Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей125Благодарности

Результаты опроса: Верите ли Вы в бога?

Голосовавшие
28. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Да.

12 42.86%
  • Нет.

11 39.29%
  • великие силы вселенной!

5 17.86%
+ Ответить в теме
Страница 7 из 73
Показано с 61 по 70 из 728.
    Odo
    -
    Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    Що стосується дару (у вигляді віри в Бога) то я з кожним днем переконуюсь, що дар (будемо це називати так) мають саме ті люди, які не вірять у Бога.
    Я щиро радий за Вас, тіштеся Вашим даром, Бог і є радість, і коли Ви радуєтесь, то Ви наближаєтесь до нього, все решта додасться згодом, можливо.
    Я кілька днів тому спілкувалась із двома свідками Ієгови, то вони окрім своєї біблії нічого не знають. Це в них (тіпа) істинна книга... І вони свято вірять в те, що там написано. Але коли ти в них питаєш про шось таке, шо ніяк не співпадає з їхнім зазомбованим мишленням, вони починають тикати в тебе пальцем, піта ти ДІТЯ САТАНИ.
    Для таких людей є дві думки - їхня і неправильна.
    А знову ж таки щодо дару, то здається мені, що віра в Бога - не найбільший з них!!!!!!!!!!!!!!!!! І тим паче не найважливіший!!!!!!!!!!!!!!!
    Мені теж доводилось спілкуватися з цими людьми і я згоден з Вашими висновками, але до Бога це не має жодного стосунку. Поясню на прикладі.

Уявімо собі людину, що мріє стати причетною до шляхетних мистецтв, зробитись майстром живопису, але малювати вона не вміє, проте вперто малює щодня і хоче навчитися. Роботи у неї відверто нікчемні і смішні, всі лише кепкують з неї. А вона, бідачка, продовжує називати себе художником, і доводить усім щодня, що це саме так і є. То чи правильно буде зневіритися у мистецтві живопису дивлячись на цю людину і зробити висновок, що художники це нікчеми?

Так і ці віруючі Ієговісти, вони лише навчаються. Робити по ним висновки про Того, до кого вони прагнуть безглуздо, бо і найдовших шлях починається колись з перших кроків.

2.0
    Так от такі гаврики і дискредитують таких осіб як ви. А відмежовувати "зерна от плевел" ох як непотрібна, та і невдячна в цьму напрямку справа. Я знаю одиниці віруючих які не "двинуті" на своїй вірі. А решта так і хоче затягнути тебе "в мір где не будєт болі"... Реальність панове жити треба, реальністю. А то "грішні" мучаться, паряться, а у них всьо буде кльово - путівка в рай і все таке. Особисто я, як уявлю їхній нуднющий рай, заздрю Мефістофелеві.
    І взагалі, може хтось мені пояснить, з якої це радості єврейський нещасний проповідник Джізус став уособленням моралі веееелиииичезної частини світу? Яким медом його намазали? А якже хрестові походи? Ті чуваки теж свято вірили, що йдуть за благу справу. А їхніми здобутками "харчувалася" купка релігійних олігархів...
    Я не бачу просто іншого сенсу в релігії, аніж керувати масами. І ієговісти уе ілюструють найкраще. Бо навіть самі католики не заперечують відомості про цікаві властивості органної музики та її вплив на людей.
    змія болотяна ОЧКОва
    Я щиро радий за Вас, тіштеся Вашим даром, Бог і є радість, і коли Ви радуєтесь, то Ви наближаєтесь до нього, все решта додасться згодом, можливо.

Дивна якась логіка. Значить, якщо не від Бога, то не радість. Знаєте, я можу до сліз чомусь радіти, але Бога це не стосується.
    Чи Ви маєте на увазі оту дивну меланхолічну радість, яка мала би бути на (вибачте за наст. пост) тупих обличчях людей, які качаються на гамаках мієж деревами. Я маю на увазі малюнки у книжках, які кожному перехожому намагаються пихнути всякі там браття і свідки.
    Так на мальованих обличчях, як і на обличчях тих зомбі-свідків нічого не написано. Вони беззмістовні і щось побачити там просто неможливо. Мене, чесно кажучи такі люди лякають. У мене складається враження, що там не все впорядку. Бо у нормальної людини обличчя і очі про щось говорять. А в цьому випадку - нажаль...

А що стосується художника, то ви обрали на мій погляд не дуже вдалий приклад. Бо над найбільш геніальними творцями періодично хтось сміється. Це справа смаку і сприйняття. Тим паче є люди, які в принципі не сприймають мистецтва. Жодного.
    Окрім того, чи не вважаєте ви що людина, яка чогось прагне. Я нині маю на увазі конкретні досягнення, іде до цього, то вона якщо і не заслуговує на оплески і визнання, то хоча би на повагу за свою наполегливість.
    Філін
    2ODO
    Це не для всіх, а лише, кому дано.
    тіштеся Вашим даром, Бог і є радість, і коли Ви радуєтесь, то Ви наближаєтесь до нього, все решта додасться згодом, можливо.

Як казала Сова із "Сказок Бобруйского леса":
    "Медведь, ты гербарий собираешь или сразу на месте куришь? Ну ты, б***ь, Петросян шерстяной!"

Хоча, здається, ви говорили, що не курите... А ще, напевно, нічого спиртного не споживаєте, і навіть матюками не матюкаєтесь....
    Працював я раніше аж майже 4 роки в одному колективі з такими людьми. Вони хоч і не "свідки Ієгови", але ні від кого з них я так і не почув власної думки/власного погляду на все це "спасіння". Так завжди і відморожувались стандартними тупими фразами з їх "святих учінь"...

