Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей14Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 7
Показано с 21 по 30 из 63.
    Odo
    -

Re: Справедливість

Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    Не помітити і не існувати трохи різне
    Тобто, людина знає, що глобальна справедливість існує, але просто не мала жодного разу нагоди у цьому пересвідчитися? Це щось на кшталт релігійної віри у справедливість?

Добрий модер ))

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Тобто, людина знає, що глобальна справедливість існує, але просто не мала жодного разу нагоди у цьому пересвідчитися?
    Думаю, це і малося на увазі. Але почекаємо на відповідь. Може, я помиляюся.
    Це щось на кшталт релігійної віри у справедливість?
    Угу. Принаймні для мене це так. Я не вірю у справедливість, якшо розглядати якийсь конкретний випадок з життя. Вигуки "це не справедливо!" або "ну чому зі мною?" досить таки поширені, і в моєму лексиконі також Але я хочу думати, шо Він все бачить і про все знає. І все буде гуд. Це така собі надія, без надії ж жити неможливо.
    Mavi
    Гість

Spravedlivist - ponjattj, vira v jake moze dopomogti vam u 4omus, a nevire moze pid6tovhnuti do nevirnih ri6en. Ja virju 6o jak povodi6sj z in6imi, to tak i zittj bude povoditisj z toboju.
    Пророк

Цікаво. Ну, з чеснотами все зрозуміло, а от зі справедливістю, як глобальним явищем, не надто. З одного боку Ви пишете, що існує якась глобальна справедливість у вигляді причинно-наслідкового зв’язку, а з иншого — пишете, що не помітили такого, тобто, як може існувати те, чого не існує?
    Пояснюю: в моїй голові воно існує! :)
    Тобто, я описала, як я уявляю оцю глобальну справедливість. А потім зазначила, що мої спостереження поки що вказують на те, що це лише мої вигадки і припущення, вирощені на казках.

Пишу "поки що", бо збираюся спостерігати і далі :).
    Не відмітаю можливості, що в будь який момент можу змінити свою думку, прозрівши і побачивши, що справедливість таки існує!
    сдавайсь!!!

Справедливость однозначно есть!
    А если кто-то уверен что ее нет значит он просто ее не видет!
    Люди говорят от я ничего плохого не делал а мне такое горе..
    буддисты говорят что мысли достаточно чтобы запустить цепочку кармических последствий
    хрестиане - говорят что мысль про убийство такой же смертный грех как и само убийство
    так что не обязательно делать плохое, можно просто подумать
    а чем собственно отличается мысль от действия?!!!
    помойму ничем! истории извесны люди которые совершали физические действия усилием воли(мысли), за легенды вообще молчу...
    говорят что людям которые делают плохие, нехорошие или просто ужасные вещи ничего не бывает.. тоже чушь! вам же неизвесно как у него с сердцем или может у него цироз печени или отслоение сетчатки вконце концов то что он делает плохие поступки это уже возмездие ему - он попросту не найдет себя и не знает где искать, не может решить проблему от и ходит эта проблема по кругу вокруг него постоянно возвращаясь...это если хотите от безысходности, это паника!
    так что справедливость или карма или еще как.. - это есть! кто мне не верит еще в этом не раз убедится
    зы(и не нужно помойму боротся за справедливость, она в состоянии сама за себя постоять)
    Пророк

