Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей130Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 18 из 36
Показано с 171 по 180 из 355.
    Пророк

Re: Запитаннячка

Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    Як так виплюнете? А йод? А мікроелементи? Ні, рибу ніззя випльовувати отак просто. Хоч з содою, хоч з тіною - треба ковтати )
    А я от не впевнена....шо треба ковтати.
    Не знаю, чи то сода, чи тіна...а чи може шось гірше. Бо мені на смак воно - ШТУЧНЕ.
    А навряд чи те штучне дуже корисне!!!

ри?

А мені нічим не воняє і присмаку ніякого нема - риба як риба....Може б цей...приготувати її, а?
    Пророк

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    А мені нічим не воняє і присмаку ніякого нема - риба як риба....Може б цей...приготувати її, а?
    яснооо
    бачу, ти не проніклась!
    Дивиться хто на форумі ^^

Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    То воняє жир і мені він воняє тіною. А воняє, бо на смак таке, як наче була б тіна, якби я її пробувала )
    - Ти любиш спаржу?
    - Не люблю.
    - Чому?
    - Тому що якби я її любила, мені довелося б її їсти, а я її ненавиджу!

Рекурсія...
    ри?

У мене є чергове дитяче питання!
    Від чого залежить блакитність неба? Чого воно сьогодні яскраво-блакитне аж до синього, а вчора було ледь-ледь голубувате?! Хмар же не було!
    2.0

laithemmer, мені кацца, то від сили сонячного світла, від кута променів... до речі, воно вже біліти починає.. то мабуть всьо з розділу "оптика"
    Здібна учениця

ага, оптика, там шось про те, як голубий колір спектру, завдяки своїй високій здатності до розсіювання, розсіюється в атмосфері і забарвлює таким чином небо... а чого інтенсивність різна? х.з. може активність сонця впливає... ех, Валентина Іванівна Дубина, моя вчителько фізики, пробачте мене)))
    ри?

Так, значить вже дві чєловєкі за оптику)
    Значить мені вже починати вірити, шо це церез оптику і Сонце? Чи ще хто шось скаже?

Я знаю, Рам завжди двігає такі відповіді, шо я аж рота розкриваю - ну от насправді, як мала дитина читаю і розумію, як харашо все розкладено по поличках
    Гуру

три за оптику! солнечные лучи преломляются нашей атмосферой под таким углом, что мы видим небо голубым.
    ну, как-то так.
    ри?

А я от всігда думала, шо воно голубішає просто так :) Ну там, тучок менше - і воно синє (Кобіта б сказала на таке - "Бо мале!")

П.С. нам по фізиці, окрім виникнення блискавок, нічо більше не обісняли - патаму я її не понімала, і через це не любила, і вчити не хотіла....Хоча оптику любила і малювала :) Але все одно не пояснювали за небооооо
+ Ответить в теме
Страница 18 из 36

Теги для этой темы