Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей18Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 4 из 11
Показано с 31 по 40 из 106.
    Odo
    -
    Ответ Сообщение от Def Посмотреть сообщение
    Вы меня заинтриговали.Пойду распрашивать второго дедушку.
    Давно пора. Шкода лише, що моїх дідусів вже нема, щоб розпитати. Переконаний, що вітчизняну (а може й будь-яку взагалі) історію саме так і треба вчити. Найкращі підручники з кожним із нас з самого дитинства поряд, от лише не всі здогадуються скористатися таким скарбом, а потім шкодують по тому, що вже ніколи не повернеться.
    Придумал шутку. Но в беседе с Вами , так шутить не буду.
    Як знаєте.
    Не устраивает языковая политика государства.Я за-Русский- второй государственный. Это пожалуй главное. Далее... Не устраивает отсутствие ответственности политиков за свои обещания. Перепись истории, под сегодняшние политические капризы. Раздражает прослойка нации, нахватавшейся нашизма , и на каждом форуме орущая чемодан-вокзал... . Очень раздражают засланые казачьки вроде тараслт и севтавр, которые появляются, только чтобы нагадить. Запостят какой то (креатив) , и до следующего раза не появляются. Как в анекдоте про мясника и комунистов, десятого режу , языки -ВО. А мозгов нет. Если Вы читали мои посты раньше, Вы могли заметить, что меня тема русс-укр языка не волновала . До той поры, пока мне, за мой родной язык не начали говорить, что я ... и вали в рассею...
    Багато у чому згоден, проте у мене до Вас є питання, котре я ставлю всім прихильникам російської, як другої державної, досі ще не отримав жодної притомної відповіді, може цього разу пощастить (?), отже питання: що чекає на українську, тобто яка буде її доля після уведення російської, як другої державної? Буду вдячний за щиру відповідь.
    И редактирование сообщений. 13 час(ов) назад Odo .............. Последний раз редактировалось Odo, 8 час(ов) назад в 16:42.
    Цього закиду не зрозумів? Якщо Ви про те, що я відредагував своє повідомлення, то що поробиш, людина жива істота, котрій притаманно сумніватися, застановлюватися над написаним, инколи щиро шкодуючи про шось вже написане, а инколи додаючи до своїх думок щось нове, що не прийшло на згадку одразу. Погодьтесь таке буває майже в усіх. Я знаю форуми, де подібна опція заборонена, тобто, що написав, те написав, жодних виправлень. Як на мене, це надмірна суворість. Я, зазвичай не дозволяю собі виправлень лише після того, як на мій допис з’явилась чиясь відповідь, а до цього часто вношу різноманітні правки та уточнення. Ви вважаєте це хибою?
    Не надо заставлять других людей делать неестественные вещи, и будет украинскому языку счастье...
    Знову ж таки повертаю Вас до метафори історичного маятника, його було розгойдано з величезною силою, з амплітудою у кілька сторіч, а нам тепер зупиняти, хто зна як, щоб не гойднути ще сильніше. А для цього треба дуже уважно без особистих упереджень та зайвих образ простежити історію розгойдувань, щоб не наробити чужих помилок.

Теж саме стосується і цього:
    Не устраивает языковая политика государства.Я за-Русский- второй государственный. Это пожалуй главное. Далее... Не устраивает отсутствие ответственности политиков за свои обещания. Перепись истории, под сегодняшние политические капризы. Раздражает прослойка нации, нахватавшейся нашизма , и на каждом форуме орущая чемодан-вокзал... . Очень раздражают засланые казачьки вроде тараслт и севтавр, которые появляются, только чтобы нагадить. Запостят какой то (креатив) , и до следующего раза не появляются. Как в анекдоте про мясника и комунистов, десятого режу , языки -ВО. А мозгов нет. Если Вы читали мои посты раньше, Вы могли заметить, что меня тема русс-укр языка не волновала . До той поры, пока мне, за мой родной язык не начали говорить, что я ... и вали в рассею...
