Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей130Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 11 из 36
Показано с 101 по 110 из 355.
    Пророк

Re: Запитаннячка

Ура! Тепер дякуючи пану RAMMу спатиму спокійно і не хвилюватимусь за афроамериканок.
    Цікаво, а в нас таке продають? Адже студенткам медакадемії треба чимось пудрити носи!

23q
    23-й участник

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    ...это косметика производства США...
    ..цуко никто и не сомневался...
    змія болотяна ОЧКОва

чері, знаїш шо цікаво? Це те, шо афроамериканські і арабські жінки бажають у будь-який спосіб вибілити шкіру.
    Ми ж, навпаки, аби потемніше)))))
    Гуру

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    чері, знаїш шо цікаво? Це те, шо афроамериканські і арабські жінки бажають у будь-який спосіб вибілити шкіру.
    Ми ж, навпаки, аби потемніше)))))
    Людська природа: чого немає - то й хочеться!
    Пророк

В мене знову питання....
    Тільки не смійтеся....
    От дивлюся я мульт про Гену і Чебурашку, і Чебурашка каже : "Гена, если тебе тяжело нести чемодан, то давай понесу его я , а ты понесешь меня"
    Я весь час про це думаю... Як же ж так...Гені не полегшало, а Чебурашці поважчало. Зазвичай, якщо десь полегшало, то в іншому місці поважчало саме на таку к-ть кг. А тут замкнута система: Чебурашка, Гена, чемодан ,нікуди нічого не зникло, не прибавилось, а одному з системи поважчало.
    Тобто до чемодана прикладено дві сили, а він залишається в тому ж положенні... Чого я не розумію? Поясніть, розумні люди....
    змія болотяна ОЧКОва

Чері, я з отого всього вже давно зрозуміла одну шкуку.зовсім погано стало бідному Гені. через то шо зелений тепер має тягнути і чумандан і чубарашку)))))
    Пророк

" А тут замкнута система: Чебурашка, Гена, чемодан ,нікуди нічого не зникло, не прибавилось, а одному з системи поважчало.
    Тобто до чемодана прикладено дві сили, а він залишається в тому ж положенні... Чого я не розумію? Поясніть, розумні люди...."

Изначально имеем две системы: Гена, выполняющий работу по перемещению себя и чемодана и Чебурашку, выполняющего работу по перемещению себя.
    Работы в обоих случаях вычисляются по формулам физики. Как именно, см. плс учебник.

Далее: Гена берет Чебурашку вместе с чемоданом, тоже можно вычислить работу для Гены и в этом случае.

Эта задача имеет и более сложные подзадачи: как долго Гена пронесет чемодан сам, и как долго удержит в руке (руках) чемодан Чебурашка сидячи на шее Гены.
    Тут надо гораздо больше данных потребуется и формулы будут гораздо сложнее.
    Odo
    -

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    В мене знову питання....
    Тільки не смійтеся....
    От дивлюся я мульт про Гену і Чебурашку, і Чебурашка каже : "Гена, если тебе тяжело нести чемодан, то давай понесу его я , а ты понесешь меня"
    Я весь час про це думаю... Як же ж так...Гені не полегшало, а Чебурашці поважчало. Зазвичай, якщо десь полегшало, то в іншому місці поважчало саме на таку к-ть кг. А тут замкнута система: Чебурашка, Гена, чемодан ,нікуди нічого не зникло, не прибавилось, а одному з системи поважчало.
    Тобто до чемодана прикладено дві сили, а він залишається в тому ж положенні... Чого я не розумію? Поясніть, розумні люди....
    Щось мені здається, що відповідь на Твоє хитре питання мусить виглядати дуже просто, нпр., так: від зміни місць доданків сума не змінюється.

Коли ж спроєктувати цю задачу на сьогодення, то вона виглядатиме зовсім безпроблемно: Гена, мелодійно наспівуючи щось з Раммштайну, легко, однією рукою везе свою валізу на коліщатках, на якій зручно вмостився Чебурашка. Всі задоволені.
    Пророк

Дякую, але мені нічого не зрозуміло
    А може то вам не зрозуміло, що саме я запитую... Пан RAMM, можна ще раз запитати Вас те саме в приваті?
    Пророк

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    Дякую, але мені нічого не зрозуміло
    А може то вам не зрозуміло, що саме я запитую... Пан RAMM, можна ще раз запитати Вас те саме в приваті?
    Да, пожалуйста. Но больше чем написал, наврядли получится сказать.
    А в учебниках рыться неохота уже.
+ Ответить в теме
Страница 11 из 36

Теги для этой темы