Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
+ Ответить в теме
Страница 2 из 2
Показано с 11 по 20 из 20.
    Пророк

Re: Журавель переміг синицю?

Ответ Сообщение от Admin Посмотреть сообщение
    Я думаю інакше, треба йти від синиці до синиці, кожного разу обираючи синицю потовстіше, так дивись і до журавля доберешься.
    Фрагов...красота :)
    Від синиці до синиці...гарна фраза :)
    Але...не впевнена, що шлях синиця - більша синиця - ще більша синиця - синиця жирненька - здоровееееееееееееезна така синиця може привести до журавля...тендітного і легкого... Не той масштаб... і не ті засоби. У випадку з журавлем потрібно діяти не методично, а відчайдушно, сміливо і як в останній раз - тоді він буде...а все інше... - то не журавлі...
    Хоча...я не кажу, що журавель - це правильно.
    Правильніше мабуть залишати в себе синицю, тому, раціональна частина мене каже, що ти правий, а нераціональна(а її в мене 90%) "прагне в небо".

Я от думаю...чи правильно я назвала цю тему: журавель переміг синицю?
    Так питаю, наче хтось робив ставки на журавля...
    Нас тут пока було троє...і, здається, за синицю виступила більшість.
    Так що мабуть підтверджується мудрість народу, що краще таки синиця....

Філософф

Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    Шо б ти не обирала, все одно отримаєш синицю.
    Журавель - це мрія, а вона перетворюється в попіл коли її досягаєш, бо завжди не так все прекрасно як уявлялося
    Даже минута/день/неделя/месяц (или это уже много?) с птицей рискованой, но благородной делает тебя ближе к мечте, к тому, что тебе нужно. И, может, все так и останется? Может белая птица останется белой? Может, нет. Все покажет госпожа "Завтра". Только вот нужно ли ее ждать, если есть барышня "Минута". Данная минута...

Ответ Сообщение от Admin Посмотреть сообщение
    Я думаю інакше, треба йти від синиці до синиці, кожного разу обираючи синицю потовстіше, так дивись і до журавля доберешься.
    Эти птицы в разных измерениях обитают. И еще... синицы - не ступеньки, и теория Дарвина тут не действует.
    Пророк

Ответ Сообщение от zashtrihovana Посмотреть сообщение
    Может белая птица останется белой?
    А може перетвориться в синю :).
    Добрий модер ))

Ответ Сообщение от zashtrihovana Посмотреть сообщение
    Даже минута/день/неделя/месяц (или это уже много?) с птицей рискованой, но благородной делает тебя ближе к мечте, к тому, что тебе нужно. И, может, все так и останется? Может белая птица останется белой? Может, нет. Все покажет госпожа "Завтра". Только вот нужно ли ее ждать, если есть барышня "Минута". Данная минута...
    В тому то і справа, що є тільки хвилина, ця, якою живеш. Але якшо вже обрана синиця, то ця хвилина з нею проходить і ти навіть не віриш в те, шо журавлі є. Журавель - це примара. Якшо ти віриш у примар, ти будеш щасливим, знайдеш і доб'єшся свого журавля. Більшість же людей вірять в реальне, в синиць.
    Тільки незрозуміло чому воно так...
    Condor
    Гість

Condor самая рульная птица чего вы паритесь
    Пророк

Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    В тому то і справа, що є тільки хвилина, ця, якою живеш. Але якшо вже обрана синиця, то ця хвилина з нею проходить і ти навіть не віриш в те, шо журавлі є. Журавель - це примара. Якшо ти віриш у примар, ти будеш щасливим, знайдеш і доб'єшся свого журавля. Більшість же людей вірять в реальне, в синиць.
    Тільки незрозуміло чому воно так...
    І от...маємо...скінчився черговий раунд...веде знову синиця
    Дійсно..не зрозуміло, чому воно так... чому весь час синиця?!!
    Odo
    -

Я з дитинства якось переймався більше журавлями і жодних сумнівів не мав щодо цього і майже завше вони раніше чи пізніше ставали моїми. Лише зараз у мене починають з’являтися сумніви чи були вони справді журавлями? Тут згадували блакитного птаха (сподіваюсь Метерлінка), так ця казка мені і здається гарною метафорою до поточної теми: журавлів багато, але треба знайти серед них справжніх — своїх, бо лише вони і здатні будуть залишитися у Вашому житті і надаватимуть йому сенс.
    Пророк

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Я з дитинства якось переймався більше журавлями і жодних сумнівів не мав щодо цього і майже завше вони раніше чи пізніше ставали моїми. Лише зараз у мене починають з’являтися сумніви чи були вони справді журавлями? Тут згадували блакитного птаха (сподіваюсь Метерлінка), так ця казка мені і здається гарною метафорою до поточної теми: журавлів багато, але треба знайти серед них справжніх — своїх, бо лише вони і здатні будуть залишитися у Вашому житті і надаватимуть йому сенс.
    Можливо..можливо...але як, щодо перевірити отих чужих журавлів на їх журавлячість і на їх чужість? Це ж і є основна характеристика журавля - покинути заради нього синицю. Можливо обламатися, можливо впасти, не зловити і т.д., але спробувати!
    Odo
    -

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    Можливо..можливо...але як, щодо перевірити отих чужих журавлів на їх журавлячість і на їх чужість? Це ж і є основна характеристика журавля - покинути заради нього синицю. Можливо обламатися, можливо впасти, не зловити і т.д., але спробувати!
    Можна прислухатися до своєї інтуїції — спосіб дешевий, але не завше надійний. Можна просто ризикнути всім - відпустивши синицю і вхопивши журавля — коштує дорого (роки, часом десятки років життя, нерви, здоров’я тощо), зате надійний, бо отримавши цей досвід Ви напевно знатимете рівень його "журавлячости" і чи марно витрачено стільки зусиль, чи вони таки чогось коштували і, коли так, то чого саме?

Народна мудрість вчить так: розумний вчиться на чужих помилках — дурень на своїх власних, проте за двох битих — одного небитого дають. Тобто у кожного шляху є свої прихильники і вороги, свої переваги і недоліки.
    Пророк

Народна мудрість вчить так: розумний вчиться на чужих помилках — дурень на своїх власних, проте за двох битих — одного небитого дають.
    Не те, щоб я прямо таки відпускала якихось супер-жирних синиць, і кидалася за якимись ефимерними журавлями в своєму житті, але таки оті приказки про мене... і я не в самій завидній ролі там. Але таки не
    шкодую.

Тобто у кожного шляху є свої прихильники і вороги, свої переваги і недоліки.
    Тому і назва така - наче журавель на першому місці, але й знак питання в кінці. Бо цікаво, хто як на це дивиться.
+ Ответить в теме
Страница 2 из 2

Теги для этой темы