Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 20.
    Пророк

Журавель переміг синицю?

Цікаво почути ставлення мас до питання вибору...
    Так би мовити...глобального вибору між журавлем і синицею.
    Думаю всім і не раз доволилося вибирати між цими двома птахами.
    От і скажіть: до чого ви схиляєтеся, а що обираєте?

От мені завжди страшенно подобаються журавлі...і...здається, я їх і обираю... а от результат...
    Результат буває всякий :(.
    Але чомусь синиць все одно не хочеться...

part of me

Re: Журавель переміг синицю?

Хтось казав мені, що багато для щастя не треба.
    То "багато не треба" то і є журавль?
    Пророк

Ответ Сообщение от Admin Посмотреть сообщение
    Хтось казав мені, що багато для щастя не треба.
    То "багато не треба" то і є журавль?
    Хо-хо-хо!!!! Фрагов :)
    Для мене ці поняття лежать в паралельних площинах, і аж ніяк не перетинаються. Мені, дійсно, "багато не треба", просто мені потрібно "саме те, що треба". Десь так :)
    От тому я і кажу про синицю, журавля...
    Бо синиця сама по собі пташка непогана, і досить симпатична, і якби тут писав мій папа, то він би вибрав однозначно синицю, бо він людина практична, і воліє бути впевненим в завтрашньому дні і в синиці...
    А я ... чомусь обираю постійно журавлів, і часто падаю потім разом з цією, такою привабливою, птахою...
    Добрий модер ))

Шо б ти не обирала, все одно отримаєш синицю.
    Журавель - це мрія, а вона перетворюється в попіл коли її досягаєш, бо завжди не так все прекрасно як уявлялося.

Для мене Журавель - він, часто гіпотетичний. Якшо подивитися в небо, він там, літає, але ж хто в те небо дивиться? Немає сил підняти очі, шоб повірити в те, шо журавель існує. А навколо стільки синиць, так і скачуть тобі в руки... Я оберу журавля колись. Коли почну любити себе більше за своїх синиць ...
    Пророк

Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    Шо б ти не обирала, все одно отримаєш синицю.
    Журавель - це мрія, а вона перетворюється в попіл коли її досягаєш, бо завжди не так все прекрасно як уявлялося.
    Так вже сталося, що зазвичай, я знаю, що собою являє журавель, і яким він буде в моїх руках, тому ще ні разу не розчаровувалася і нічого не перетворилося в попіл, просто ми потім в одній упряжці котимося, але я ж знала, що так буде...
    З кожним журавлем я знаю відсотків на 90, що мене спіткає. І готова до цього. Журавлі - це ж не щось ідеальне, а просто "те, що потрібно саме тобі". А взагалі... для когось ота твоя випущена синиця - теж журавель. Бо це ж все відносно.

Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    Для мене Журавель - він, часто гіпотетичний. Якшо подивитися в небо, він там, літає, але ж хто в те небо дивиться? Немає сил підняти очі, шоб повірити в те, шо журавель існує. А навколо стільки синиць, так і скачуть тобі в руки... Я оберу журавля колись. Коли почну любити себе більше за своїх синиць ...
    От, от!!!! Зришь в корень :). Все ж як завжди з дитинства, а тебе ще в дитинстві навчили все навкруги любити більше за себе. На жаль...
    part of me

Дехто ставить це питання по іншому:
    Що краще — уже затиснута в руці квола синиця, котрій постійно намагаються вискубти пір’я? Чи жирний журавель, але у хмарах?
    Пророк

Дехто ставить це питання по іншому:

Співчуваю перш за все цій людині(хоча на цьому форумі співчувати зазвичай не можна - це сприймається як образа), а також, синиці з журавлем, якщо це раптом живі істоти, які мають почуття, а не абстрактні справи, діяння, предмети.
    part of me

Взагалі треба спочатку визначитися, що хто розуміє під цим прислів'ям.
    Я думаю, мається на увазі, що потрібно берегти те "мале", що є, а не ганятися за чимось далеким і недосяжним. Підкреслюю - "недосяжним", тому що журавля з неба не дістати, окрім-що мертвим...
    Пророк

Взагалі треба спочатку визначитися, що хто розуміє під цим прислів'ям.
    Я думаю, мається на увазі, що потрібно берегти те "мале", що є, а не ганятися за чимось далеким і недосяжним. Підкреслюю - "недосяжним", тому що журавля з неба не дістати, окрім-що мертвим...
    Підтримую щодо того, що визначитися таки потрібно.
    А питання якраз в тому і полягає, чи є синиця кращою за журавля, чи ні?
    От ти згоден з цим? З отим малим?
    Зазвичай же як буває: воно(мале) в тебе є, і є нормально так, стабільно. А оте велике - далеко і високо. І не женешся ти за ним саме тому, що обов"язковою умовою отримання журавля - є втрата синиці. На всяк випадок синицю залишити ніяк. Бо якщо є як, то це вже зовсім не те прислів"я.
    То що виходить, що залишити синицю в себе - це просто вияв боягузства, невпевненості в собі????!!!!
    part of me

Я думаю інакше, треба йти від синиці до синиці, кожного разу обираючи синицю потовстіше, так дивись і до журавля доберешься.
    А от якщо з одними амбіціями стрибати за журавлем, то думаю на це вже життя і витратиш, але так нічого і не здобудеш.
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя

Теги для этой темы