Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей125Благодарности

Результаты опроса: Верите ли Вы в бога?

Голосовавшие
28. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Да.

12 42.86%
  • Нет.

11 39.29%
  • великие силы вселенной!

5 17.86%
+ Ответить в теме
Страница 8 из 73
Показано с 71 по 80 из 728.
    2.0
    В тому мистецтві передусім ідея. А митців не розуміють тільки тупі. Для когось вистачає мистецтва примітивізму, а хтось потребує чогось величного. Особисто я не переварюю Олега Скрипку, хочі він тіпа і патріот, і розумний. Але "були-були на селі" це понад всяку критику, ну і романс французькою також, і все-все повязане з ВВ. Жлобське воно якесь. Хоча Країна Мрій це добре... але скіки мені Скрипка не доводив що його мистецтво типу Ван ГОга і прочего (тобто ляпанина) я НЕ РОЗУМІЮ його творчості. Те ж і з релігією. Тобто догми християнства більш хороші, ніж погані, а от методи... но комментс

Odo
    -
    Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    В моєму випадку це 100 % не має до Бога жодного відношення.
    Звідки така впевненість? Ви так близько знайомі з Богом, чи є фахівцем з того, що має до нього якийсь стосунок, а що ні?
    Або це не є істинами.
    Що саме?
    Хто сказав, що те, що ви (наприклад ви) вважаєте істинами, є ними насправді.
    Істину кожен шукає на самоті, але инколи зустрічаються люди, що допомагають нам у наших пошуках. Може Ви шукаєте доказів, на гербовому папері з печатками і написом "НАЙСПРАВЖНІША ІСТИНА У СВІТІ", а раптом печатки виявляться не справжіми, що тоді робитимете?

Хто є істина? На це питання Ви мусите знайти відповідь самі.
    Тому що художник-початківець намагається робити щось конкретне. Тим паче, що церква (а відтак віра) вже давно себе дискредитували.
    Що саме Ви маєте на увазі під виразом "щось конкретне"?
    Odo
    -
    Віра теж дуже суб"єктивне поняття. Чого ж ви тоді пишете про якісь істини, божі дари і т п?????????????????77
    Як чому? Тому, що я у це вірю. Але я визнаю повне і цілковите право будь-кого у це не вірити. Більше того, я готовий сперечатися будь-з ким, хто заперечуватиме це Ваше СВЯТЕ право Бо Бог не лише радість, а й свобода.

Щодо суб’єктивности у мистецтві.
    Я вважаю, що у мистецтві таки є чіткі закони, що дозволяють визнати що є скарбом, а що непотрібом, біда у тому, що їх ніхто і ніколи принаймні з людей, не формулював ) Думаю, що десь так само і з вірою.
    змія болотяна ОЧКОва
    Істину кожен шукає на самоті, але инколи зустрічаються люди, що допомагають нам у наших пошуках. Може Ви шукаєте доказів, на гербовому папері з печатками і написом "НАЙСПРАВЖНІША ІСТИНА У СВІТІ", а раптом печатки виявляться не справжіми, що тоді робитимете?

Саме віруючі люди шукають НАЙСПРАВЖНІШІ ІСТИНИ В СВІТІ.
    То храм, то батюшка, то біблія...Про істини писали Ви

Радість та відчуття внутрішнього щастя це і є прояви Бога у нас. Людина може годинами говорити про Бога, але якщо Ви засипаєте з нудьги, то або Ви не готові до сприйняття цих істин, або цій людині насправді йдеться про щось дуже далеке від Бога.

Бо Бог не лише радість, а й свобода.

Кльова у Вас свобода. Там же самі заборони і примус????????? Роби те, отак, отут, а не отам і т п

Що саме Ви маєте на увазі під виразом "щось конкретне"?

Щось конкретне - це щось конкретне. Картина, наприклад.
    Odo
    -
    Щось конкретне - це щось конкретне. Картина, наприклад.
    Тобто щось матеріяльне?
    Odo
    -
    Саме віруючі люди шукають НАЙСПРАВЖНІШІ ІСТИНИ В СВІТІ. То храм, то батюшка, то біблія...Про істини писали Ви
    Істину шукають усі, незалежно від віри, і віруючі і невіруючі, просто у різних місцях )
    Кльова у Вас свобода. Там же самі заборони і примус????????? Роби те, отак, отут, а не отам і т п
    Які саме?
    Odo
    -
    2 aneisha:
    Цікаво, що ось Ви весь час наголошуєте на тому, що Ви не вірите, весь час повторюєте, ніби хочете когось переконати у тому, в чому самі не впевнені Бо звідки така тоді цікавість та пристрасть до цієї теми?

Усі невіруючі вже давно збилися тут писати і пішли десь, лише Ви все переконуєте і переконуєте, що не вірите.

І знаєте, що я Вам скажу? Я Вам не вірю )
    2.0
    Та ваші віруючі наперебій одне поперед одного намагаються розповісти як їм кльово з богом. І загітувати інших. Як на виборах, чий кандидат кращий. Щодо заборон, ну наприклад дошлюбний секс, і а в сторому заповіті - ой-ой-ой - там нічо ніззя, я з книги левіт просто качалася на підлозі. До речі, поясніть пане Одо, чому такі протилежні як старий і новий заповіт книги обєднали в один фоліант. і не треба аргументів на кшталт: так було до, а так після.

Іще чому Джізуз воскресає (а знач і вмирає) щороку в різний день. Календарними заморочками не прикривайтеся, поясніть концепцію.
    А так, на загал: позитив нашої дискусії в її оживленості, бо форум задрімав. Підключайтеся :)
    Частий гість
    2 aneisha: я не вірю в Християнського бога!!!!!!!ніколи не вірив і не буду........ я ніколи не сприймав написане в Біблії за правду!!! Ніколи!!! Вірити у Бога не означає бути християнином..........
    Пророк
    Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    А так, на загал: позитив нашої дискусії в її оживленості, бо форум задрімав. Підключайтеся :)
    Та що тут підключатися? Віра в Бога - вільний вибір кожного, кожен сам повинен до цього прийти і усвідомити. Тим більш ви травите шановного Mozok різними неув"язками у канонах і церковній літературі. Хоча давно доведено, що та ж Біблія неодноразово і НЕПРАВИЛЬНО перекладалася та ще й переписувалася. Та й церква сюди руку приложила аби копієчку заробити. Хоча вірувати і вірити попам - це різні речі.
    Не треба доводити чи спростовувати існування Бога, бо це ІМХО неможливо! Треба просто Вірити:boast:
+ Ответить в теме
Страница 8 из 73

Теги для этой темы