Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей130Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 17 из 36
Показано с 161 по 170 из 355.
    Пророк

Re: Запитаннячка

Пропоную всім небайдужим намалювати модель свого року і дати мені в
    "Хто автор?". А потім запросимо психоаналітиків....

змія болотяна ОЧКОва

черешня, давай зразу псіхоаналітіків! ти виставляєш результати їхньої роботи, а люд буде відгадувать за симптомами)))
    Пророк

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    ти виставляєш результати їхньої роботи, а люд буде відгадувать за симптомами)))
    Ага, тобто я пишу діагноз, а ви відгадуєте чий він? Цікава гра намічається!
    "Характер скверный, неженат, в детстве боялся пауков, страдает агирофобией". Так?
    Пророк

Тільки шо погуглила, погуглила...і поняла, шо прямо дорога сюди.
    Мова піде про морську морожену рибу.
    Завжди, коли я їла морську морожену рибу, мені здавалося, шо в ній є сода. В деякій - дуже багато(прямо їсти ніяк), а в деякій - помірно.
    Я це списувала на те, що мабуть люди вкидають соду в кляр, в який потім макають рибу. Хз, нАшо...але думала, шо так.
    Сьогодні вирішила купити морського окуня мороженого і приготувати, бо навіть не згадаю, чи купувала коли-небудь.
    Приготувала без ніякої соди - а смак в результаті той самий.
    Почала думати, в чому ж тут причина.... може то не сода, а шось, шо її нагадує.
    Може це якось пов’язано з заморозкою? - а чому тоді такого присмаку немає, коли сам зловиш карасика і вкинеш його в морозилку?
    Може це в морської риби такий смак?
    Так їла я не морожену морську рибу - нема такого присмаку наче...

Хтось взагалі зрозумів, про який присмак я кажу? Чи схоже вам це на соду?
    Якщо так - шо ви думаєте з цього приводу? Звідки там сода, або звідки там те, шо на смак, як сода?
    Добрий модер ))

То воняє жир і мені він воняє тіною. А воняє, бо на смак таке, як наче була б тіна, якби я її пробувала )
    Пророк

Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    То воняє жир і мені він воняє тіною. А воняє, бо на смак таке, як наче була б тіна, якби я її пробувала )

дуже цікаво...
    тіною....
    харашо, шо ти додала оте речення в кінці - про те, шо АБИ ПРОБУВАЛА, бо я вже аж задумалася, де це ти встигла отвєдать тіну болотну.
    Мені не воняє нічим - тільки смак гіркуватий. Може й тіновий смак, але хз... я якось навіть абстрагуватися не можу до того, який смак у тіни був би, аби я її скуштувала.
    Пророк

Якби освіжити спогад про те, чим тхне. Призабулося. Кобі, кидай на сковородку, щас прийде комісія в складі мене і Укси.
    Пророк

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    Якби освіжити спогад про те, чим тхне. Призабулося. Кобі, кидай на сковородку, щас прийде комісія в складі мене і Укси.
    аби тільки нахвалятися! ти ж вже в ночном колпаке!
    Дивиться хто на форумі ^^

Дегустатори
    А ви як, як вино - потримєте в роті і виплюнете?
    Добрий модер ))

Як так виплюнете? А йод? А мікроелементи? Ні, рибу ніззя випльовувати отак просто. Хоч з содою, хоч з тіною - треба ковтати )
+ Ответить в теме
Страница 17 из 36

Теги для этой темы