Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей125Благодарности

Результаты опроса: Верите ли Вы в бога?

Голосовавшие
28. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Да.

12 42.86%
  • Нет.

11 39.29%
  • великие силы вселенной!

5 17.86%
+ Ответить в теме
Страница 68 из 73
Показано с 671 по 680 из 728.
    2.0

Re: Верите ли Вы в Бога?

rust, ти попутав адресата. не з тим спориш ))) Фаб просто обгрунтував питання чи тезу навіть для Н.Д. типу посилаючись не першоджерело. там ще в біблії нехіла свобода вибору єсть - в строму завіті "око за око", а в новому - "підстав другу щоку". нинька христьяни живуть канєха за новим заповітом, а той типу для історії і просто в якості кладєзя мудрості тримають. но якшоооо вдруг рєцидів приключиться, і ти комусь таки ввалиш по гризлу за нехарошу поведінку, можна сміливо казать, я закона не порушив, просто використав його версію 1.0 ))))
    Фаб, а прикинь, якшо Петро внатурі був педофілом )))) там жеж "о врємєна, о нрави" були ще ті.

Маузер, а шо такоє гріх? от для когось гріх когось послать, а для когось життєва необхідність. або убивство у вигляді евтаназії. або покарання через повішення. це типу гріх, але ж і необхідність. а скільки раз грішили церковники, вбиваючи невірних в хрестових походах та спалюючи на кострах? а як чудили нетрадиційні христьяни в русскіх дєрєвнях, типу всякі красноподушечнікі і іже з ними? воно канешно секта, але ж під іменем христа.

ФЕЯ :)

От я і кажу, шо кожен сам для себе вирішує, який той гріх.
    Зануда

Ответ Сообщение от rust Посмотреть сообщение
    Да ч то ж вам так хочется чтобы за вас решали?
    Самим слабо?
    За мене щоб хтось вирішував? Ти про що взагалі кажеш? Ти здатен, сподіваюся, прочитати ще раз мою фразу:
    Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    якби виявилося що Апостол Павло був педофілом, а сам писав: "Уникай будь-яких порочних бажань, властивих юності."
    Я навів ці слова з Біблії для при-кла-ду, і як ти зміг зробити з цього контексту висновок, що я прагну аби за мене хтось щось вирішував - невідомо.
    Ти мене і раніше інколи дивував, але оцим останнім здивував до охрєнєнія. Це ж треба вміти так читати "мєжду строк"!
    Инвалид умственного труда

Баш таки что то знает
    xxx: Ты что,тоже в религию ударился?
    yyy: Да, но это был абсолютно упругий удар
    Инвалид умственного труда

Кто бы ни был прав, Библия или Дарвин, мы происходим или от еврея или от обезьяны.
    2.0

rust, або щось третє, про що нам ніхто ніколи не скаже )))
    Banned

Banned

Я гностик !
    Дивиться хто на форумі ^^

Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
    Я гностик !
    А я діагностик. З Н.Д. все ясно, решта - марш на аналізи!
    2.0

bigmozes, знімай штани, дохтор прийшов ))) щас буде божественна клізьма )
    а топікстартер може ж таки нарешті допетрав, шо діла не буде.
    до речі, в списку отієї літератури, що вважається екстремістською (список на сайті мінюсту РФ) також є Сторожевая Башня і Возбудітєсь. я проти, щоб такі списки взагалі були, бо людина має читати все, а потім думати, але з іншого боку, просто так північні сусіди навряд чи заборонятимуть нестратегічну літературу.
+ Ответить в теме
Страница 68 из 73

Теги для этой темы