Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей130Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 36 1 2 3 11 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 355.
    Пророк

Запитаннячка

Хто підкаже? Яка в китайців клавіатура? Я за них турбуюсь!
    Як вони вводять в комп свою кучу ієрогліфів?
    Відповідайте!І задавайте свої запитання! Мене ще парочка фактів цікавить,але це пізніше-після бідняг-китайців.

модератор

Re: Запитаннячка

Отака :
    Пророк

Оперативно!
    Так хіба тут всі ієрогліфи представлені?Мабуть в одній клавіші штук 100 міститься?Якось переключатись потрібно?
    Я як ,що до друкарських машинок? Який принцип дії?
    part of me

Щоб зрозуміти як це працює треба подивитися фільми, де вони використовують клавіатуру.
    Наприклад, в корейському фільмі "Ширі" (точно не пам'ятаю, по-моєму так називався), коли вони набирають на клаві, після того як кнопку натискають 2 рази, а бо якісь дві кнопки послідовно - символ змінюється. Думаю це щось на зразок того, якби на наші літери не вистачало кнопок, то "ї" потрібно б було набирати натискаючи, наприклад, кнопку "й", а потом "і". В фільмі символи іноді "стояли" на місці навіть після 3 натискань, тобто виходячи з цього, щоб набрати один їх символ потрібно знати і натискати комбінацію з 3 і більше літер!
    Пророк

Добре,припустимо,я повірила,що у китайців клава площею не 500м на 500м.
    Наступне питання,яке мене цікавить,і при відповіді на яке родичі крутять у виска і кажуть:займися краще ділом.
    Чому корови дають молоко і кури несуть яйця? Весь час.
    Здається,природою задумано так,що молоко ,в тієї ж корови, повинно з"являтися лише тоді ,коли в неї є теля.Щоб вигодувати його. Чому молоко в корови є і без телятка?
    Або курка. Навіщо нести яйця,якщо не хочеш висидіти курчат? Всі птахи несуть яйця весною,виводять пташенят.А що курка? Чого вона не така?
    Є спеціалісти по курячій і коров"ячій психології?
    Добрий модер ))

Корова отеляється кожного року?
    По-моєму - да. А якшо навіть і нє, все одно ... Чим більше тваринка тим довше вона виношує своє дитя, і тим довше потім годує молоком. У людини молоко виробляється в окремих випадках до трьох років!!! А корова чим гірша? Вона ж думає, шо годує свого малого. Корова перестає доїтися тільки перед наступними "пологами". А ще ж є таке як селекція, молочні, м’ясні породи і тд.
    Пророк

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    ...Чому корови дають молоко і кури несуть яйця? Весь час.
    Здається,природою задумано так,що молоко ,в тієї ж корови, повинно з"являтися лише тоді ,коли в неї є теля.Щоб вигодувати його. Чому молоко в корови є і без телятка?
    Або курка. Навіщо нести яйця,якщо не хочеш висидіти курчат? Всі птахи несуть яйця весною,виводять пташенят.А що курка? Чого вона не така?
    Психология тут не до чого

http://www.krugosvet.ru/articles/01/.../1000188a1.htm

"После отела лактация длится примерно 11 мес при условии вскармливания молоком сосунка или регулярной дойки. После прекращения лактации и наступления т.н. сухостойного периода корову надо случить снова (обычно после двухмесячного отдыха): молоко появится со следующим отелом."

А курица повидимому несет яйца круглый год потому что
    имеет теплый курятник, в отличие от диких птиц которые
    имеют эту возможность только в теплое время года+ возможно селекций у домашних птиц цикл яйценесения нарушен.

