Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей130Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 24 из 36
Показано с 231 по 240 из 355.
    2.0

Re: Запитаннячка

черешня, єсть і не одне! німецьких точно два з невимовними назвами. Щас уточню.

Міста-побратими
    Кошалін — побратим Полтави з 1958 року[10].
    Велико-Тирново — побратим Полтави з 1963 року. Під час російсько-турецькї війни 1877—1878 років у боях за визволення Тирново брали участь й полтавці у складі 34-го Сєвського піхотного та інших полків. Перехід російських військ через Дунай і визволення Тирново відзначалися у Полтаві як міське свято. Першим тирновським губернатором був призначений випускник Петровського Полтавського кадетського корпусу, генерал-майор Михайло Домонтович, батько революціонерки і радянського дипломата Олександри Коллонтай[10].
    Фільдерштадт
    Остфільдерн
    Люблін
    Ніцца
    Краснодар

собсно тут все є http://uk.wikipedia.org/wiki/Полтава

Пророк

А як полагається брататись?
    Пророк

Ответ Сообщение от Olio Посмотреть сообщение
    люди, підкажіть де взяти карту Полтави з можливістю вимірювання відстаней?
    Зазвичай для виміру відстаней по автодорогах, я користуюся програмами для джіпіес-навігації. Програма сама прокладає найближчий шлях по автодорогам або ж ти її трохи направляєш, вводячи проміжні точки. І потім можна глянути кілометраж в свойствах прокладеного маршруту.
    І карт дуже багато, але от для Полтави завершеної в мене немає. Коли активно шукала(давно діло було), здається, її ще не існувало, і мені дали трохи сиру. Вона нормально працює, і маршрути прокладає, але немає номерів будинків - лише вулиці.

Ще можна скористатися оцією, всім відомою полтавською картою:
    Є тут функція вимірювання відстані, але .. дуже не зручна, як на мене. перш за все: якщо зробив масштаб такий... щоб і номера будинків бачити, і почав від якогось йти, а тобі треба пройти аж на інший кінець міста, то нічого не вийде, бо в режимі вимірювання масштаб ніяк зменши, а просто тягти лапою теж ніяк. Тому або тільки короткі відстані вимірювати, або вибирати відповідний до своїх території масштаб і міряти на око.

Ну і третій варіант - міряю так. як показав Фабуліст - теж не дуж точно, але загалом.. краще, ніж оця друга карта.

Тобто, найкраще скористатися першим варіантом.
    Здібна учениця

найкраще скористатися першим варіантом
    Кобі, а де його взяти?)))
    Пророк

Кобі, а де його взяти?)))
    Саму програму качала десь в неті, але хз де. Можу тобі скинути кудись (вона мала). Ну і карту Полтави скину(теж мала), бо ця навряд чи в неті є. Може десь вже є краща, але тре шукати.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    Велико-Тирново
    Фільдерштадт
    Про ці знав, а от інші - для мене маленьке відкриття.
    Пророк

Olio, а я міряла недавно по гугл-землі, в самій програмі з компа (з нета не пробувала). там можна міняти масштаб і тягати лапою карту в різні сторони, відміняти останній крок (якшо раптом не туда поставив курсора ізмірєнія путі). і в різних одиницях можна - метри, мілі, кілометри...
    Здібна учениця

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    Можу тобі скинути кудись (вона мала).
    ок)) кидай на мило
    Здібна учениця

питань маю два:
    Перше навіяне "котячими" темами на форумі і власною котякою: кажуть, що трьохмастні коти- це завжди кішки (жіночого роду) чи правда і чому?
    Друге питання диверсійне: як тимчасово (!) вивести з ладу комп (легко, не травмуючи і щоб чайнику було непомітно неозброєним оком).
    Пасажир

вивести з ладу комп
    ззаду на системному блоці я невеличкий вимикач - чайники про нього більш за все незнають
+ Ответить в теме
Страница 24 из 36

Теги для этой темы