Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей18Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 11
Показано с 21 по 30 из 106.
    Odo
    -

Йо! Дійсно!

Ответ Сообщение от Def Посмотреть сообщение
    Odo. А почему Вы теперь пост игнорите? В кои веки я своими словами, без шпаргалки...;)
    Вибачайте, не очікував такої швидкої відповіді та ще й "без шпаргалки"! Приємно вражений, можете ж, коли захочете ) Зара, зберу "мислі в кучу" - відповім

Odo
    -
    Красивые слова, не спорю.
    За цими словами досвід усього людства, що й дотепер ніц не винайшло кращого за демократію та вільні вибори.
    Рыла очень часто меняются. Только одно наелось, ему персональную пенсию, и на его место следующее голодное рыло и так с 1991 года.
    Згоден, це прикро, місцями навіть нестерпно. Але які пропозиції? Як на мене, це явище тимчасове, принаймні хочеться у це вірити, і лікується все тими ж вільними виборами. І чим швидше наш люд це зрозуміє, тим краще для нього, як і для всього суспільства.
    Начнём с зарубинецкой культуры? Или раньше копнём?
    Не бачу жодного сенсу копати глибше (у цьому питанні) ніж простягається наша історична пам’ять. І чим ближча у часі до нас якась подія, тим вона, знову ж таки для нашої історичної пам’яті вагоміша. З огляду на це процес русифікації є вельми вагомим і не заперечним, щоб Ви, чи хтось инший не казали.
    Второй государственный язык.;)
    Переконаний, що це впаде на добре підготований для нього ґрунт і придавивши українську вкотре - гойдне той маятник з новою силою. Невже Ви цього не розумієте?
    Здоровая конкуренция, так-сказать. :))
    Конкуренція між вовком та зайцем? Дуже здорова конкуренція, що й казати.
    Возьмём Японию. Daihatsu, Hino, Honda, Isuzu, Lexus, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Subaru, Suzuki, Toyota. Электронику перечислять?
    Як це Ви Нокію забули Ну і до чого це? Ви либонь, хочете сказати, що вони он скільки всього зробили, а ми тіпа просто «погулять вийшли». Згоден, пробайдикували ми багацько часу, але це добра нагода надолужити те, що проґавили і ми і наші предки. А подивитися варто було б, як це робить, напр. той же Китай. Відкрита економіка, режим сприяння інвестиціям і все таке. І у висліді всі перераховані Вами вище бренди уже не лише їхні, але почасти і наші теж.
    Так, бажаю побалакати. )
    Добре: Ви справді вважаєте, що нинішня Росія є спадкоємицею Київської Руси?
    И ссылочку перечитать, зазорным для себя не считаю ;)
    Прошу:
    Одна из ключевых имперских мистификаций - тезис о том, что нынешняя Россия якобы имеет какое-то отношение к истории Киевской Руси
    http://observer.sd.org.ua/rnews.php?id=684
    Def
    .
    Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    За цими словами досвід усього людства, що й дотепер ніц не винайшло кращого за демократію та вільні вибори.
    Я согласен, демократические выборы! Я веду речь о том, чтобы за предвыборные обещания политики отвечали чем-то более весомым, чем яйцом в харю из толпы. Скажем к примеру яйцами. Обещал голубец русский вторым государственным, не выполнил-растёгивай ширинку и клади яйца на пенёк. Уж поверьте мне, русскоговорящие топорик найдут.
    Про пчеловода я молчу. Ему яиц 10 орубить стоит.

Згоден, це прикро, місцями навіть нестерпно. Але які пропозиції?
    Пост выше...

Не бачу жодного сенсу копати глибше (у цьому питанні) ніж простягається наша історична пам’ять. І чим ближча у часі до нас якась подія, тим вона, знову ж таки для нашої історичної пам’яті вагоміша.
    Согласен.

З огляду на це процес русифікації є вельми вагомим і не заперечним, щоб Ви, чи хтось инший не казали.
    Не согласен.