2nickeler
    з якої це радості єврейський нещасний проповідник Джізус став уособленням моралі веееелиииичезної частини світу?
    Для цього їм довелось зібрати в свої лави величезну кількість людей, так що вони взяли скоріш натовпом, а не ідеями.
    А ще довелось вирвати і знищити кілька цікавих сторінок з історії. А то, наприклад, яким же уособленням високої моралі і втілення бога на землі може бути Джізус, якщо він, будучи абсолютно нормальним чоловіком, час від часу трахав абсолютно нормальну жінку Марію-Макдалину??? А скільки там у них дітей народилось, то взагалі ніхто не довідається ніколи....
    змія болотяна ОЧКОва
    А скільки діток у них вилупилось то знали тільки єпископи, які (дуже шкодую, про свою дівочу пам"ять) не пам"ятаю на якому соборі (чи то 7, чи то 2) викинули зі святої книжечки цей самий розділ....:feminist:
    2.0
    http://ua.for-ua.com/ukraine/2007/05/17/143317.html
    просю! і скажіть що християни незакомлексовані люди, якщо вони так реагують на картини.
    Odo
    -
    Дивна якась логіка. Значить, якщо не від Бога, то не радість. Знаєте, я можу до сліз чомусь радіти, але Бога це не стосується.
    Радість та відчуття внутрішнього щастя це і є прояви Бога у нас. Людина може годинами говорити про Бога, але якщо Ви засипаєте з нудьги, то або Ви не готові до сприйняття цих істин, або цій людині насправді йдеться про щось дуже далеке від Бога.
    Чи Ви маєте на увазі оту дивну меланхолічну радість, яка мала би бути на (вибачте за наст. пост) тупих обличчях людей, які качаються на гамаках мієж деревами. Я маю на увазі малюнки у книжках, які кожному перехожому намагаються пихнути всякі там браття і свідки.
    Так на мальованих обличчях, як і на обличчях тих зомбі-свідків нічого не написано. Вони беззмістовні і щось побачити там просто неможливо. Мене, чесно кажучи такі люди лякають. У мене складається враження, що там не все впорядку. Бо у нормальної людини обличчя і очі про щось говорять. А в цьому випадку - нажаль...
    Я маю на увазі те, що саме Ви визнаєте справжньою радістю, бо у кожного у душі є цей внутрішній камертон - відчуття справжньости. От лише відчувати його треба навчитися і доглядати, щоб бува не зламався і не схибився
    А що стосується художника, то ви обрали на мій погляд не дуже вдалий приклад. Бо над найбільш геніальними творцями періодично хтось сміється. Це справа смаку і сприйняття. Тим паче є люди, які в принципі не сприймають мистецтва. Жодного.
    Саме так. І над людьми мистецтва і над людьми, що насправді є віруючими так само сміються і кепкують, через невміння сприйняття мистецтва віри, як такого, це питання внутрішніх цінностей людини. Тут аналогія, як на мене цілковита. Тим паче, що дійсно є люди, які в принципі не сприймають віри. Жодної.
    Окрім того, чи не вважаєте ви що людина, яка чогось прагне. Я нині маю на увазі конкретні досягнення, іде до цього, то вона якщо і не заслуговує на оплески і визнання, то хоча би на повагу за свою наполегливість.
    Коли Ви це розумієте, то чому не визнаєте того, що і віруючі люди теж чогось заслуговують через свою наполеглегливість?
    Odo
    -
    Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    http://ua.for-ua.com/ukraine/2007/05/17/143317.html
    просю! і скажіть що християни незакомлексовані люди, якщо вони так реагують на картини.
    Які саме християни? Християни дуже різні. Особисто я ніц поганого рівно, як і ніц хорошого у цьому полотні не зауважив. Живопис загалом досить посередній, композіція теж під питанням, трактовка форми та пластичні трасформації впізнавані і не несуть жодних одкровень. З чого там дебати незрозуміло. На загал жиш, коли вже зайшла мова про мистецтво, то визначити, що є мистецтвом, а що ні не може ніхто, бо тут все дуже суб’єктивно.
    змія болотяна ОЧКОва
    Радість та відчуття внутрішнього щастя це і є прояви Бога у нас. Людина може годинами говорити про Бога, але якщо Ви засипаєте з нудьги, то або Ви не готові до сприйняття цих істин, або цій людині насправді йдеться про щось дуже далеке від Бога.

В моєму випадку це 100 % не має до Бога жодного відношення.
    Або це не є істинами.
    Хто сказав, що те, що ви (наприклад ви) вважаєте істинами, є ними насправді.

Коли Ви це розумієте, то чому не визнаєте того, що і віруючі люди теж чогось заслуговують через свою наполеглегливість?

Тому що художник-початківець намагається робити щось конкретне. Тим паче, що церква (а відтак віра) вже давно себе дискредитували.
    змія болотяна ОЧКОва
    На загал жиш, коли вже зайшла мова про мистецтво, то визначити, що є мистецтвом, а що ні не може ніхто, бо тут все дуже суб’єктивно.

Віра теж дуже суб"єктивне поняття. Чого ж ви тоді пишете про якісь істини, божі дари і т п?????????????????77
+ Ответить в теме
Страница 7 из 73

Теги для этой темы