Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей125Благодарности

Результаты опроса: Верите ли Вы в бога?

Голосовавшие
28. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Да.

12 42.86%
  • Нет.

11 39.29%
  • великие силы вселенной!

5 17.86%
+ Ответить в теме
Страница 9 из 73
Показано с 81 по 90 из 728.
    Odo
    -
    Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    Та ваші віруючі
    Почнемо з того, що вони (віруючі) не мої, бо вірять не в мене
    наперебій одне поперед одного намагаються розповісти як їм кльово з богом. І загітувати інших. Як на виборах, чий кандидат кращий.
    Ну дик у них і запитайте чого? Я відповідатиму лише за себе, за усіх віруючих, це знаєте вже якось занадто.
    Щодо заборон, ну наприклад дошлюбний секс і а в сторому заповіті - ой-ой-ой - там нічо ніззя, я з книги левіт просто качалася на підлозі. До речі, поясніть пане Одо, чому такі протилежні як старий і новий заповіт книги обєднали в один фоліант. і не треба аргументів на кшталт: так було до, а так після.
    Не зовсім зрозумів глузд останнього речення, що означає "до" та "після", але менше з тим. Щодо різниці між заповітами. Почнемо трохи здалека. Кожен народ має свої особливости та відмінности від инших, наприклад порівняйте фінів та арабів за темпераментом І кожен нарід сприймає речі неоднаково, тому і святе писання у всіх різне. А тепер подивимось на свідомість людей різних діб історії, що там побачимо? Війни, вогнища, страшні хвороби (проказа, холєра, тощо), жахна жорстокість, ставлення до людського життя, як до дріб’язку. Ви колись уявляли себе у минулому? Не було страшно? Не знаю, кому як, але мені подобається наш час і мені не надто хотілося б опинитися десь у старозавітному часі. Але людям, що жили у тому часі так само був би незрозумілим наш час, а у своєму вони почувалися нівроку, і цінности свого часу їх влаштовували і саме тому і святе писання до них звертається їхньою мовою, тобто мовою зрозумілих їм цінностей.

Трохи лірики:
    Якщо людожеру, що дуже цінує вгодованих переможених ворогів проповідувати вегетаріанство, ану скажіть куди він Вас пошле?

Може не все так ґротескно, як у цьому прикладі, але все ж відмінности у культурному розвитку річ дуже серйозна і вимагає до себе належного ставлення, якщо Ви хочете бути почутими своїми візаві, то мусите їх враховувати.
    Іще чому Джізуз воскресає (а знач і вмирає) щороку в різний день. Календарними заморочками не прикривайтеся, поясніть концепцію.
    А так, на загал: позитив нашої дискусії в її оживленості, бо форум задрімав. Підключайтеся :)
    Скільки мені відомо, це просто одне з релігійних християнських свят, що згадує цю подію, що колись відбулась. А чому ми кожного року зустрічаємо діда Мороза з подарунками? Вас це не дивує

Odo
    -
    Щодо заборон, ну наприклад дошлюбний секс
    Знаєте, я не пригадую щось, щоб когось там порвали за дошлюбний секс у Біблії, хоча можливо я просто неуважно читав Старий Заповіт, бо читанка і справді не з легких, а ось у Новому пам’ятаю аж два місця де Іісус вступається за тих людей, котрих звинувачують у "протизаконному" сексі.
    2.0
    ... або не вірити :)
    Odo
    -
    ... або не вірити :)
    Не зрозумів :-/
    Роман
    Гість
    Верить во что-то это просто человеческая необходимость, ее природа. У кого-то Бог это существо, которое сотворило мир, и которое руководит им. У меня Бог в моей голове и сердце. Я не считаю за необходимость там ходить в церьковь и т.д. Главное верить... Наверное верить в себя, в окружающих, верить в любовь, просто воспринимать действительность такой какая она есть.
    Odo
    -
    Ответ Сообщение от Tail Посмотреть сообщение
    Віра в Бога - вільний вибір кожного, кожен сам повинен до цього прийти і усвідомити. Не треба доводити чи спростовувати існування Бога, бо це ІМХО неможливо! Треба просто Вірити:boast:
    Цілком згоден.
    2.0
    2 ODO: Ну дик у них і запитайте чого? Я відповідатиму лише за себе, за усіх віруючих, це знаєте вже якось занадто.

а я у вас питаю.. ви ж теж віруючий. а вони мене мабуть бояться, не підходять близько, а як підходять -биріком тікають.

2 ODO:Не зовсім зрозумів глузд останнього речення, що означає "до" та "після", але менше з тим.

до христа і післятого, як він появився

2 ODO:Трохи лірики:
    Якщо людожеру, що дуже цінує вгодованих переможених ворогів проповідувати вегетаріанство, ану скажіть куди він Вас пошле?

аплодую! супер!

2 ODO:Може не все так ґротескно, як у цьому прикладі, але все ж відмінности у культурному розвитку річ дуже серйозна і вимагає до себе належного ставлення, якщо Ви хочете бути почутими своїми візаві, то мусите їх враховувати.