Переконаний, що це впаде на добре підготований для нього ґрунт і придавивши українську вкотре - гойдне той маятник з новою силою. Невже Ви цього не розумієте?
    При чём тут маятник? Я родился здесь, мой язык русский. Меня научило ему государство. Я не виноват, что сейчас у него другое название и язык.
    Я хочу обращаться в судебные органы, вести делопроизводство, и обучать детей на родном мне языке. Я ещё раз настаиваю , я никуда уезжать не хочу. Я здесь родился и вырос.

Конкуренція між вовком та зайцем? Дуже здорова конкуренція, що й казати.
    Зачем насильно навязывать язык? Вы сами говорили про демократический выбор. В этом контексте он вам не нравится? А давайте на государственном уровне заставим всех в гос учереждениях носить брюки молнией назад.;)

Як це Ви Нокію забули Ну і до чого це? Ви либонь, хочете сказати, що вони он скільки всього зробили, а ми тіпа просто «погулять вийшли».
    Назовите(кроме сырья,) что производит украина...Не в локальном масштабе. Для всех Япония машины-электроника.Германия-машины.( про Нокию сами вспомнили;) ) А мы?
    Глечыки и вышиванки не в счёт.
    Что сейчас производят заводы, которые были местом занятости большей части трудящихся Полтавы. 22-й. Воздух. Там сейчас болгарками срезают несущие перекрытия из метала. Благо конструкторы заложили запас прочности для ядерного взрыва. 20-й.Масляные фильтры к машинам. А ведь там клепали *серьёзную* электронику.Где все работники?

Згоден, пробайдикували ми багацько часу, але це добра нагода надолужити те, що проґавили і ми і наші предки. А подивитися варто було б, як це робить, напр. той же Китай.
    И заодно вспомним , сколько среднестатистическому китайцу платят.

Відкрита економіка, режим сприяння інвестиціям і все таке. І у висліді всі перераховані Вами вище бренди уже не лише їхні, але почасти і наші теж.
    С нашей ментальностью, и тягой к изданиям новых законов, к нам не то , что инвестиции ,туристы скоро приезжать не станут.

Добре: Ви справді вважаєте, що нинішня Росія є спадкоємницею Київської Руси?Прошу:http://observer.sd.org.ua/rnews.php?id=684
    Вы привели статью интроверта, и фальсификатора.http://slavica.maillist.ru/abakumov/?mat=376
    http://www.trinitas.ru/rus/doc/0211/008a/02111103.htm
    Odo
    -

домовленість про наміри

Вы привели статью интроверта, и фальсификатора.http://slavica.maillist.ru/abakumov/?mat=376
    http://www.trinitas.ru/rus/doc/0211/008a/02111103.htm
    Я думаю, що це Ваше зауваження і є доброю нагодою поговорити про погану форумну звичку битися посиланнями та цитатами. Ось Ви вважаєте Палія "интровертом, и фальсификатором", я вважаю його цілком пристойним істориком та яскравим публіцистом. Від читання сторінок "Славянскаґо єдінства" мене починає нудити десь на другій хвилині цього процесу, але менше з тим. Хто ті автори, що пишуть ті статті і вважають Палія "интровертом, и фальсификатором" мені невідомо, як невідомо на кого вони працюють, яку зарплатню і за що саме отримують. Давайте зараз з’ясовувати хто інтроверт з них, хто екстраверт, а хто й поготів - Козерог, а хто Діва, еге? Для з’ясування цього треба, як мінімум запросити їх (всіх зазначених осіб) в якийсь форум і вони самі мусять розібратися між собою, хто є Козерогом, а хто інтровертом )

Переконаний, що нормальній пересічній людині з’ясовувати гороскоп, чи психологічний склад того чи иншого історика-публіциста — ні до чого. Поважаюча себе та инших вихована людина може дозволити собі говорити щось лише про присутніх у даному приміщенні чи на форумі людей, щоб вони мали змогу відповісти. Це базова етична обов’язкова норма спілкування. Тому, ми з Вами притомно можемо обговорювати лише якійсь власні погляди чи переконання або ж вірування (що найчастіше), виходячи лише з власної логіки та досвіду. І посилатися найкраще, як на мене, саме на власний досвід, або на досвід наших родичів, предків, як це Ви робили у темі про УПА, посилаючись на досвід свого діда. Особисто для мене, це найпереконливіша і найдостойніша довіри інфа! Вона близька, тепла й справжня. Все решта, що виходить за ці межі, є просто більшою чи меншою мірою маніпуляцією свідомістю співрозмовника, пропагандою певної ідеології, рекламою, піаром з погано-прихованими технологіями нейро-лінґвістичного програмування (перепрограмування?).

