Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей130Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 20 из 36
Показано с 191 по 200 из 355.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Re: Запитаннячка

А я у електричній пароварці варю 30-40 хвилин, у скороварці - до 20. Швидше набагато - а результат той же

Добрий модер ))

Можна варити недовго, якщо зовсім молода, але не 15 хв, а хоча б 30. А старішу - десь 1,5-2 години. В цьому році ми варили по 30-45 хв. Ще смачна і молода )))
    Філософф

Я думаю це залежить від сорту і віку ))) Я відносно молоду варила десь 30-40 хв. Ну це купляну на базарі. А якщо домашня, така що ще сама по собі мякенька та соковита ммм, то може і 15 хв
    Пророк

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    А хто ще варе кукурудзу, як я, 15 хв?
    кажись... і я варю 15 хв :)
    Здібна учениця

не хочеться створювати тему у більш спеціалізованому розділі тому я тут спитаю)).
    МТС пропонує так званий пакет "Регіональний", для жителів певних областей України, там доволі прийнятна тарифікація, але Полтавської області в переліку нема(( Та от, якщо я куплю пакет в "акційній" області, а користуватися ним буду тут, в Полтаві, відстежити це і припинити дію моєї хитрості, оператор не зможе? правда ж?)))
    Пророк

Наверно условия акции будут работать только для телефонов, подключенных в данный момент к приемо-передатчикам, расположенным в "акционной" зоне. А при перемещении в др. зону акц. условия работать не будут. А вообще, можно позвонить в службу поддержки МТС и спросить.
    part of me

Olio, а варто б було, бо ті хто в цьому розбираються зазвичай такі теми не дивляться.
    Здібна учениця

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    Olio, а варто б було, бо ті хто в цьому розбираються зазвичай такі теми не дивляться.
    що, такі прям серйозні?)))
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

оце я таким же питанням задавався, бо може буду їхать до родичів в одну з областей, які входять в ці "пільгові" регіони
    Пророк

Назріло чергове дурне запитання.
    В моїй уяві тренер-це завжди російськомовна людина: "Ряс, ряс, ряс, два, триии", "Дава-дава-давай, первый пашееел", "Шире шааг", "Левой, левой!"
    От питання: як говорять тренери ві Львові?
+ Ответить в теме
Страница 20 из 36

Теги для этой темы