може і гротескно але в час науки і високих технологій люди вірять у казочки і читають біблію. чомусь міфологію Єгипту, Давньої Греції ми ігноруємо, зате віримо у рай та пекло. Скажете, так там же ж філософія... Але в Канта, Діогена та сотень інших теж філософія. І їхні кандидатури в боги ніхто не подає. Людина приречена на САМОЗНИЩЕННЯ і крапка. І ніякий Апокаліпсис не може бути страшнішим за тупість людства.

2 ODO:Скільки мені відомо, це просто одне з релігійних християнських свят, що згадує цю подію, що колись відбулась. А чому ми кожного року зустрічаємо діда Мороза з подарунками? Вас це не дивує

розмито... дід мороз приходить ЩОРОКУ 31 грудня, а день смерті, і відповідно воскресіння намесника божого щороку в різний час... і з якого то б нещастя, а?

2 ODO:Знаєте, я не пригадую щось, щоб когось там порвали за дошлюбний секс у Біблії, хоча можливо я просто неуважно читав Старий Заповіт, бо читанка і справді не з легких, а ось у Новому пам’ятаю аж два місця де Іісус вступається за тих людей, котрих звинувачують у "протизаконному" сексі.

ну добре, проїдемо цей пункт, бо цитату навести зараз не можу, я з собою такого талмуда не тягаю, а в інтернеті шукати - нічого робити. але книга Левіт, жертва на цілопалення за пологи, за секс, за хрін зна що. поясніть цей добрий постулат вашої релігії. і знову ж таки, не треба відсилати до проджізусових часів. воно все в одній книзі, а отже й сприймається як спільний фоліант. хоча деякі умники книжечки розділили і радіють певно з того.

2 РОМАН: Верить во что-то это просто человеческая необходимость, ее природа.
    можна сперечатися, а можна і ні. в залежності від особистих якостей певного "тіла"... припустимо

У кого-то Бог это существо, которое сотворило мир, и которое руководит им. У меня Бог в моей голове и сердце.

але у кожного бог свій.

Я не считаю за необходимость там ходить в церьковь и т.д. Главное верить... Наверное верить в себя, в окружающих, верить в любовь, просто воспринимать действительность такой какая она есть.

поважаю думку. але це принцип кожної нормальної людини, незалено від того вірить вона в бога чи ні. просто в тебе є реальність, а другої, певно, не буде. життя дається раз... а навіть якщо припустити можливість реінкарнації, свідомість не зберігається. ну, за деякими вийнятками :parting2:
    2.0
    або не вірити - коментар до месиджу Таіл :)
    Slavic7
    Гість
    Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Бідний бідний науковий світ, він і не знає, як тяжко він вражений! Але є ще лицарі справедливости, що не дадуть скоїтись злу, Славік7 спасе науковий світ він казкової навали. Дивіться на екранах ТБ з 7 по 10 те захоплюючий трилер "Казкова навала" та "Казкова навала-2"! :aikido:
    Брати Вачовскі нервово курять.
    Че за бред?
    Мысли в слух ? :))
    Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Цитату в студію! Це буде справжній переворот у богослов’ї!
    В этой книге мало чего конкретного есть.
    Читай книгу и анализируй !

-------------
    вот тут чет нашел интересное : http://www.ateism.ru/articles/sadovsky02.htm
    Что за необходимость была сажать настолько опасное дерево прямо под носом у таких любознательных существ, если Он так уж опасался, что они покушаться на его плоды? Все это, если исходить из буквального толкования Библии – самая настоящая подстава, вовсе недостойная такого великого существа, как Господь Бог.

Ответ напрашивается сам: Создатель, конечно же, знал заранее, что рука его любимого создания рано или поздно потянется к запретному плоду (да и как не знать – ведь оно было создано по Его образу и подобию – значит, Он сам на месте человека поступил бы так же), и это было частью Его замысла. И Он сам спровоцировал "грехопадение". Он, а не какой-то злокозненный Сатана.

Таким образом, Бог и Сатана в книге Бытие, а следовательно, и во всей Библии – одно и то же лицо. Точнее, тот, кого люди называют Богом, и тот, кого считают дьяволом – ипостаси одной и той же Сверхсущности. Можно спорить – цельная ли это сущность, троичная, или же она представляет из себя единство противоположностей, как инь-янь, это не принципиально. Важно другое – то, что никакого чистого добра, так же как и чистого зла не существует, это изобретение чисто человеческое.

В Торе, как уже упоминалось, дьявола нет, а все сверхъестественные функции как Бога, так и Сатаны с успехом выполняет Элохим Иегова. А все истерики по поводу силы бесовской и Князя Мира Сего появились намного позже. Что же делать, если люди жить не могут без Сатаны? Такова уж их психология. Надо ведь валить на кого-то последствия собственных раздолбайства и слабости. Не на себя же?
    ----------
    Odo
    -
    Ответ Сообщение от Slavic7 Посмотреть сообщение
    В этой книге мало чего конкретного есть.
    Читай книгу и анализируй !
    Е ні, шановний, Ви сказали що це сказано у Біблії. А цитату відмовляєтесь навести. Тоді Ви мусите визнати, що збрехали. Відмазки з посиланням на чиїсь думки не приймаються. Збрехали, так майте мужність визнати це.
+ Ответить в теме
Страница 9 из 73

Теги для этой темы