Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей130Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 36
Показано с 11 по 20 из 355.
    Пророк

Re: Запитаннячка

З коровами більш-менш ясно.А що робитимем з курками?
    Курка ,коли зносить яйце,то явно не збирається щоразу висиджувати його.Коли збирається (раз в рік),то це чути по характерному квоктанню і крикам бабусі до курки: "А сто чортів твоїй морді проклятій!Куди ти всілася!".Не знаю ,чи пройде в Адміна цензуру цей вислів.

Добрий модер ))

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    З коровами більш-менш ясно.А що робитимем з курками?
    Курка ,коли зносить яйце,то явно не збирається щоразу висиджувати його.Коли збирається (раз в рік),то це чути по характерному квоктанню і крикам бабусі до курки: "А сто чортів твоїй морді проклятій!Куди ти всілася!".Не знаю ,чи пройде в Адміна цензуру цей вислів.
    гарний вислів
    може, в курей знесення яєць це як в ссавців тічка (людей-овуляція)?
    Вихід яйцеклітини не залежить від того, чи був акт запліднення. От і в курей не кожне яйце має зародок.
    Пророк

А у мене ще запитання...
    Про мед.
    Це продукт тваринного чи рослинного походження?Їдять його вегетаріанці?
    Пророк

А у мене ще запитання...
    Про мед.
    Це продукт тваринного чи рослинного походження?Їдять його вегетаріанці?
    Тваринного.
    Вегетаріанці їдять, а вегани не їдять.
    Пророк

А я ще запитаю,раз іншим в житті все ясно і зрозуміло!
    Чи є українізований Photoshop?
    Філін

Чи є українізований Photoshop?
    Якщо знайдеш - посміємось разом, бо він буде перекладений ентузіастами цієї справи. Для тебе буде єдиним вірним рішенням придбати книжку по англійській версії, і користуватись та вивчати саме її.
    Пророк

Дякую,давно вже працюю в англійській версії Photoshop,мене влаштовує.Просто було цікаво.
    А от ця ж програма (та й інші теж) інших країнах в якій версії використовується? Напевно в Німеччині чи Франції на їхній рідній мові.А наприклад у білорусів ,молдаван?
    Пророк

Мабуть в білорусії по білоруськи, а в молдавн не знаю... :)
    Взагалі, у мене питання до тебе! :) Чому б тобі, на такі свої запитання не знайти відповіді в інтернеті? Я взагалі, давно себе запитувала, чому сіль назвали сілью, а цукор цукором? А не навпаки? Звідки виникло таке слово? (не пійшло з якоїсь іншої мови, а корінна назва сахаря :), чи солі) Але, для себе ж я вирішила, що не хочу знати. Тобто воно мене не мучае, а от коли почне, тоді й звернуся до інтренету! Маю на увазі, не до людей в інтернеті, а до книжок в нёму... А тоді б ви, не запитували б, а викладували цікаву інформацію, якуб мі з задоволенням прочитали!
    ЗІ. Без образ і наїзду! :)
    part of me

Думаю, черешня створила гарну тему. Не завжди знайдеш потрібну інформацію в Інтернеті, і часто потрібно знати, який запит написати пошуковцю, щоб він видав саме те, що ти шукаєш. Люди в таких випадках допомагають краще.
    Пророк

ну, я не проти такої теми... тому зразу питаю - чому цукор назвали цукром, а сіль сілью! :) Відповіді і будь-яких здогадок по цьому питанню у мене не має!
    Чому я так написала, сужу по собі, просто запитувати у людей, наприклад з форуму, я починаю, після того, як перепитаю усіх родичів, знайомих, обрискаю інтернет. Тоді вже пристаю до людей інтернету! :) Ну, це я...
+ Ответить в теме
Страница 2 из 36

Теги для этой темы