Ответ Сообщение от Mr.Kronko Посмотреть сообщение
    Справедливость однозначно есть!
    А если кто-то уверен что ее нет значит он просто ее не видет!
    Люди говорят от я ничего плохого не делал а мне такое горе..
    буддисты говорят что мысли достаточно чтобы запустить цепочку кармических последствий
    хрестиане - говорят что мысль про убийство такой же смертный грех как и само убийство
    так что не обязательно делать плохое, можно просто подумать
    а чем собственно отличается мысль от действия?!!!
    помойму ничем! истории извесны люди которые совершали физические действия усилием воли(мысли), за легенды вообще молчу...
    говорят что людям которые делают плохие, нехорошие или просто ужасные вещи ничего не бывает.. тоже чушь! вам же неизвесно как у него с сердцем или может у него цироз печени или отслоение сетчатки вконце концов то что он делает плохие поступки это уже возмездие ему - он попросту не найдет себя и не знает где искать, не может решить проблему от и ходит эта проблема по кругу вокруг него постоянно возвращаясь...это если хотите от безысходности, это паника!
    так что справедливость или карма или еще как.. - это есть! кто мне не верит еще в этом не раз убедится
    зы(и не нужно помойму боротся за справедливость, она в состоянии сама за себя постоять)
    Частково я таке спостерігала. Тому і не відкидаю існування Справедливості. Але...оці причинно-наслідкові зв"язки я прослідковую далеко не завджи, шукаю їх - і не знаходжу... можливо, просто підсліпкувата.
    Але час від часу бачу... Над причинами задумуюся, коли вже є наслідок(нажаль). Переважна більшість справедливих наслідків, які я помітила, були карального характеру
    Mavi
    Гість

Mozlivo, ludi vkladajut ne toj sens u ponjattja spravedlivosti. Ce z ne ozna4ae 6o same z toboju vse neodminno mae buti dobre, todi da! - ce spravedlivo. Vazko ocinjuvati sebe. Toz spravedlivist - ponnjtja ne strimane zodnimi peredba4uvanostjami i nemozlivo zaprogramuvati i priklejti jj do sebe. Vazlivo - 6o same vi 4ekaete vid "SPRAVEDLIVOGO" vsesvitu????!!!!!

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    Частково я таке спостерігала. Тому і не відкидаю існування Справедливості. Але...оці причинно-наслідкові зв"язки я прослідковую далеко не завджи, шукаю їх - і не знаходжу... можливо, просто підсліпкувата.
    Але час від часу бачу... Над причинами задумуюся, коли вже є наслідок(нажаль). Переважна більшість справедливих наслідків, які я помітила, були карального характеру

Toz jak6o spoaterigala po vidno6ennju do sebe - spravedlivist isnije, a jak6o 6os jde ne tak - jj nemae. Dovoli egojsti4no, 4i ne tak?
    сдавайсь!!!

последний пост ниасилил патамуша паалбански! голова начинает от такого почерка болеть...
    2 kobieta
    те шо ты не бачыш не означае того шо його нема(добре шо ты це розумиеш), а означае шо ты не бачыш того шо хочеш
    Пророк

Ответ Сообщение от Mavi Посмотреть сообщение
    Toz jak6o spoaterigala po vidno6ennju do sebe - spravedlivist isnije, a jak6o 6os jde ne tak - jj nemae. Dovoli egojsti4no, 4i ne tak?
    Якщо ти помітила....я написала, що ота справделивість по відношенню до мене була КАРАЛЬНОГО характеру!!! Так що..не думаю, що це вже аж так егоїстично!
    І далі вже пишу, що не завжди помічаю...тобто, часто навіть не помічаю реакції.
    Я про інших взагалі не кажу - я тільки про себе зараз. Я спостеріагти можу саме краще за собою. Бо я знаю, що я роблю, і які мені за це подяки чи копняки. Тому й кажу, що далееееееееееееееко не завжди йде адекватна реація - як на мене.

А от щодо того, щО ми вкладаєо в поняття справедливості... - можливо дійсно щось не те.
    Бо я от хочу адекватних реакцій.
    А якщо справедливість - це те, коли діти платять за гріхи батьків.... - то вибачайте...я з таким не згодна і відмовляюся це називати справедливістю.
    Для мене справедливість - це коли ти платиш за свої проступки, і ти отримуєш подарунки за свої благородні вчинки.
    А те, що дитина народжується калікою, бо батьки(діди-бабусі) щось в своєму житті зробили сильно не так.... - мені не подобається.
    Тобто, якщо дитина народилася калікою з іншої причини, з іншою метою... - це інша справа.
    Але мене найбільше турбує саме передавання причин в спадок!!!! Як добрих, так і поганих!!!!!!!!!! Оце, як на мене, - несправедливо!!!!!
    сдавайсь!!!

нимя праигнарирувале! :(
+ Ответить в теме
Страница 3 из 7

Теги для этой темы