Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей130Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 16 из 36
Показано с 151 по 160 из 355.
    Пророк

Re: Запитаннячка

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    А ви знали, шо у Кобіти часова стрілка іде в іншу сторону?
    Як це?
    Я знаю, що у Кобі рік не в ту сторону закручений, а про стрілку не вєдала.
    А у вас як закручений рік? Якщо його зобразити колом, то де будуть літні місяці? Де зимові? В якому напрямку ідуть дні? За часовою стрілкою, чи проти?

ри?

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    Як це?
    Я знаю, що у Кобі рік не в ту сторону закручений, а про стрілку не вєдала.
    А ти у неї спитай! Я досі не можу зрозуміти)

А у вас як закручений рік? Якщо його зобразити колом, то де будуть літні місяці? Де зимові? В якому напрямку ідуть дні? За часовою стрілкою, чи проти?
    А рік....Значить, якшо колом то проти часової стрілки: знизу зіма, потім весна, зверху літо, а потім осінь) Але обов’язково проти часової! Чомусь у моїй уяві саме так. Бо зручно, мабуть :)
    Пророк

А ти у неї спитай! Я досі не можу зрозуміти)
    А рік....Значить, якшо колом то проти часової стрілки: знизу зіма, потім весна, зверху літо, а потім осінь) Але обов’язково проти часової! Чомусь у моїй уяві саме так. Бо зручно, мабуть :)
    Значить, як рік , то можна закрутити проти часової, да? А як день - так не можна?

ШО таке рух за годинниковою стрілкою - я знаю і знаю, як рухається годинник, а от день в мене йде проти руху год. стрілки. І нічого тут такого не бачу . Це точно те саме, шо в тебе і в Черешні - рік проти годинникової.
    Зате в мене рік за годинниковою стрілкою, і зима, КАНЄШНО ж зверху!

fabulist, дяки!
    Значить ми всі (ті, шо спорилися) круууууууууууупно помилялися!
    фабулісту, дійсно, дяки, але я не круто помилялася, бо взагалі не казала, шо думаю про афтер чи паст...я казала, шо вобще не знаю. Знала я тільки одне - пм - це вечір, а ам - ранок. І таки ж права!
    Пророк

А рік....Значить, якшо колом то проти часової стрілки: знизу зіма, потім весна, зверху літо, а потім осінь) Але обов’язково проти часової!
    Ясне діло, шо літо зверху, а зима знизу! В усіх нормальних людей так, скажіть? І ще рік у мене не круглий, а такий прямокутний з заокругленими кутами. Літо і Зима однакові по ширині і є основами, а Весна і Осінь- боковушечки менші.
    А уявіть, що у когось може бути весна зверху!
    ри?

Ясне діло, шо літо зверху, а зима знизу! В усіх нормальних людей так, скажіть? І ще рік у мене не круглий, а такий прямокутний з заокругленими кутами. Літо і Зима однакові по ширині і є основами, а Весна і Осінь- боковушечки менші.
    Чері, ну як ти так можеш - я тут по полу повзаю від сміху! "...що у когось може бути весна зверху..."
    Мій рік - круглий, як найкругліше кружало, як бублик, як сонце, як бубєн, як...як...як мої очі, коли я дивлюся ужаси!
    І ще - літо блакитне і жарке, зима - темна, а весна і осінь грязні, але кольорові - зелена і жовто-червона) Отаке уява малює мені завжди!
    Здібна учениця

Дівчата, рік круглий, бубликом))) зима знизу, літо згори, ліворуч весна, праворуч осінь.
    І якщо ми вже заговорили про пори року, згадалося мені те, що мучило взимку: де поділися снігурі? Пам'ятаю в дитинстві кожної зими біля будинку горобину клювали, а потім якось счезли... хто зна?
    Частий гість

У мене!!! у мене весна зверху! таж прямокутничок, тілки не заокруглений. літо зправа (боковинки трохи довші) - внизу осінь - зліва зима - а вгорі вЕснА
    Пророк

Почитала все це... - не уявляю, як ви всі живете так...
    Пророк

чудне_створіння, того ж тебе так і назвали-"чудне". Весна зверху! Ви бачили таке!
    Добрий модер ))

В мене квадрат, вгорі зима - внизу літо, проти годинникової стрілки, а в квадрата заокруглені кути і він розірваний вгорі на 1/3 довжини справа (там новий рік починається). Коли в мене абоненти просять оплатити, наприклад, за півроку абонплату, я починаю рахувати по квадратику ставлю ручкою точечки умовні на столі і тоді видаю - у вас буде сплачено по такий-то місяць, стільки то грошей, а як по-іншому? Як рахувати по колу? Як літо може вгорі бути???
    А дійсно - де снігурі і синиці???
+ Ответить в теме
Страница 16 из 36

Теги для этой темы