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    Щоб зрозуміти як це працює треба подивитися фільми, де вони використовують клавіатуру.
    Наприклад, в корейському фільмі "Ширі" (точно не пам'ятаю, по-моєму так називався), коли вони набирають на клаві, після того як кнопку натискають 2 рази, а бо якісь дві кнопки послідовно - символ змінюється. Думаю це щось на зразок того, якби на наші літери не вистачало кнопок, то "ї" потрібно б було набирати натискаючи, наприклад, кнопку "й", а потом "і". В фільмі символи іноді "стояли" на місці навіть після 3 натискань, тобто виходячи з цього, щоб набрати один їх символ потрібно знати і натискати комбінацію з 3 і більше літер!
    И еще по вводу иероглифов-
    нужен и соотв. текстовый редактор, поддерживающий
    зачения иероглифов. По видимому в фильме "Ширі"? мы и видим
    его в действии.

http://ergosolo.ru/reviews/keyboards/japanese/

"....В принципе, визуальная сторона сего действа (пользовательский интерфейс) зависит от конкретного воплощения в текстовом процессоре. Я описал NJStar Japanese WP (NJStar JP), в котором набирал сам…"

http://community.livejournal.com/all_japan/106493.html

"...
    Как видно, на ней присутствуют латинские буквы, вместо русских символы японского алфавита "хирагана" и 3 дополнительных клавиши, значительно укорачивающих пробел.
    Так вот! Иероглифы напрямую не набираются. Сперва набирается "звучание" слова символами каны: то есть как слово произносится, потому что японская азбука фонетическая. (то есть если написано "негр" то и надо читать "негр" а не "афро-американец", как принято в английском).
    Потом нажимается пробел и выпадает список, из которого можно выбрать соответствующие иероглифы или их комбинации (например, японскому звуку wa (わ), согласно словарю, соответствует несколько иероглифов: 輪 (ring, hoop, circle), 和 (sum, harmony, peace), 羽 (counter for birds, counter for rabbits), 把 (counter for bundles), 環 (circle, ring, link, wheel, hoop, loop) и т.д.).
    Вот так они и пишутся, эти иероглифы. В китайском языке кстати аналогично, за исключением того что у китайцев нет фонетической азбуки и при вводе они используют банальные латинские буквы – как бы все в латинице пишут.
    И от клавиатуры это не зависит - все эти иероглифы написаны и скопированы на обычной русской клавиатуре, которую я предусмотрительно привез сюда и установил на работе батареек. На самом деле есть куча режимов, упрощающих или усложняющих ввод, но это уже детали и принцип ввода иероглифов не меняет.
    ..."
    ри?

Добре,припустимо,я повірила,що у китайців клава площею не 500м на 500м.
    Наступне питання,яке мене цікавить,і при відповіді на яке родичі крутять у виска і кажуть:займися краще ділом.
    Чому корови дають молоко і кури несуть яйця? Весь час.
    Та й цікава ж Ви, дівчино. А головне, турботлива! :) Поки про китайців читала, думала собі: "Це ж нада, скільки живу, а не задумувалася про їх клаву". Але коли дійшла до корів і курей - тут вже такі ржаки взяли....:lo:
    Пророк

Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    А корова чим гірша? Вона ж думає, шо годує свого малого.
    Вона що,не бачить,що теляти немає?
    А чому таке трапляється не з усіма ссавцями?Тому що їх не доять? А якщо доїти кота,наприклад,то будемо мати стабільно котяче молоко?
    Добрий модер ))

Вона що,не бачить,що теляти немає?
    А чому таке трапляється не з усіма ссавцями?Тому що їх не доять? А якщо доїти кота,наприклад,то будемо мати стабільно котяче молоко?
    Ну шо значить стабільно?
    До наступної вагітності має бути молоко. А ти ніколи не бачила, як здорові кицьки вже з зубками лізуть до своєї матусі смакот поїсти?
    А щодо бачить-не бачить, то молоко пропадає після якоїсь моральної травми, це психологічне, а фізіологічно воно ж є. Наприклад, якшо у породіллі помирає дитина в неї може бути молоко. Так само і в корови. Молоко просто виробляється організмом, а оскільки її доять, а не лишили на призволяще, шоб воно там перегоріло, то все йде так, як природою задумано.
+ Ответить в теме
Страница 1 из 36 1 2 3 11 ... ПоследняяПоследняя

Теги для этой темы