Розмаїтої інфи накопичено сьогодні у мережі на будь-який смак і копил – неміряно. І ми можемо не виходити з-поза своїх компів цілодобово, щохвилинно вражаючи одне одного щоразу новими посиланнями та цитатами і закріплюючись у своїх переконаннях цього разу вже намертво і назавше, зрозумівши всю підступну гру свого візаві і просякаючи свої мозки все більшими і дужчими, незаперечно-кам’яними доказами своєї правоти люб’язно підготованими для нас добродіями/злодіями, фальсифікаторами-інтровертами/екстраветрами чи пристойними проте зовсім нам незнайомими людьми з мережи із невідомими нам мотивами. Така собі он-лайнова гра для бажаючих, перевірне слово «он-лайно».

Тому пропоную припинити безглузде витрачання часу на псування власних мозків інфою мережевих провокаторів і розпочати притомне спілкування, виходячи із зазначених вище базових морально-етичних норм.
    Odo
    -
    А ось не забарився і яскравий приклад: фота, що гуляла мало не на всіх українофобських сайтах виявилась фальшивкою, а скільки людей жахалося дивлячись на неї, скільки змінили під впливом коментарів до неї свої переконання. Але найцікавіше полягає у тому чи є достовірним і це викриття? І так майже з кожною черговою мережевою інфою. Тому, думаймо самостійно.
    Odo
    -
    Не согласен.
    Аргументуйте.
    При чём тут маятник?
    При тому, що це універсальна метафора довколишніх процесів життя: гойднувся в один бік, обов’язково гойднеться у протилежний, та ще й тоді, коли цього щонайменше очікують ті хто гойднув його вперше, така собі карма людського буття.
    Odo
    -
    Я родился здесь, мой язык русский. Меня научило ему государство. Я не виноват, что сейчас у него другое название и язык.
    Я хочу обращаться в судебные органы, вести делопроизводство, и обучать детей на родном мне языке. Я ещё раз настаиваю , я никуда уезжать не хочу. Я здесь родился и вырос.
    Думаю, тут головне, те, що Ваша ідентичність не збігається з державною. Це дійсно дуже складне, навіть трагічне питання для цілого покоління Ваших і моїх однолітків. Не готовий на нього відповісти кількома рядками похапцем. Тут є про що подумати.
    Зачем насильно навязывать язык? Вы сами говорили про демократический выбор. В этом контексте он вам не нравится? А давайте на государственном уровне заставим всех в гос учереждениях носить брюки молнией назад.;)
    Відповім дещо парафразом попереднього фрагменту Вашого допису щодо державного виховання: спочатку держава кілька десят років поспіль витравлює будь-які прояви толеранції та жаги інтелекту у цілої нації, а потім зіштовхнувшись саме зі згаданими проявами, вже генетично сформованими і закріпленими патернами поведінки, скерованими цього разу проти нинішніх носіїв імперської ментальности та прихильників реставрації режиму, тобто духовних нащадків тих, хто колись сформував ці сценарії поведінки, чомусь не впізнає саме їх і розпачливо обурюється. Що тут сказати, хіба народну мудрість згадати: «Посієш вітер, пожнеш бурю».
    Def
    .
    Домовленість про наміри
    Поддерживаю.

А ось не забарився і яскравий приклад: .... Тому, думаймо самостійно.
    Давайте попробуем.( Однако мало верится,чтобы мать своих детей так...)

Аргументуйте.
    Во времена моего детства был и телеканал ут1( может не так назывался. но суть та.) Кстати, один из трёх,которые были в ефире. И книжки на украинском были, и газеты. И памятник Тарасу стоял. Никто его краской не обливал.И мову я на улице слышал.Я притеснений не замечал.( Да Вы и сами помните;) )

... гойднувся в один бік, обов’язково гойднеться у протилежний, та ще й тоді, коли цього щонайменше очікують ті хто гойднув його вперше...
    А кто по Вашему мнению качнул маятник первым?

