Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей130Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 35 из 36
Показано с 341 по 350 из 355.
    ри?

Re: Запитаннячка

Ответ Сообщение от Mila Посмотреть сообщение
    Вивіска там взагалі є? бо я завжди бачила тільки з дороги, а пройтися пішком подивитися все не знайду часу.
    Зблизька там нічо не видно, забор видно. Лічно мені. Думаєш, одна ти така інтєрєсующаяся? :) Я теж ходила узнавать, шо оно такоє, то вивісок не бачила... Хоч тепер узнала, що то таки справді мечеть.

Новачок

Так як живу недалечко вивіску ще застала. Було шось неонове, аж надто... не мечетне, так точно.
    Здібна учениця

давно мучаюся: чому, нариклад, 19-те століття - це 1800-1899рр., а 90-ті роки - це 1990-1999рр., а не 1980-1989рр.?
    Зануда

століття рахують без нульового, тобто відразу йде перше століття. А десятиліття рахують від 0: 0-і, 10-ті, 20-і, 30 і т.д. Звичайно, назви "нульові" та "десяті" рідко використовуються.

За стандартом ISO 8601 існує нульове століття і нульовий рік. Адже математично, тільки коли він (рік, століття) минули, то кількість стала 1 і т.д. Так само як години у добі - починаються з 0, і тільки коли година минула, то з"являється одиниця.
    З дитинства дратує, що століття рахують неправильно.)
    Пророк

І знову надія лише на форумчан, ніякий гугл не допоможе. Кобіта малює кіоск. Все там празднічно і нарядно буде, а я як глянула, то згадала, шо мене завжди хвилює: де в кіосках туалет? Для працівника. Як от реально людина, яка сидить в будці метр на метр, і видно, що ніякого двойного дна, чи скритої кімнатки нема; куди ця людина ходе в туалет? А?
    Пророк

Дик, а з кіоску виходити не можна, чи що?
    модератор

черешня, как насчет биотуалета(маленькое устройство в виде пластикового пуфика)? восновном выходят, я думаю)
    Пророк

Так а куди виходити? Серед центру от, навпроти театру Гоголя, кіоск з пресою. Куди б ви виходили щодня? Біотуалет? Так нема ж де сховатись в кіоску!
    Пророк

ФастФуди, ЦУМ, платний туалет в сонячному парку, платинй туалет в котлярику.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

черешня, виходять ))
    Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    куди ця людина ходе в туалет?
    як і всі - в туалет. Нє, правда існують унікуми, які умудряються робити всі справи на місці, але то окрема розмова.
+ Ответить в теме
Страница 35 из 36

Теги для этой темы