    Тобто народ свідомо дуже довго, як собаку Павлова, виховували, як радянське бидло, грубе, брутальне, цинічне, що виживає за будь-яких умов, морально-гнучке до плазування, при найменшій небезпеці змінюючи колір та прикидаючись дурником, напрацьовували потрібні рефлекси і відкидали рудименти чеснот інтелекту, неупередженої цікавости до життя, принциповости, чести. Всі нещасні носії цих рудиментів кінчали своє життя надзвичайно болісно у Сибіру та бандерівських криївках, а ті, кому дивом пощастило врятуватися отримали таку дозу найбрутальніших перекручувань та наклепів про себе, що й досі оговтатись не можуть. І що все це кудись безслідно зникне? Ні не зникне, нам з цим жити й методично перевиховувати себе та своє оточення, витягаючи себе та їх з тієї брудної ями наших уявлень, де ми й досі, на жаль, животіємо. Це карма, котру посіяли наші діди, а батьки не вміли дати собі з нею ради, тепер наша черга.

Инвалид умственного труда
    Тобто народ свідомо дуже довго, як собаку Павлова, виховували, як радянське бидло, грубе, брутальне, цинічне, що виживає за будь-яких умов, морально-гнучке до плазування, при найменшій небезпеці змінюючи колір та прикидаючись дурником, напрацьовували потрібні рефлекси і відкидали рудименти чеснот інтелекту, неупередженої цікавости до життя, принциповости, чести. І що все це кудись безслідно зникне? Ні не зникне, нам з цим жити й методично перевиховувати себе та своє оточення, витягаючи себе та їх з тієї брудної ями наших уявлень, де ми й досі, на жаль, животіємо. Це карма, котру посіяли наші діди, а батьки не вміли дати собі з нею ради, тепер наша черга.
    Современные политики и СМИ для слова быдло придумали завуалированное Электорат. А насчет воспитания советского быыдла, тут похоже вы очень далеко окунулись в историю. В 1977 году мой дед ходил к сослуживцу заму начальника ГорОНО чтобы меня взяли в РУССКУЮ школу. И в 10 класе я писал не толшько сочинение по руссокой литературе, но и сдавал устный экзамен по Украинской литературе. Согласен, социалистический реализм тогда полностью охватил всю литературу. НО, не надо категорично утверждать что украинский язык был в "занепаде" и его притесняли.
    Я родился и вырос в Полтаве, я русский, вернее даже словянин. Дед из Милитополя, бабушка коренная москвичка, мама белоруска. Всю жизнь говрили в семье на том языке на котором хотели. На русском. А когда мои детские воспоминая(мультики, фильмы)насильно портируют под "рiдну" мову возникает только ощущение отвращения к языку, ибо все то что навязывается никогда не приживается.
    Odo
    -
    Ответ Сообщение от rust Посмотреть сообщение
    ибо все то что навязывается никогда не приживается.
    Та чому ж не "приживається"? Оно подивіться як колись насильницька русифікація нині гарно прижилася ) Час все перемеле, ніхто й не згадає, як жиш воно колись було?
    Odo
    -
    А насчет воспитания советского быыдла, тут похоже вы очень далеко окунулись в историю. В 1977 году мой дед ходил к сослуживцу заму начальника ГорОНО чтобы меня взяли в РУССКУЮ школу. И в 10 класе я писал не толшько сочинение по руссокой литературе, но и сдавал устный экзамен по Украинской литературе. Согласен, социалистический реализм тогда полностью охватил всю литературу. НО, не надо категорично утверждать что украинский язык был в "занепаде" и его притесняли.
    Я нічого не стверджую особливо категорично, проте теж дуже добре пам’ятаю, як свідомо відмовився від української десь так рочків у десять (повернувся ж до неї вже у свідомому віці), хоча всі мої предки говорили саме нею, нестатусність відчувалась якась у рідній мові. Але будь-якій освіченій людини зрозуміло, що статусність чи не статусність мов створюється штучно шляхом певних заходів та продуманої державної політики, важелі прості і вічні: освіта, література, ЗМІ, бізнес, ґламурні розваги. Хто тримає їх своєю рукою, той тримає мову цілої країни. А тепер пригадаємо, як це було колись - 21.00, уся країна, як один припадає до ТБ і всотує у себе кожне слово: "Здравствуйте! В эфире программа ВРЕМЯ! (Далі по тексту)". Хіба можна сказати, що це насильництво? Ні в жодному разі, це просто продумана політика створення особливої спільноти без роду і племені - радянський народ. І головне, зауважте, все "без шуму і пилі", а який результат? Любо дорого послухати тепер ідучи вулицями будь-якого українського міста, бо скрізь - радянський народ.