Ваша ідентичність не збігається з державною.
    (Очень хочется ругаться матом) Не по отношению к Вам, уважаемый. По отношению к стране...

«Посієш вітер, пожнеш бурю».
    Сценарий Англия-ирландия?
    Odo
    -
    Давайте попробуем.( Однако мало верится,чтобы мать своих детей так...)
    А у те, що воїни УПА це зробили так легко віриться? Чому? Звідки така упередженість? Ваш дід таке пам’ятає, бачив своїми очима, розказував Вам щось подібне?
    Во времена моего детства был и телеканал ут1( может не так назывался. но суть та.) Кстати, один из трёх,которые были в ефире. И книжки на украинском были, и газеты. И памятник Тарасу стоял. Никто его краской не обливал.И мову я на улице слышал.Я притеснений не замечал.( Да Вы и сами помните;) )
    І я звісно теж пам’ятаю, книжки дійсно були, мовою спілкувались одиниці, я навіть згадати конкретно цих людей не спроможний настільки це були одиниці, тому які ж "притеснения" просто не було кого притісняти.
    А кто по Вашему мнению качнул маятник первым?
    Перший гойднув той, хто заборонив до широкого вжитку "кнігі літовскія печаті", а кому вона та мова русинська заважала? До речі, що була офіційною мовою ВКЛ. Потім вже була решта розгойдувачів, але цей поштовх, як на мене, був найперший після "славетної" петрової перемогою під Полтавою та збоченими знущаннями над трупом померлого Івана Степановича. Треба ж було закріпити успіх і на "культурному фронті".
    Я вже не згадую такі перлини братерства, як: скасування гетьманства (1764), розформування козацьких полків на Слобожанщині (1765), у 1775 остаточно ліквідовано Запорозьку Січ (за це особлива подяка!), у 1782 у Гетьманщині ліквідовано полкову та сотенну адміністрацію і запроваджено поділ на З намісництва, у 1783 розформовані козацькі полки на Лівобережжі і юридично запроваджено кріпосне право, тощо. Проте я не схильний до звинувачення лише одного боку, левова частка провини лежить на самому українстві: це ж треба було бути нашим предкам такими тюхтіями, щоб дати собі отак сісти на шию.
    (Очень хочется ругаться матом) Не по отношению к Вам, уважаемый. По отношению к стране...
    А що саме Вас найбільше дратує/не влаштовує?
    Сценарий Англия-ирландия?
    Можливо, хоча особисто мені не смакує доля Ірландії, що майже остаточно позбулась своєї рідної гельської мови. Попри все, я поки ще оптиміст, щодо української.
    Def
    .
    А у те, що воїни УПА це зробили так легко віриться? Чому? Звідки така упередженість? Ваш дід таке пам’ятає, бачив своїми очима, розказував Вам щось подібне?
    Вы меня заинтриговали.Пойду распрашивать второго дедушку.

просто не було кого притісняти.
    Придумал шутку. Но в беседе с Вами , так шутить не буду.

А що саме Вас найбільше дратує/не влаштовує?
    Не устраивает языковая политика государства.Я за-Русский- второй государственный. Это пожалуй главное. Далее... Не устраивает отсутствие ответственности политиков за свои обещания. Перепись истории, под сегодняшние политические капризы.
    Раздражает прослойка нации, нахватавшейся нашизма , и на каждом форуме орущая чемодан-вокзал... .
    Очень раздражают засланые казачьки вроде тараслт и севтавр, которые появляются, только чтобы нагадить. Запостят какой то (креатив) , и до следующего раза не появляются. Как в анекдоте про мясника и комунистов, десятого режу , языки -ВО. А мозгов нет. Если Вы читали мои посты раньше, Вы могли заметить, что меня тема русс-укр языка не волновала . До той поры, пока мне, за мой родной язык не начали говорить, что я ... и вали в рассею...

И редактирование сообщений.
    13 час(ов) назад
    Odo
    ..............
    Последний раз редактировалось Odo, 8 час(ов) назад в 16:42.

Попри все, я поки ще оптиміст, щодо української.
    Не надо заставлять других людей делать неестественные вещи, и будет украинскому языку счастье...
+ Ответить в теме
Страница 3 из 11