
    І далі вже пишу, що не завжди помічаю...тобто, часто навіть не помічаю реакції.
    Я про інших взагалі не кажу - я тільки про себе зараз. Я спостеріагти можу саме краще за собою. Бо я знаю, що я роблю, і які мені за це подяки чи копняки. Тому й кажу, що далееееееееееееееко не завжди йде адекватна реація - як на мене.

А от щодо того, щО ми вкладаєо в поняття справедливості... - можливо дійсно щось не те.
    Бо я от хочу адекватних реакцій.
    А якщо справедливість - це те, коли діти платять за гріхи батьків.... - то вибачайте...я з таким не згодна і відмовляюся це називати справедливістю.
    Для мене справедливість - це коли ти платиш за свої проступки, і ти отримуєш подарунки за свої благородні вчинки.
    А те, що дитина народжується калікою, бо батьки(діди-бабусі) щось в своєму житті зробили сильно не так.... - мені не подобається.
    Тобто, якщо дитина народилася калікою з іншої причини, з іншою метою... - це інша справа.
    Але мене найбільше турбує саме передавання причин в спадок!!!! Як добрих, так і поганих!!!!!!!!!! Оце, як на мене, - несправедливо!!!!!
    Aj ja j! Ce vze todi ne spravedlivist, a karma! Tobto, ja ho4u skazati - 6o cj tema beskine4na i tjagati kanat hto i komu 6o vinen miozno dovgo. Ale ce pitannj kozen mae sper6u v sobi vijasniti a potim vze budemo gurtom dumati!
    Odo
    -

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    Бо я от хочу адекватних реакцій.
    А якщо справедливість - це те, коли діти платять за гріхи батьків.... - то вибачайте...я з таким не згодна і відмовляюся це називати справедливістю.
    Для мене справедливість - це коли ти платиш за свої проступки, і ти отримуєш подарунки за свої благородні вчинки.
    А те, що дитина народжується калікою, бо батьки(діди-бабусі) щось в своєму житті зробили сильно не так.... - мені не подобається.
    Тобто, якщо дитина народилася калікою з іншої причини, з іншою метою... - це інша справа.
    Але мене найбільше турбує саме передавання причин в спадок!!!! Як добрих, так і поганих!!!!!!!!!! Оце, як на мене, - несправедливо!!!!!
    Добре, всі отримують за свої (і лише свої, а не батьків) вчинки одразу ж і цілковито і не відходячи від каси, тобто, як у магазині, прийшов, зробив, розрахувався. А тепер скажіть, чи залишився би за такої ситуації, хоч один дурнуватий, що волів би робити щось неблагородне?

Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    Але якшо згадати про рівність... Чи не здається вам, шо за словами про справедливість часто ховається заздрість?
    Цілком згоден.
    Mavi
    Гість

V bagatjoh z nas buvali situacij... Napriklad, jhali v avtobusi, a konduktor ne zapitav kvitka - projhali bezko6tovno. A potim nam v magazini nedodali zda4i. Ce cpravedlivist 4i znovu "4omu ce zavzdi zi mnoju????"A?
    сдавайсь!!!

Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    Чи не здається вам, шо за словами про справедливість часто ховається заздрість?
    эгоизм и зависть за тошо я такый хорошый и шо в таком анусе...
    Mavi
    Гість

Ot ja pogodilasj b z Uksus, bo taki mat zazdrist i spravedlivist jak ne druzi, tak zivut des nedale4ko odne vid odnogo!A?
    Пророк

Ответ Сообщение от Mavi Посмотреть сообщение
    Ot ja pogodilasj b z Uksus, bo taki mat zazdrist i spravedlivist jak ne druzi, tak zivut des nedale4ko odne vid odnogo!A?
    А я б не погодилася.
    Тобто..знову ж таки..все судячи по собі... - в мене заздрість і справедливість і поряд не валялися. Стараюся бути об"єктивною.

Ответ Сообщение от Mavi Посмотреть сообщение
    V bagatjoh z nas buvali situacij... Napriklad, jhali v avtobusi, a konduktor ne zapitav kvitka - projhali bezko6tovno. A potim nam v magazini nedodali zda4i. Ce cpravedlivist 4i znovu "4omu ce zavzdi zi mnoju????"A?
    Це якраз приклад елементів справедливості . Звичайнісінький баланс: квиток-здача(до речі...цікаво, чи ціна квитка дорівнювала недоданій здачі?)

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Добре, всі отримують за свої (і лише свої, а не батьків) вчинки одразу ж і цілковито і не відходячи від каси, тобто, як у магазині, прийшов, зробив, розрахувався. А тепер скажіть, чи залишився би за такої ситуації, хоч один дурнуватий, що волів би робити щось неблагородне?
    В тому то й справа, що розрахунок проводиться пізніше, як я помітила, і не завжди зрозуміло, за що саме.
    Якби так, як Ви написали, то може б і не було дурнуватих.
    Пророк

Люди,які говорять ,що справедливості не існує,автоматично признають,що самі ніколи не вчиняють справедливо.Якщо розглядати це слово не глобально,а так,буденно,невже щодня з вами трапляються несправедливості? Ви купляєте хліб,а вам не дають здачу?
    Ви завжди відповідаєте блискуче урок,а вам ставлять "2"? Ви наступаєте на ногу бабусі в тролейбусі,а вона мило посміхається у відповідь? Ні? У вас не щодня так? Тоді справедливість,в цьому значенні, існує.Не завжди,але ж ішлося про сам факт існування.
    ри?

Для мене рівність і справедливість - зовсім різні речі...
    Щодо того, що за справедливістю ховається заздрість....Дивно, ніколи не вбачала у справедливості хоч краплю заздрості. Я завжди це все аналізую для себе на прикладі. І у мене вийшло приміром таке: оце людина робить шось підле і зрадливе, а їй за це нічого, все сходить з рук. Де тут має бути заздрість?

Тоді справедливість,в цьому значенні, існує.Не завжди,але ж ішлося про сам факт існування.
    А чого тоді одним людям все і прямо як мед...а іншим нічого і майже завше якісь мілкі неприємності? Просто я помітила таку тенденцію. Одні пнуться з останнього, намагаються, а їм так нічого і не перепадає...Мені таких людей шкода...і тоді я думаю, що справедливості нема!
+ Ответить в теме
Страница 4 из 7

Теги для этой темы