    Я нічого не стверджую особливо категорично, проте теж дуже добре пам’ятаю, як свідомо відмовився від української десь так рочків у десять (повернувся ж до неї вже у свідомому віці), хоча всі мої предки говорили саме нею, нестатусність відчувалась якась у рідній мові.
    Жесть!
    А причина возвращения на родной язык какая?
    Зов предков или просто стало модным? Так сказать невесть откуда проснувшееся чувство национального самомзнания?

А насчет программы "Время". Личность отличается от электроата тем что она думает не коллективно. А оценивать РЕАЛИИ того времни несмотря на продуманную психологическую обработку, не составляо никакого труда. Превращение в племя происходит именно потому что пользоваться разумом перестают. Забывают что личность сугубо индивидуальна. Если идет тенеденция искоренения индивидуальности, то у разума хватит знаний и способностей обойти эти преграды.
    И чем тотальная украинизация методологически отличается от строительсва развитого социализма?
    Odo
    -
    Жесть! А причина возвращения на родной язык какая?
    Зов предков или просто стало модным? Так сказать невесть откуда проснувшееся чувство национального самомзнания?
    Швидше відчуття втрати. Так ніби померла дуже близька і рідна мені людина, померла з мого нерозумного дитячого дозволу та згоди.
    А насчет программы "Время". Личность отличается от электроата тем что она думает не коллективно. А оценивать РЕАЛИИ того времни несмотря на продуманную психологическую обработку, не составляо никакого труда. Превращение в племя происходит именно потому что пользоваться разумом перестают. Забывают что личность сугубо индивидуальна. Если идет тенеденция искоренения индивидуальности, то у разума хватит знаний и способностей обойти эти преграды.
    И чем тотальная украинизация методологически отличается от строительсва развитого социализма?
    Згоден, саме так і відбувалось і як на мене відсотків десь так з 90 це і було гарно згуртоване, психологічно-нейролінґвістично оброблене стадо, що мало назву - радянський народ. А до тих, хто тоді мав нахабність складати невеличку частку спротиву, що тоді, що зараз ставлення, як до ворогів людства не менше.
    А до тих, хто тоді мав нахабність складати невеличку частку спротиву, що тоді, що зараз ставлення, як до ворогів людства не менше.
    Ну не совсем уж не большую часть.
    Люди жили в системе при этом сохраня свое я, способность мыслить и пользоваться этой же системой. Конечно двоякая жизнь сложноватая но при умелом использовании сбоев системы, ее неповоротливости и прочив атрибутов огромной махины достигались свои задачи и цели.
    Odo
    -
    Ну не совсем уж не большую часть.
    Ну скільки осіб вийшло на Червону площу після "пражської весни" потримати тремтячими руками плакати "За Вашу і Нашу Свободу!"? А скільки залишилось по домівкам байдуже горілку глушити? Ось Вам і співвідношення.
    Люди жили в системе при этом сохраня свое я, способность мыслить и пользоваться этой же системой. Конечно двоякая жизнь сложноватая но при умелом использовании сбоев системы, ее неповоротливости и прочив атрибутов огромной махины достигались свои задачи и цели.
    Які саме "свои задачи и цели"?
    Odo
    -
    Я родился и вырос в Полтаве, я русский, вернее даже словянин. Дед из Милитополя, бабушка коренная москвичка, мама белоруска. Всю жизнь говрили в семье на том языке на котором хотели. На русском.
    От цікаво, чому Ви не обрали шляхетний південний діялект "Деда из Милитополя", або ту ж слов’янську білоруську Вашої мами, але, як і всі радянські громадяни "в єдінам париве" саме російську? Перконаний, що це був саме свідомий вибір особисто Ваш і Ваших близьких, ось лише чи не забагато родин зробили точнісінько такий же вибір?
    Ну скільки осіб вийшло на Червону площу після "пражської весни" потримати тремтячими руками плакати "За Вашу і Нашу Свободу!"? А скільки залишилось по домівкам байдуже горілку глушити? Ось Вам і співвідношення.
    Героизм и смелость этих людей конечно заслуживает уважения. Да они показали что есть инакомыслящие. Но это неразумно было. Конечно тех кто не вышел, но и не бухал на кухне можно обвинить в трусости., но может быть этобыло разумное решение?
    Які саме "свои задачи и цели"?
    Жить полноценной жизнью. Выжиь по колесами этой машины и не потерять собственного я.
+ Ответить в теме
Страница 4 из 11